Dell Axim X50v: Геракл на годину

  1. Комплект поставки
  2. зовнішність
  3. Автономна робота
  4. Сенсорний екран
  5. Звукова підсистема
  6. продуктивність
  7. Графічний процесор Intel 2700G
  8. Бездротові інтерфейси
  9. Висновки

КПК з екранами VGA-дозволи не можна назвати новинкою. Перша модель - Toshiba E800 - вже стала раритетом. Покупець, який вирішив придбати пристрій з екраном VGA-дозволи, неминуче дійде списку: HP iPaq 47xx , FSC LOOX 718/720 , ASUS A730 / A730W , Dell Axim X50v. Кожна з цих моделей має певні переваги і недоліки, що стало причиною нескінченних баталій X vs. Y на просторах Мережі.

Перші екземпляри Dell Axim X50v з'явилися більше півроку тому. На той момент (та й нині) цю модель можна назвати однією з найбільш функціональних. Як і у інших high-end КПК. Axim X50v має екран VGA-дозволи, два роз'єми розширення (SD і CF), підтримку бездротових інтерфейсів Wi-FI і Bluetooth, процесор Intel XScale PXA 270 (624 МГц). КПК працює під управлінням Microsoft Windows Mobile 2003 SE. Dell Axim X50v
Відмінні особливості

Ще раз перераховувати загальні для більшості high-end КПК компоненти немає сенсу. Розглянемо відмінні риси Axim X50v.

  • графічний процесор Intel 2700G. На даний момент, тільки ця модель має вбудований прискорювач. Функції та вплив на роботу КПК в цілому будуть розглянуті нижче.
  • 64 Мб RAM (користувачеві доступно 61.7 Мб). Як і HP, Dell вирішила заощадити на вбудованої пам'яті загального призначення. У цьому немає нічого страшного - більшість програм можна розмістити на flash-диску. З іншого боку, конкуренти пропонують по 128 Мб (LOOX 720, A730W).
  • 128 Мб ROM, з яких 92 доступні користувачеві у вигляді flash-диска. Обсяг достатній для розміщення декількох «важких» програм (словники, електронні карти місцевості, ігри), що може ненадовго відтягнути придбання додаткової флешки (рівно до того моменту, поки на КПК почнуть ганяти фільми або музику).
  • змінний акумулятор (1100 мАч). На прикладі ASUS A730 / A730W можна переконатися, до чого призводить установка крихітної батареї. Та ж доля неодмінно чекає Dell Axim X50v. Проблему можна вирішити використанням акумулятора підвищеної ємності, але знайти його в Росії буде непросто.
  • вага КПК - 175 грам, порівняно з конкурентами.
  • розміри 119x73x19 мм, в кишені сорочки поміщається чудово. Моделі з VGA-екраном поки не можуть змагатися з крихтами qVGA (наприклад, Acer n30 ).

Комплект поставки

Упаковка викликала непідробне здивування у співробітників iXBT.com. Дві непоказні коробки, в одній з яких упаковані кабель і зарядний пристрій для побутової мережі, в іншій - купа паперу, підставка для синхронізації з USB-кабелем, КПК, акумулятор для нього, чохол, пара CD. Оригінальна упаковка Axim X50v

Мені і раніше доводилося бачити схожі картонні коробки. Вгадайте, від якої компанії? Правильно, від Dell - наприклад, Axim X5. Будемо вважати це своєрідним стилем. Ще згадуються корпоративні поставки Compaq iPaq 36x0, але там картонна коробка служила «суперобкладинкою».

зовнішність

Як і належить топової моделі, Axim X50v добре лягає в руку. У порівнянні з попередніми поколіннями КПК від Dell, X50v можна назвати значним кроком вперед. Корпус виконаний з пластика, лицьова панель і бічні вставки, гладкі на дотик, задня стінка шорстка. З рук КПК не прагне вислизнути. Хоча на мій смак, корпус у конкурентів - LOOX 720 і Asus A730W - поухватістее.

На лицьовій стороні над екраном розміщені: отвір мікрофона, кнопка включення і світлодіод для відображення стану бездротових з'єднань. Індикатори зовнішнього живлення (зелене світло) і низького рівня заряду (миготливий оранжевий) акумулятора вбудовані в кнопку включення.

