День блогу 31 серпня: про блогінг, улюбленому блозі, анекдоти

  1. Що для мене мій блог?
  2. Новий блог, який я читаю нещодавно

Добрий день друзі

Добрий день друзі. 31 серпня - Міжнародний День блогу, не плутати з Днем блогера - 14 червня. Не знали? І я не знала, поки не отримала днів десять тому розсилку від журналу «Авангард блогосфери». Тепер знаю і вам розповім.

Ідея свята виникла в світі в 2005 році і була обрана дата 31 серпня. Якщо слово blog розкласти на числовий ряд вийде 3108. Ще, думаю, як заклик до блогерам повернутися поряд з учнями і студентами після літнього відпочинку до своїх дітищ.

У цей день прийнято говорити про блогах, блогерів і блогінг. До речі, ви до сих пір пишете слово «блогер» з двома «г»? Читайте тут і виправляйте негайно!

Блогером я себе не вважаю, як, думаю, і більшість з вас, хіба що в жартівливій формі. Ким вважаю себе? Автором блога). Не люблю, коли вживають вираз «господиня блогу». Правда, співзвучно з "блогохозяйкой - домогосподаркою"? А ось "аффтор блогу" - інша справа!

Що для мене мій блог?

З усіх класичних визначень:

  1. Майданчик для заробітку;
  2. Майданчик для спілкування;
  3. Щоденник в Інтернеті;

мені більше підходить друге. Не дарма ж сказано:

"Єдина справжня розкіш - це розкіш людського спілкування".

Антуан де Сент-Екзюпері.

Я згодна з мудрістю на всі 100!

І ще скажу від себе, перефразувавши відомий вислів:

«Так багато тих, з ким можна розмову почати, і мало тих, з ким хочеться його продовжити ...»

Чи згодні?

Хоча думаю, "Мій сонячний круг" - це і публічний щоденник теж, чуть-чуть, але все ж мені не вистачає одкровень, менше б озирання на всі боки: як відреагує читач на публікацію. Це важливо в собі побороти. Я поки не поборола. А може і добре, що так .... А то недалеко від публічного щоденника скотитися до публічного щось більшого ...).

Спілкування для блогера має бути за замовчуванням, інакше який же це блогер. Всі ми тут підсіли на блогерський конвеєр візитів-відповідей-привітів, хтось на початку цього руху, хтось уже закінчує «посиденьки в Мережі». Не про вас? Не любите спілкування? Так, ладно ... Значить, вам не бути блогером!

Я часом думаю, коли і де для мене фінал цього заняття? Ну, доки, коли ж набридне ...? А ви замислюєтеся, як довго блогерство буде полонити вас особисто?

Взагалі блогінг - це безумовний плюс в житті для будь-якого, пізнання нового, цікавого, корисного і духовне зростання. Ми всі ростемо ... і не тільки вгору, але і вшир теж. Чи згодні? 🙂

Які блоги я читаю? Ті самі, що і ви)). За коментарями видно які. Завжди рада новим особам, це вносить свіжий струмінь, дозволяє поглянути на речі під іншим кутом. І завжди трохи засмучуюся, коли ця свіжий струмінь складається з трьох слів. Самі знаєте яких.

Навіщо так люди спілкуються? Хіба це спілкування? Зайшов-позначив і пішов, забувши про що читав ... Не цікаво? Тоді, навіщо пишуть відгук? Через незнання? Не думаю, є ж солідні ресурси, є школи, в яких навчаються блогери, але Аффтор цінують свій час, а блогером БУТИ хочеться, значить треба спілкуватися, або створювати видимість його. Ну, да ладно, скільки говорено вже про це ..

Я рада, що мої друзі-читачі інші, унікальні, з почуттям гумору, з прекрасним володінням слова, розумні, талановиті і кращі. Завжди рада онлайн-зустрічі з кожним, тому що знаю, це буде розмова душею і словом. Так що все що вище абзацом - не про нас!) Заходьте до мене.

Новий блог, який я читаю нещодавно

А тепер хочу написати про блозі, відкритому мною не так давно, восени минулого року. Зайшла випадково, як буває, по посиланню від друзів і загальмувалася на годинку.

Це блог Аліни Багазовой «Чарівний світ Аліши» talisha.ru У ньому все приємний неформат: від стилю викладу до глибин свідомості. Автор - чарівниця, яка керує реальністю. Не вірите? Я вам кажу.

