Де і як можна заробити реально більше грошей без вкладень

 1. Мотивація для збільшення заробітку
 2. додаткова робота
 3. Робота на себе
 4. Реселінг
 5. Заробіток в інтернеті
 6. Інформаційні продукти
 7. Робота на дому
 8. ринок послуг
 9. пасивний заробіток
 10. На що не варто витрачати час

Як ви думаєте, скільки людей задають питання, як заробити гроші? Практично кожен, на цій землі, зате половину з них стверджують, що не в грошах щастя, і все це роблять плідним заняттям «пошуком грошей». Як говорив Жюль Ренар «Якщо не в грошах щастя , Тоді віддайте їх сусідові ». Дуже навіть правдива фраза.

Мотивація для збільшення заробітку

Сьогодні ми не будемо розглядати різні способи доходів , Джерела багатства, або бізнес ідеї. Сьогодні ми постараємося самі собі відповісти на питання, як можна заробити гроші іншими способами.
Сьогодні ми не будемо розглядати різні  способи доходів  , Джерела багатства, або бізнес ідеї

Як казав один з філософів «Гроші це дуже необхідна річ ....», Давайте ж визначимося для чого потрібні гроші ? Щоб поїсти, одягнутися? Ну, так ви, напевно, і так їсте і одягаєтеся. Вся справа в тому, що якщо ми живемо в такому ритмі, робота, будинок і так далі, значить все нас влаштовує!

Якщо вас, щось не влаштовуватиме, ви зміните своє життя, до того положення, до якого вас буде вона влаштовувати, і це правда! Ви задаєте питання, як заробити грошей, а що ви для цього робите? Просто шукайте будь - які відповіді? Ніхто їх не дасть, ви самі повинні знайти відповідь, тому що саме на це питання, відповідати люди повинні самостійно.

І так крім вас самих, ніхто вам не відповість на питання як заробити гроші. Що ж потрібно робити? Просто зрозуміти для чого потрібні вам гроші, наприклад, щоб заробити на квартиру, так працюйте, шукайте ідеї і найголовніше ставте мету заробити таку суму за такий час, якщо ви цього не зробите ви слабак.

Просто зрозуміти для чого потрібні вам гроші, наприклад, щоб заробити на квартиру, так працюйте, шукайте ідеї і найголовніше ставте мету заробити таку суму за такий час, якщо ви цього не зробите ви слабак

Перш, ніж починати, підготуватися і продумайте все і вперед. Не бійтеся експериментувати, і не бійтеся починати щось, робіть перші кроки, нехай у вас нічого не вийде, зате ви зробили перший крок! раджу прочитати книгу Річарда Бренсона «До біса все, берися і роби»

, Яка зможе допомогти вам зловити, ту саму хвилю мотивації.

Загальні способи заробітку:

 • робота на себе,
 • офіційна робота на кого-небудь,
 • додатковий заробіток,
 • бізнес,
 • підробіток без вкладень,
 • інвестиції,
 • пасивний дохід.

Як заробити гроші, не вкладаючи солідних коштів? Тільки докладаючи власні зусилля. Знайти можливість заробітку можна завжди, але потрібно бути готовим виконувати те, чим ви раніше не займалися.

Щоб дізнатися, як заробити гроші, і користуватися налагодженої схемою заробітку в подальшому. На щастя 2017 рік пропонує цілий список способів того, як збільшити дохід, і багато хто з них підходять для студентів, пенсіонерів, домогосподарок і офісних працівників. Але мова не про фінансові піраміди, а про деяких дрібних проектах, які можна побудувати самостійно, з мінімальними вкладеннями або зовсім без них.

Але мова не про фінансові піраміди, а про деяких дрібних проектах, які можна побудувати самостійно, з мінімальними вкладеннями або зовсім без них

Для цього, так чи інакше, потрібно вчитися продавати. Чи не стояти на вулиці зі столиком, розмахуючи руками, доводячи, що ваша продукція найкраща. Багато незручностей в торгівлі згладжує наявність інтернету, в якому продається і геніальне, і дурне, і корисне, і абсурдне, новаторське і розкручене, нове і б / у, дороге, і те, що у торговця під рукою. Потрібно тільки знайти свою ідею і зрозуміти:

 • Послуга теж товар;
 • Малий бізнес відкрити набагато простіше, ніж ви уявляєте.