Під екраном розташований стандартний набір з чотирьох клавіш швидкого запуску додатків і джойстика з окремою кнопкою action. У гонитві за захистом від випадкового натискання дизайнери зробили елементи управління маленькими і розмістили їх в поглибленнях корпусу. Підсумком такого оригінального рішення стала повна марність кнопок в динамічних іграх. Любителям таких рекомендується придбати що-небудь таке . Заодно пропаде привід згадати інженерів Dell за незручний чотирьохпозиційний джойстик.

Завдяки гумовим вставкам на задній грані пристрій відмінно відчуває себе навіть на похилих поверхнях. Батарейний відсік закривається тонкою пластинкою, що фіксується спеціальної засувкою. Конструкція виглядає дуже надійною, за термін експлуатації проблем з нею не спостерігалося. Як недолік можна згадати невеликий люфт кришки акумуляторного відсіку. На роботі це ніяк не позначається.

Роз'єм з контактами для синхронізації і підключення зовнішнього живлення розташований на нижній межі.

Як і у конкурентів, роз'єми CF, SDio, віконце інфрачервоного порту і порт для навушників (джек 3.5 ") знаходяться на верхньому торці. Гніздо для пера також розташовано на верхній межі. Про сам стилусе сказати нічого - в міру зручна конструкція, нічим не виділяється серед маси інших. Капелюшок пера відгвинчується. Оскільки натиснути кінчиком стилуса кнопку перезавантаження не вийде (занадто вузький отвір), користувачеві доведеться звикнути до процесу розбирання.

На лівій грані розміщені: двопозиційний перемикач блокування введення і дві додаткові кнопки. Останні за замовчуванням відповідають за включення Wi-FI і виклик диктофона. Перший в положенні «заблоковано» змушує КПК ігнорувати будь-які натискання на кнопки швидкого запуску, джойстика або клацання по сенсорному екрану. Корисність цього елемента управління найпростіше оцінити, користуючись комплектним чохлом, конструкція якого така, що при вийманні пристрої палець обов'язково зачіпає за кнопку включення бездротової мережі. В якості модного доповнення на лівому торці є кріплення «шнурка» для носіння КПК на зап'ясті (або шиї, якщо двісті грам ваги і солідні розміри не будуть бентежити власника і оточуючих).

Дизайн Dell Axim X50v - помітний крок вперед у порівнянні з попередніми моделями. Але по суб'єктивній оцінці зручності використання пристрій поступається таким виробам конкурентів, як, наприклад, Fujitsu-Siemens Loox 720.

Автономна робота

У комплекті до КПК йде Li-Pol акумулятор ємністю 1100 мАг. На прикладі Asus A730W було розглянуто, ніж ця скромна число загрожує ненажерливим КПК. Швидкий процесор (624 МГц) і додатковий графічний чіп додатково погіршують проблему.

Будьте уважні при установці батареї в відсік! Конструкція дозволяє вставити акумулятор «вниз головою». При цьому батарея жорстко фіксується, і щоб вийняти її з гнізда буде потрібно тонке лезо і така-то мати.

Пальма анти-першості за часом автономної роботи, що раніше належала ASUS A730W, тепер перейшла до Axim x50v: всього за 45 хвилин роботи процесора на максимальній частоті з включеними Wi-FI, Bluetooth і ІК-портом пристрій змогло з'їсти батарею. Результат цілком очікуваний: при такому режимі роботи акумулятор не здатний оптимально віддавати заряд, і його реальна ємність істотно нижчою за номінальну.

Несподіванкою стало час роботи КПК в режимі mp3-плеєра. Від однієї зарядки пристрій зміг протриматися всього 6 годин 50 хвилин (в режимі енергозбереження та з вимкненим екраном). Конкуренти показували кращі результати навіть при використанні акумуляторів меншою ємності.

Остаточно заплутали вимірювання часу автономної роботи в режимі читання (мінімальний рівень підсвічування, haali reader). Залежно від настрою КПК і режиму енергозбереження показники змінювалися від семи до трьох годин. Вперше в тестовій лабораторії iXBT.com побував КПК, який з вимкненим екраном в режимі mp3-плеєра працював менше, ніж при читанні з включеним дисплеєм.

При активному використанні заряджати КПК потрібно щодня. Здорово допомагає наявність і чудове функціонування підживлення від USB. За 2,5 години підключення до настільного комп'ютера Axim X50v примудряється повністю заряджати свій акумулятор! До сих пір жоден КПК не міг похвалитися таким результатом. Що цікаво, при підключенні до побутової мережі для зарядки акумулятора часу потрібно практично стільки ж часу.