І ще вона мати трьох синів, два з яких старшокласники і навчаються вдома. Батьки самі за допомогою якихось неймовірних технологій викладають хлопчакам шкільну програму. І самі пацани шукають знання в Інтернеті. Ось такий успішний експеримент!

А маленький Єгор народився не так давно, йому й року немає. Мене дивує те, як Аліша все встигає: пише вірші і книги, видає їх, плете мандали (це такі красиві штуки, заряджені енергетично для обрядів, чарів і духовного саморозвитку, які можна замовити у неї) ще будинок, сім'я, сад і блог: -). Ще вони багато подорожують.

Я не можу сказати, що мені дуже близький світ Аліни, що я все приймаю і розумію. Часом не погоджуюся, часом відкидаю. АЛЕ безумовно одне, жодного разу я не пішла з сайту, не отримавши нічого. Це завжди здивування: або новизна інформації, або ковток позитиву від їх фото з відпочинку, або хвилини розслаблення від чтива її оповідань. Там ВСЕ для мене глибинно, пізнавально, цікаво ...

Зайдіть і ви, погортайте сторінки, загляньте в карту сайту і поринете в дивно яскравий, трохи спірно-неординарний, але безумовно, світлий і радісний світ Аліши і її сім'ї, з їх світоглядом і ставленням до життя.

Я називаю Аліша гостею з майбутнього. І знаєте, мені стає спокійно за нашу планету.

А на закінчення трохи позитиву і посмішок, все ж свято!

Не всякий блог - благо Не всякий блог - благо!

Прийшов блогер в Лувр, бачить там Мону-Лізу і думає: «А цю аватарку я вже у кого-то бачив Прийшов блогер в Лувр, бачить там Мону-Лізу і думає: «А цю аватарку я вже у кого-то бачив ...

У в'язниці стільки не сидять, скільки ми в блогах У в'язниці стільки не сидять, скільки ми в блогах ...

Дорогі блогери, форумчани, журналісти Дорогі блогери, форумчани, журналісти. Я втомився ... Я йду ...

Підпис: Ваш російську мову.

Раніше в будинках по вечорах тихо тріщав камін, а тепер клавіатура Раніше в будинках по вечорах тихо тріщав камін, а тепер клавіатура ....

- Дорога, пора спати - Дорога, пора спати!

- Лягай, дорогий. Мені ще по господарству поклопотатися треба. А то форуми не читав, блоги не писані, пости не комменчени ...

На виборчій дільниці блогеру видали бюлетень На виборчій дільниці блогеру видали бюлетень. Він довго його крутив у руках, а потім повернувся до столика: - Я не зрозумів, а де тут на кнопку жати?

Дружина - чоловікові: я відлучуся блог перевірити на хвилинку, а ти помішуй суп кожні півгодини Дружина - чоловікові: я відлучуся блог перевірити на хвилинку, а ти помішуй суп кожні півгодини.

На сайті панує повне БЛОГОполучіе На сайті панує повне БЛОГОполучіе!

- Мама, я люблю Колю і хочу вийти за нього заміж - Мама, я люблю Колю і хочу вийти за нього заміж.

- Та ти що, доню! Навіть не думай! У тебе батьки - многотисячнікі, ти сама тисячніца і модератор, і ти хочеш вийти заміж за цього Колю, у якого один-єдиний пост без комментов?!

І послав блогер свій блог на три кнопки: Ctrl + Alt + Del І послав блогер свій блог на три кнопки: Ctrl + Alt + Del ...

Усміхнувся чуть-чуть? Дізналися десь себе? Або вже все чули? Я в анекдотах не надто сильна. Тільки не питайте, в чому толк знаю. Я ж не блогер, я всього лише вчуся їм бути. А вчитися ніколи не пізно ...

А ви любите своє заняття? Ким бачите себе? Що вас хвилює, радує або напружує в блогінг? Скажіть що-небудь ... І з Днем блогу!

Поділитися з друзями:

Що для мене мій блог?
Не знали?
До речі, ви до сих пір пишете слово «блогер» з двома «г»?
Ким вважаю себе?
Правда, співзвучно з "блогохозяйкой - домогосподаркою"?
Що для мене мій блог?
Не про вас?
Не любите спілкування?
Я часом думаю, коли і де для мене фінал цього заняття?
А ви замислюєтеся, як довго блогерство буде полонити вас особисто?