Запам'ятайте, що все продається, будь-яка послуга обов'язково комусь потрібна. Просто багато хто не знайшли своєї клієнтури.

додаткова робота

Вихід лежить на поверхні: справляєшся з основною роботою, але не отримуєш досить грошей, знайди так званий лівий джерело. В як підробіток підходить варіант з офіційним працевлаштуванням, робота на себе, яка включає мінімум 100 ніш як онлайн, так і офлайн-заробітку. У будь-якому випадку вам доведеться працювати (чим і відрізняється цей спосіб заробітку від пасивного отримання прибутку). І, на відміну від роботи на себе, підробіток вложений не требует.

Роздача листівок, розвантажувально-навантажувальні роботи, вигул собак і багато інших видів діяльності не вимагають особливих навичок. Щоб забирати з дитячого садка, школи, з гуртка, ще звідкись чужу дитину, потрібно розуміти дитячу психологію, і, образно висловлюючись, говорити з ним на його ж мовою. «Посиденьки» з дитиною - затребувана послуга, тому що в багатьох сім'ях обоє батьків бажають повноцінно працювати, але і жінці в декреті теж хочеться (а часом і потрібно) куди-небудь вийти. А тут ви - такий турботливий і чудова людина, готовий за невелику оплату пограти з малюком годинку-другу.

Можна спробувати заробити більше грошей на своїй офіційній роботі, якщо така є. Домовитися, наприклад, з начальником про взяття на себе додаткових обов'язків (співробітниці, яка пішла в декрет, з дитиною якій ви днями сиділи), і працювати більше.

Домовитися, наприклад, з начальником про взяття на себе додаткових обов'язків (співробітниці, яка пішла в декрет, з дитиною якій ви днями сиділи), і працювати більше

Але, як показує досвід, додаткове джерело доходу краще шукати поза стінами організації, в якій ви працюєте.

Краще, щоб це була робота, що дозволяє вам самостійно розпоряджатися своїми навичками і часом.

Робота на себе

Добре, коли начальник щедрий, дає можливість відпочивати стільки часу, скільки вам потрібно, багато чого від вас не вимагає і платить стільки, скільки ви заробили. Такий шеф існує. І це - ви.

Працюючи на себе, ви самі визначаєте свій графік, обсяг заробітку. Протягом тривалого часового проміжку всі турботи, пов'язані з обслуговуванням, будуть виснути на вашій шиї. Кількість грошей буде еквівалентно витраченим зусиллям, але у вас з'явиться можливість займатися улюбленою справою і не залишати домашніх стін, якщо це актуально.

Кількість грошей буде еквівалентно витраченим зусиллям, але у вас з'явиться можливість займатися улюбленою справою і не залишати домашніх стін, якщо це актуально

Робота на себе - це не завжди малий бізнес. Це будь-яка ваша діяльність, яка приносить гроші і ніким не регламентується. Якщо ви можете самі виготовити оригінальну річ і захоплюєтеся цим, то особливих вкладень навіть не знадобиться. Якщо ви створюєте гарні вироби з морських черепашок або листівки з різних матеріалів, напевно у вас цілий склад витратних матеріалів.

Фотографуйте вашу продукцію, і викладайте на робочу сторінку в VK, розкручуйте її, створюйте групи, радуйте відвідувачів новими виробами. Як гарячі пиріжки розходяться і вуалеткой, і букети з цукерок, дерева з кавових зерен або бісеру.

Декупаж меблів, наприклад, може перетворитися на вигідний бізнес. Ціни на декоративні матеріали для цього заняття не радують, але вистачить їх надовго, так що не скупіться. Це прибутково, незвично, і конкуренція з даний час не так велика.

Робота на себе - це занадто об'ємна тема, щоб розписувати її повністю, тому що вона включає і заробіток на дому, і дохід в інтернеті, торгівлю, хендмейд, про який ми говорили, і ще чимало різних ідей. Тому ми будемо розглядати кожну з них окремо, не забуваючи, що це і є робота на себе.

Реселінг

Перепродаж речей - досить привабливий спосіб отримувати додатковий дохід. Є кілька варіантів, які можуть вам сподобатися.