Приємним відкриттям стала наявність на підставці синхронізації додаткового акумулятора роз'єму. По всій видимості, інженери Dell прекрасно розуміли, що однією батареєю обійтися буде непросто. На жаль, купити в Росії навіть стандартний акумулятор для Dell Axim X50v - дуже непросте завдання. Що вже говорити про посилену 2200 мАг версії. З цієї причини оптимізм власників пристрою відносно автономної роботи складно розділити.

В режимі нормального використання пристрій «їсть» батарею за 2-3 години. При економному використанні досить буде заряджати акумулятор раз в два дні. Варто пам'ятати, що при падінні рівня заряду нижче ~ 12% відключається модуль Wi-FI. Регулювання подcветкі; праворуч - аплет Power

Нещодавно Dell випустила оновлену прошивку для Axim x50v (A03). Серед інших змін значаться поліпшене керування енергоспоживанням процесора і чіпа Intel 2700G. Для заспокоєння совісті довелося повторно запозичити КПК і встановити English ROM A03 (російської версії на сайті Dell немає). Деякі поліпшення помітні неозброєним оком - модуль Wi-FI став включатися набагато швидше, пропали помилки при роботі з бездротовими адаптерами. На жаль, показники тривалості автономної роботи майже не змінилися. Лише в режимі Auto помітний приріст: як mp3-плеєр Axim X50v став працювати по 7 годин 30 хвилин. При цьому в Power Saving Mode КПК працює на 40 хвилин менше - чудеса управління живленням. За допомогою аплету Power ефект легко пояснюється: в режимі Auto частота тактирования процесора може опускатися до 104 МГц, тоді як в Power Saving mode серце КПК працює на фіксованих 208 МГц.

На просторах всесвітньої Мережі із завидною постійністю з'являються заяви про істотне перевазі Axim X50v за часом автономної роботи в режимі відеоплеєра. Наголос робиться на окремий графічний чіп Intel 2700G, відтворення за допомогою якого дозволяє встановити ЦП в режим енергозбереження (208 МГц). При цьому найчастіше забувають згадати про зростання споживання енергії графічним процесором. Проведені виміри показали, що в такому використанні Axim X50v може «протягнути» до 3,5 годин. Однак HP iPaq 4700 демонструє такий же результат при відтворенні фільмів (процесор працює на 624 МГц). Екран Today. Праворуч - вкладка Connections. Odyssey Client - клієнт VLAN, встановлений на Dell Axim X50v

Встановлений в відсік посилений акумулятор на 2200 мАг спотворює стрункі форми машинки. Час автономної роботи з такою батареєю може зрости більш ніж в два рази, оскільки акумулятор буде віддавати струм в близькому до оптимального режимі.

Сенсорний екран

До дисплеям VGA-машинок складно причепитися. Чудово виконаний екран Dell Axim X50v не виняток. Виробник - Sharp, технологія - CG Silicon. Діагональ - 3.68 ". У точності такий же екран використаний в Asus A730 / A730W. Все сказане про дисплеях цих моделей вірно і для Axim X50v. Передача кольору і кутами огляду CG Silicon від Sharp поступається екранам виробництва Sony (застосованим в HP iPaq 470x і FSC Loox 720). Яскравість підсвічування регулюється в широких межах, дозволяючи як читати в темряві, так і розглядати замкову щілину в під'їзді з битими лампочками.

Чутливість до натискань пера трохи вище середнього. Це злегка зменшує шанси подряпати екран кінчиком стилуса, але для повної впевненості в збереженні дорогого VGA-дисплея краще обзавестися захисною плівкою.

Звукова підсистема

Вбудований динамік з традиційно низькою якістю звучання прекрасно справляється з програванням системних Хрюки Windows. Доцільність встановлення чого-небудь кращого вкрай сумнівна.

Якість відтворення музики через стереонавушники приємно порадує власника КПК. Гучності достатньо навіть в дуже галасливих приміщеннях (метро, ​​електричка), при цьому спотворення звуку відсутні. За якістю відтворення Axim X50v перевершує більшість недорогих моделей mp3-плеєрів.

Аудіороз'єм (джек 3.5 ", хочеться сказати Dell велике спасибі за це рішення) розпізнає підключення дротової гарнітури. У такій конфігурації КПК може працювати в якості IP-телефону.

