Де замовити сайт-візитку, вибираємо правильного підрядника

  1. Розробка сайту-візитка: як все відбувається
  2. Де замовити сайт візитку під ключ: що потрібно знати замовнику

Ви напевно шукаєте десь замовити сайт-візитку. Але ми б хотіли розповісти вам для чого створюють такі веб-ресурси і які вони виконують функції. На розробку такого сайту можна дивитися з різних сторін. З урахуванням завдань, які будуть покладені на веб-ресурс, він здатний приносити величезну користь або навпаки перетворитися на тягар вашого бізнесу. Перед тим як звернутися із замовленням необхідно враховувати кілька принципово важливих моментів.

В компанії LODZHIR DIGITAL ви можете отримати бажаний результат. Так що якщо ви шукали де замовити сайт візитку під ключ, тоді поспішаємо вас привітати - ви потрапили в десятку.

Візитка створюється досить швидко, так як в її склад входить всього кілька сторінок. Такий ресурс являє собою просту однорівневу структуру, в якій не маються на увазі вкладені розділи. Оптимальним варіантом такої сайт стане для тих, кому просто необхідно надати в інтернеті головні відомості про свою компанію і роді її діяльності. Максимум, що для цього знадобитися - 5 сторінок.

Розробка сайту-візитка: як все відбувається

У пошуках де замовити сайт візитку ви напевно стикалися з різними пропозиціями. Щоб наш клієнт залишився повністю задоволеним результатом, ми складаємо спеціальним бриф. У ньому зібрані основні питання, за допомогою відповідей на які замовник розповідає нам про своє бачення і побажання.

Бриф дозволяє нам проаналізувати специфіку діяльності і зрозуміти, як повинен виглядати ідеальний в очах нашого клієнта сайт-візитка.

Де замовити сайт візитку під ключ: що потрібно знати замовнику

Слід розуміти що назва своє даний вид веб-ресурсів отримав не просто так. Така віртуальна сторінка мало чим відрізняється від свого паперового та пластикового аналога. Так що якщо ви раптом захочете влаштувати на ньому інтерактивну галерею, уявіть погляд працівників друкарні після озвученого бажання бачити на візитці фото-презентацію.

Низька ціна дає про себе знати і виражається в певних обмеженнях. Ми займаємося розробкою візиток (подробиці на цьому сайті ) І серед головних його переваг виділимо:

  • бюджетность;

  • швидку реалізацію;

  • мінімум вимог до сервера (бюджетного віртуального хостингу буде більш ніж достатньо);

  • відсутність обмежень у плані дизайну;

  • інформативність.

У пошуках де замовити сайт-візитку вас напевно цікавив його дизайн. Як вже зазначалося вище, в плані візуальної складової тут немає ніяких обмежень. Якщо у вас вже є свій власний корпоративний стиль, тоді можна без проблем стилізувати веб-ресурс під нього. Це буде виглядати дуже красиво і підкреслить ваш статус в очах клієнта.

управління

Раніше люди не шукали де замовити сайт візитку під ключ, так як він не припускав можливості самостійного внесення змін. Для цього власнику потрібні були спеціальні знання в області сучасних інтернет-технологій, стилів і розмітки, мовами програмування. Тому за кожною зміною постійно доводилося звертатися за допомогою до розробників або іншим профільним фахівцям.

Але сьогодні ситуація кардинально змінилася. Фахівці LODZHIR DIGITAL використовують сучасні технології, які дають можливість виправляти опубліковану інформацію без профільних знань.

На розробку такого сайту зазвичай йде не більше двох тижнів. Якщо ви лише починаєте свій шлях, тоді таке рішення як сайт-візитка буде куди більш доцільним ніж корпоративний веб-ресурс. Розвивайте потенціал свого бізнесу, розповідайте про собі клієнтам, і рухайтеся тільки вперед!