Перепродаж з дощок оголошень. Заходьте на регіональну дошку оголошень, або аукціон. Знаходьте цікаву річ. Наприклад, ексклюзивний шаховий набір з дерева. Якщо ціна значно дешевша за ту, яку він заслуговує, можна купити річ і перепродати на цьому ж сайті набагато дорожче. Можлива і скупка пошкоджених або поламаних речей, які ви відремонтуєте або прикрасите, після чого продасте в два рази дорожче, ніж купили.

Можлива і скупка пошкоджених або поламаних речей, які ви відремонтуєте або прикрасите, після чого продасте в два рази дорожче, ніж купили

Користуються попитом речі із зарубіжжя, де вони, такі потрібні тут, продаються в тисячах кілометрах від нас за смішними цінами. Сайти eBay, Tinydeal, Avito давно користуються популярністю, а особливо кмітливі особи зрозуміли, що для кожної сфери на таких сайтах знайдеться продукт хоч і невисокої якості, але потрібний. Наприклад, набори кистей і палітри для візажистів, металева фурнітура для прикрас хендмейд, одяг і т. Д. Чи купуєте пробну партію продукції і реалізуєте в своєму місті - вже не за ті копійки, за які придбали. Якщо реселлінг виявиться прибутковим для вас, можна створити інтернет-магазин.

Посередництво - компонент будь-якого бізнесу, який багато в чому визначає його успіх. Без посередників не обходиться жоден виробник. Співпрацюючи зі складом або оптовою базою, ви можете відкрити дрібнооптову торгівлю або бути посередником між споживачами продукції і складом, збагачуючись в першому випадку на різниці в цінах, у другому - на комісії, яку вам будуть платити за перебування клієнтів.

Товари в інтернеті аудиторія сприймає з натхненням, і активність продажів в мережі не нижче, ніж на офлайн-ринку. Речі б / у завжди користуються попитом, як і продукти харчування, будматеріали. Це дієвий спосіб заробити більше грошей.

Заробіток в інтернеті

Розробивши свій сайт, ви отримаєте бонус. Поле ваших можливостей стане ширше, тому що інформаційні сайти для людей, і продають сайти, і блоги приносять власникові прибуток. Інформація на сайті для відвідувачів завжди актуальна, тому що вона зачіпає вічну життєву проблематику. Хороший сайт під магазин забезпечить постійний потік клієнтури. Блоги виправдовують себе не тільки в якості улюбленого хобі, а й як хороший спосіб отримати додатковий пасивний заробіток.

Як заробити гроші на блозі, докладніше розповідають самі блогери на своїх ресурсах. Вони часто попутно займаються розкручуванням своїх інформаційних продуктів - навчальних книг і відео, створених на основі особистого досвіду. Створити власний інфопродукт можна і вам. Якщо ви вважаєте, що ваш досвід збору трьох тонн полуниці з 20 соток землі нікому не потрібен, ви глибоко помиляєтеся! У мережі обов'язково є ваша цільова аудиторія, стурбована підвищенням врожайності полуниці.

Інформаційні продукти

Інфопродукти слід виділити в окрему категорію способів збільшення доходу. Специфічна тематика або актуальна тема на кшталт «як заробити гроші» додадуть вашому продукту відчуття дуже затребуваного, вкрай необхідного товару. Коли людина довго шукає щось за своєю тематикою і дивом несподівано потрапляє на ваш блог, він напевно купить те, що ви пропонуєте. Якщо ви зумієте подати свої знання в сліпучому комерційному блиску, то будете особливо успішними.

Якщо ви зумієте подати свої знання в сліпучому комерційному блиску, то будете особливо успішними

приклади інфопродуктов

Але повернемося до наших сайтах. Ви можете скористатися послугами безкоштовних або платних хостингів, можете купити готовий сайт і замовити розробку власного ресурсу з неповторним авторським дизайном. Такі послуги коштують недешево, але окупність сайтів доведена і корпораціями, і окремими людьми, які обрали можливості інтернету, щоб сформувати стабільний додатковий заробіток.

