Декантер для вина

Прислали тут ссилочку на цікавий гаджет - просунутий декантер для вина BORK IF600 iFavine . Здавалося б, що таке декантер? Це спеціальний графин для вина, в якому червоне вино аерується, тобто насичується киснем, що помітно впливає на смак. (Я б навіть сказав, що Декантірованіе нерідко радикальним чином покращує смак хорошого червоного вина.)

Декантер - штука дуже проста. Крутий декантер з хорошого скла коштує десь € 20, звичайний декантер в китайському магазині - близько € 5.

Але розробники легких шляхів не шукають! Вони придумали декантер з дистанційним управлінням через Wi-Fi. Мовляв, ця штука сама визначить, як саме потрібно аерувати дане конкретне вино (це вже дуже смішно), після чого наситить його киснем одним натисканням кнопки. (В разі звичайного Декантер ні на які кнопки натискати не потрібно, зауважу.)

Там ще фігурує приголомшлива фраза "Спеціально розроблений скляний графин". На вигляд - самий що ні на є скляний декантер звичайної форми. Але зате він "спеціально розроблений".

А ще там є фраза "знижує негативні наслідки на організм консерванту сульфіту", що теж абсолютно чарівно. І яким чином він знижує? Випаровує сульфіти з вина?

Випаровує сульфіти з вина

Загалом, прикольна штука, звичайно. Я б навіть купив, напевно. Однак декантер, який не підтримує 802.11 ac і діапазон 5 GHz - це просто смішно, я б за нього не дав і копійки.

До речі, його пропонують за 99990 рублів. Так-так, я не жартую. Декантер з керуванням через Wi-Fi - 99990 рублів, тобто приблизно € 1200. І це без підтримки 802.11 ac - так вони просто знущаються!

PS Що цікаво, на iXBT, судячи з кешу пошуковика, був детальний огляд цього пристрою - ось тут . Але вони цей огляд чомусь випиляли - зараз там помилка 404. А шкода, я так хотів почитати ...

PPS Інформація про пристрій .

Здавалося б, що таке декантер?
І яким чином він знижує?
Випаровує сульфіти з вина?

Дополнительная информация

rss
Карта