Мікрофон не підніс сюрпризів. Запис голосу вдається непогано, на інші застосування він і не розрахований. Якість запису можна порівняти з конкуруючими моделями.

продуктивність

Як і у великих ПК, в світі кишенькових комп'ютерів існують помітні розбіжності між теоретичною і практичною продуктивністю різних підсистем. На прикладі Dell Axim X50v це явище спостерігається з особливою виразністю. ОС Windows Mobile 2003SE не оптимізовані для роботи з графічним процесором Intel 2700G. Тому карколомна продуктивність окремого чіпа не може проявити себе в повній мірі. Особливо «відзначився» вбудований драйвер GAPI (Game API). Його продуктивність виявилася настільки низькою, що ентузіасти взялися за розробку інших версій. Варіант від Gabor Kovacs доступний тут . Регулювання частоти процесора; праворуч - екран виведення системою інформації після установки прошивки A03

Погляньмо на результати тестування КПК за допомогою пакета Spb Benchmark. Як уже неодноразово говорилося, порівнювати безпосередньо результати вимірювань VGA і qVGA-машинок не має сенсу. Показники Asus MyPal A716 наведені тільки для порівняння.

Dell X50v (Auto) Dell X50v (Turbo) Dell X50v (Standard) Dell X50v (PwrSave) ASUS A730W (Turbo) FSС LOOX720 (Turbo) ASUS A730 (turbo) ASUS A716 (turbo) Spb Benchmark index 1239 1240 1171 825 1467 1123 1103 1617 CPU index 2342 2292 2098 1194 2073 2095 1952 1807 File system index 1366 1390 1265 795 1251 1207 1150 1192 Graphics index 486 489 486 467 882 338 354 3896 ActiveSync index 3252 3242 2962 2496 3013 3420 2874 2506 Platform index 1053 1107 1033 713 1240 1163 1069 1336 Write 1 MB file (KB / sec) 1779 1797 1529 680 1580 1565 1501 1269 Read 1 MB file (MB / sec) 29,9 32,4 30,4 23,9 28,6 29,4 26 27,2 Copy 1 MB file (KB / sec) 1789 1803 1532 683 1546 1572 1466 1265 Write 10 KB x 100 files (KB / sec) 1155 1160 1006 499 1129 1009 895 921 Read 10 KB x 100 files (MB / sec) 10,8 10,9 10,3 7,87 11,3 9,5 8,8 10,2 Copy 10 KB x 100 files (KB / sec) 949 955 849 463 913 850 703 811 Directory list of 2000 files (thousands of files / sec) 23,9 24 22,2 15,6 20,2 20,2 21,4 22,2 Internal database read (records / sec) 1 871 1902 1651 883 1668 1695 1601 1514 Graphics test: DDB BitBlt (frames / sec) 260 260 260 260 110 6,44 105 301 Graphics test: DIB BitBlt (frames / sec) 22,9 22,9 21,8 14,3 5,39 5,39 5,37 27,2 Graphics test: GAPI BitBlt (frames / sec) 45,4 45,7 45,5 45,1 161 109 38,9 709 Pocket Word document open (KB / sec) 35 , 8 35,2 31,9 20,6 35,3 82,5 71,7 43 Pocket Internet Explorer HTML load (KB / sec) 6,79 7,83 7,25 5,29 9,17 7,34 7 , 36 9,27 Pocket Internet Explorer JPEG load (KB / sec) 180 243 220 105 241 436 206 237 File Explorer large folder list (files / sec) 550 613 586 400 639 580 557 596 Compress 1 MB file using ZIP (KB / sec) 312 310 275 169 276 281 252 246 Decompress 1024x768 JPEG file (KB / sec) 886 882 756 328 766 766 750 610 Arkaball frames per second (frames / sec) 41,1 41,1 40,7 38,9 115 82 , 1 35,2 242 CPU test: Whetstones MFLOPS (Mop / sec) 0,117 0,117 0,097 0,039 0,099 0,099 0,099 0,076 CPU test: Whetstones MOPS (Mop / sec) 84,6 84,2 70,2 27,9 71,8 72 , 1 71,7 55,4 CPU test: Whetstones MWIPS (Mop / sec) 7,64 7, 65 6,36 2,53 6,47 6,51 6,48 5,02 Memory test: copy 1 MB using memcpy (MB / sec) 111 106 107 97,6 102 103 92,7 98,7 ActiveSync: upload 1 MB file (KB / sec) 326 324 290 250 298 351 243 ActiveSync: download 1 MB file (KB / sec) 422 424 414 323 407 244 386

Як і очікувалося, високочастотний Intel XScale PXA270 приніс Dell Axim X50v перемогу в більшості процесорозалежність тестів. Швидка підсистема пам'яті добре справляється з підживленням ЦП даними. Злегка здивували результати в режимі енергозбереження Auto: у багатьох тестах КПК працював швидше, ніж при установці Max Performance.