Робота на дому

Якщо ви працювали бухгалтером, а після штатного скорочення позбулися роботи, ніщо не заважає вам рахувати чужі фінанси і заробляти гроші. Робота в інтернеті охоплює не тільки виконання обов'язків за профілем. Можна писати грамотні тексти по бухгалтерії (юрисдикції, квантовій фізиці і т. Д.), Підробляючи копірайтером на текстовій біржі або співпрацюючи з сайтом безпосередньо. Кваліфікована консультація в наші дні - цінність, і знайти якісні матеріали за специфічною тематикою непросто.

Вести бухгалтерію якогось інтернет-магазину буде вам під силу. Отримайте звичний робочий день, який ви проведете в рідних стінах, справляючись попутно з щоденними домашніми обов'язками. Єдина прикрість - низький заробіток. Написання текстів вимагає осмислення теми і хороших знань по русской грамматике. Можна багато заробляти на копірайтингу, але сидіти за комп'ютером доведеться довго, нерідко на шкоду здоров'ю.

Кмітливі копірайтери згодом відкривають власні проекти, наймають копірайтерів, і отримують заробіток вже завдяки їх текстам. Організація і наповнення сайту також вимагають часу, але це вигідніше, ніж працювати на когось і приносити дохід власнику чужого сайту. Згодом можна найняти редакторів і, залишивши їм «брудну» роботу по коригуванню текстів, займатися такими проектами.

ринок послуг

По суті, та ж сама підробіток, про яку ми говорили вище. Але сфера послуг ділиться на сотні секторів, кожен з яких охоплює свій аспект людського життя. Надання послуг може бути пов'язано з доставкою продуктів з супермаркету або ліків з аптеки.

Можна давати репетиторства уроки по грі на фортепіано, іноземних мов, математики та інших предметів, які важко даються школярам або студентам. Шити і в'язати на замовлення теж можна. Вирощувати квіти і продавати паростки селекційних сортів можна в тих же соціальних мережах, де можуть виявитися сотні таких же любителів фіалок, як і ви.

Здійснення цих функцій в інших реалізовується без вкладень. Наприклад, ремонт побутової техніки, утеплення вікон європейськими теплоизоляторами. Вкладень тут не потрібно, оскільки інструментарій можна орендувати у фірм з діяльністю такого ж профілю, а витратний матеріал можна замовити в інтернеті, і оплачує його клієнт.

пасивний заробіток

Якщо до цього ми вели мову в основному про активний заробіток для тих, кому потрібні гроші на щоденні витрати, то пасивний заробіток - це для тих, хто вже непогано заробив і сформував капітал.

Інвестування в валютний ринок або відкриття депозиту під відсотки в банку не тільки дозволить вам випередити інфляцію, але і забезпечить додатковий пасивний заробіток.

Інвестування в валютний ринок або відкриття депозиту під відсотки в банку не тільки дозволить вам випередити інфляцію, але і забезпечить додатковий пасивний заробіток

Інвестиції в нерухомість і дорогоцінні метали все-таки вимагають професійної хватки. Якщо у вас не сформувалася чітка картина отримання прибутку від цих інвестиційних вкладень, примножуйте знання.

Здача в оренду житлового приміщення, яким ви володієте, теж дозволяє вам заробляти гроші «з повітря», яким дихають квартиранти (або інші орендарі). Оренда житла навряд чи коли-небудь подешевшає. Тому багато хто володіє багаторічними борговими активами - і це розумно. Один пан в невеликому містечку примудрився здавати свій гараж в оренду фермерам, які вирощували в приміщенні кроликів і нутрій.

На що не варто витрачати час

Поряд з численними способами заробітку, розглянутими щойно нами, є і сумнівні ідеї, які не варті уваги. Або виявляються відвертим обдурюванням.

Наприклад, взаємні інвестиційні фонди, азартні ігри онлайн, заробіток на кліках, на розсилці спаму, на заповненні анкет. Тут доведеться або обманювати, або бути обдуреними. Або витрачати дорогоцінний час на даремно, ви отримаєте мізерні гроші і відсутність саморозвитку і переконаності. Краще міцно взятися за гідну справу і продовжувати його. Можна втілити в життя багато ідей, з огляду на, що багато хто з них не вимагають вкладень і значних зусиль.

Щоб поїсти, одягнутися?
Ви задаєте питання, як заробити грошей, а що ви для цього робите?
Просто шукайте будь - які відповіді?
Що ж потрібно робити?
Як заробити гроші, не вкладаючи солідних коштів?