Особливу увагу потрібно приділити вимірами продуктивності при відтворенні відеофайлів. Тести проводилися з використанням режиму benchmark програми BetaPlayer 0.94 beta з підтримкою Intel 2700G ( тестовий ролик ). Підсумкова таблиця виглядає наступним чином:

Dell X50v (Auto) Dell X50v (Turbo) Dell X50v (Standard) Dell X50v (PwrSave) Intel 2700G Decoder, int. memory 278,31 278,68 266,79 146,13 Intel 2700G, int. memory 144,29 151,61 140,16 78,05 GDI, int. memory 57,73 58,07 52,33 27,16 Raw Framebuffer, int. memory 92,34 96,2 84,59 41,74 Intel 2700G Decoder, SD card 253,65 259,71 246,48 136,83 Intel 2700G Decoder, int. flash drive 262,22 264,03 251,12 137,44

Як і очікувалося, в режимі максимальної продуктивності пристрій знаходиться на недосяжній для інших моделей висоті. Графічний чіп здатний декодувати відео при мінімальному використанні процесора. Навіть якщо не використовувати Intel 2700G, потужний XScale здатний самостійно впоратися із завданням відтворення.

Проведена серія тестів демонструє незначне зниження показників при відтворенні відеозапису з карти пам'яті SD в порівнянні з основною пам'яттю. Час автономної роботи також зазнає невеликі зміни.

На даний момент Dell Axim X50v можна назвати лідером по продуктивності в процесорозалежність завданнях серед КПК.

Графічний процесор Intel 2700G

Графічний чіп 2700G є спільною розробкою компаній Intel і Intrinsyc . Вперше процесор був представлений 12 квітня 2004 року на IDF (Taipei, Taiwan). Спочатку чіп створювався під кодовим ім'ям Carbonado, але до моменту реального виходу назва помінялася на Marathon.

У Dell Axim X50v встановлена ​​модифікація 2700G5 для КПК з VGA-екраном. Характерна особливість цього чіпа - 704 Кб пам'яті для фрейм-буфера. Спрощена версія (2700G3) призначена для qVGA-пристроїв і має тільки 384 Кб пам'яті для фрейм-буфера. Чіп працює на частотах до 75 МГц, забезпечуючи при цьому обробку до 831 млн. Трикутників з максимальним fill-rate до 81 мегапікселя. У список можливостей процесора також входять билинейная, трилинейная і анізотропна фільтрації, робота зі стиснутими текстурами, повноекранне згладжування (antialiasing).

Обсяг локальної відеопам'яті, встановленої в Axim X50v, становить 16 Мб. Ця пам'ять використовується для зберігання текстур при роботі 3D-додатків, а також для декодування відеопотоку. ОС не може користуватися VRAM на свій розсуд - Intel 2700G є повним аналогом відеокарти в настільному ПК. Звичайними засобами зробити скріншот при відтворенні відео через Intel 2700G Decoder не вийде - програвання йде на overlay surface. Праворуч - включення mirror mode, виведення зображення на два дисплеї

Графічний процесор прискорює декодування MPEG2, MPEG4 і WMV. Апаратно реалізовані наступні види перетворень: IDCT (Inverse Discrete Cosine Transform), IZZ (Inverse Zig-Zag), CSC (Color Space Conversion), масштабування.

Процесор має два виходи для LCD-дисплеїв. Але самостійно чіп вміє управляти тільки одним екраном. Другий вихід буде контролюватися прикладним процесором (наприклад, вбудованим контролером XScale PXA27x). Максимальна роздільна здатність в такій конфігурації може становити до 1280x1024 на одному з виходів і до 800x600 на іншому. Використовуючи ці можливості, Dell Axim X50v здатний виводити зображення на додатковий монітор. На жаль, в комплекті поставки кабель-перехідник відсутня.

Хоча чіп здатний працювати в парі з широким асортиментом процесорів від Intel, в тому числі з PXA 25x / 26x, найкращим чином він проявляє себе в зв'язці з XScale PXA27x. У майбутніх матеріалах планується більш докладний розгляд архітектури сімейства Intel 2700G.

З встраиванием чіпа в Axim X50v компанія Dell злегка забігла вперед. Підсумком цього заходу стала низька утилізація можливостей графічного процесора. Програми, оптимізовані для роботи з Intel 2700G, поки рідкісні. Крім згаданого BetaPlayer 0.94, Windows Media Player і PocketTV Classic, з чіпом успішно працюють дві гри з комплекту поставки. Планується випуск ще декількох ігор з підтримкою тривимірної графіки (в тому числі відома в Росії «Сфера»).

Бездротові інтерфейси

Функціональність Bluetooth реалізується за допомогою стека Broadcom (WIDCOMM). На відміну від конкурентів, у Dell Axim X50v доступний профіль Wireless headset, що робить можливим спільну роботу КПК і Bluetooth-гарнітури. При цьому допускається використання пристрою як IP-телефону через Wi-FI.

Реалізовано і інші стандартні сервіси (file transfer, dial-up networking і ін.). На жаль, в версіях ROM до A03 є серйозні проблеми при роботі з синхронізацією і передачею файлів. Процес копіювання «зависав» на певній позначці, і тільки після перезавантаження вдавалося завершити операцію. У деяких випадках модуль Bluetooth і зовсім не включався, скаржачись на відсутність пам'яті (при вільних 15 Мб).

Пристрій підтримує Blutooth 1.2. На даний час специфікація 2.0 ще не готова, а 1.1 слід визнати застарілою.

Отримана на тестування машинка мала проблеми і з коректним функціонуванням Wi-FI. Після нетривалої роботи з періодичними включеннями / відключеннями модуля 802.11 на чергову спробу задіяти бездротової інтерфейс система відповідала табличкою «Unrecognized Card" Network Card in Socket 2. "»

Компанія Dell випустила ROM update A03, в якому вирішені перераховані проблеми. Експрес-тестування пристрою з цією версією прошивки підтвердило необхідність установки апдейта: помилки при роботі з бездротовими інтерфейсами пропали. Перевірялася тільки англійська версія ROM (US English), оскільки на даний момент російський варіант на сайті Dell відсутня.

Висновки

Компанія Dell випустила дуже цікавий пристрій. Це перший КПК у вільному продажі з вбудованим чіпом Intel 2700G. За сукупністю характеристик Axim X50v, без жодного сумніву, можна віднести до топового сегменту ринку.

Переваги цієї моделі очевидні. Чудова продуктивність, наявність графічного прискорювача, бездротових інтерфейсів і роз'ємів розширення. Настільки ж виразні і недоліки: катастрофічно малий час автономної роботи від стандартного акумулятора і помилки при роботі з бездротовими інтерфейсами. Перший усувається придбанням додаткової посиленої батареї, другий - установкою оновленої прошивки. При виконанні цих умов Axim X50v перетворюється в чудовий робочий інструмент, здатний на рівних конкурувати з топовими моделями від Fujitsu-Siemens, HP і ASUS.

Цінова політика Dell стала причиною успіху Axim X50v на американському ринку. Ще б пак, за суму близько 500 доларів США покупцеві надається комплект з КПК, посиленої батареї і карти пам'яті. В Європі такий набір Dell продає на 200 доларів дорожче, що робить вироби конкурентів помітно більш привабливою покупкою.

Якщо Dell вирішить підняти продажі пристроїв в Європі і опустить ціни до американського рівня, конкурентам доведеться туго. Чи варто чекати цінової революції на VGA-машинки? Час покаже.

Преимущества

  • хороший екран VGA-дозволи
  • неперевершена продуктивність (особливо при декодуванні відео)
  • два бездротових інтерфейсу (Wi-Fi, Bluetooth)
  • два роз'єми для карт розширення
  • вбудований flash-диск істотного розміру

Недоліки

  • слабкий комплектний акумулятор
  • незручні кнопки швидкого запуску додатків і чотирьохпозиційний джойстик
  • помилки в реалізаціях бездротових комунікацій (виправляється заміною прошивки)


Дякуємо компанії « RRC »За наданий КПК.
Вгадайте, від якої компанії?
Чи варто чекати цінової революції на VGA-машинки?

Дополнительная информация

rss
Карта