Дерев'яні арки.

  1. М ежкомнатние дерев'яні арки для квартир і будинків. Здрастуйте, дорогі мої! Сьогодні Ми поговоримо...
  2. Відео - Збірка міжкімнатних арки.

М ежкомнатние дерев'яні арки для квартир і будинків.

Здрастуйте, дорогі мої! Сьогодні Ми поговоримо про міжкімнатні дерев'яні арки. Якщо бути більш конкретним, то про міжкімнатні дерев'яні арки які Ми можемо виготовити, якій конфігурації Ми виготовляємо міжкімнатні арки, підіймаючи такий делікатне питання як, скільки коштують міжкімнатні дерев'яні арки в нашому виконанні, скільки буде коштувати встановити міжкімнатні дерев'яну арку.

І так дорогі мої. Насамперед хотілося б сказати, що всі дерев'яні арки і будь-які інші столярні роботи * Робить наш професійний столяр. Дерев'яні арки міжкімнатні, виконуються для отворів будь-якої складності і тяжкості конфігурації з будь-якого матеріалу, що стосується дерева: сосна, дуб, ясен, вільха. Створити дерев'яну арку можемо як з вашого матеріалу, так і з нашого, враховуються всі побажання. Виробляємо також стандартні дерев'яні арки напівкруглі, з квадратом або прямокутником в півколі конструкції, є можливість виготовляти більш складні декоративні елементи під дерев'яні арки.

Виробляємо також стандартні дерев'яні арки напівкруглі, з квадратом або прямокутником в півколі конструкції, є можливість виготовляти більш складні декоративні елементи під дерев'яні арки

Скільки коштують Ваші дерев'яні арки міжкімнатні?

Скільки коштують Ваші дерев'яні арки міжкімнатні

Так щоб відповісти відразу скільки коштують дерев'яні міжкімнатні арки не дуже складно, мінімальна ціна однієї готової дерев'яних міжкімнатних арки, яка підпадає під стандартні параметри дверного отвору 2.1 на 0.90 см. Становить 1700 UAH, але врахуйте що це справжнє дерево, а не якась ні будь шпонування арка. Дана дерев'яна арка це прикраса квартири як мінімум на 30-ть років. Ми даємо гарантію на виріб, до п'яти років, на те, що наша дерев'яна арка НЕ ​​потьмяніє і лак не вицвіте, а буде так само давати неповторний відблиск і нести солідність в приміщення і протягом довгих років дерев'яна арка буде виглядати як нова.

- Ну от і добре, Ми розібралися скільки дерев'яна арка буде коштувати, а ось скільки буде коштувати завмер і установка дерев'яної арки?

Тут також все просто, заміри на дерев'яні арки та й на одну дерев'яну арку абсолютно безкоштовно, а ось встановлювати дерев'яні арки Ми маємо намір всього лише по 250 UAH за дерев'яну арку, з урахуванням того що при замовленні від трьох міжкімнатних дерев'яних арок, установка проводиться Безкоштовно і знижка складе 2% від вартості замовлення.

Так само у нас є можливість створювати дерев'яні арки під старовину або цікавою різьбою по дереву, дерев'яні арки зі спеціальним обпаленням дерева і практично будь-якого забарвлення, так само Ми робимо арки з гіпсокартону, пластику, пінопласту. Дані види арок можна подивитися в статті " Міжкімнатні арки фото ". Цікавим моментом буде для Вас то що, дерев'яні арки встановлюються практично без пилу, і установка дерев'яних міжкімнатних арок не принесе вам незручності і особливої ​​метушні з прибиранням, хоча за собою Ми і самі приберемо.

- Думаю прийшов час подивитися на наші дерев'яні арки на фото.

Дерев'яні арки фото.

На фото будуть представлені дерев'яні міжкімнатні арки різного кольору, пісочного, коричневого, білого і жовтого кольору, виконані нашими фахівцями, так само дерев'яні арки встановлені нашими установниками. У невелику колекцію дерев'яних арок увійшли так само вуличні дерев'яні арки і арка з презентації, напівкругле вікно в своєму будинку, вообщем дивимося і коментуємо фото дерев'яних арок.

Відео - Збірка міжкімнатних арки.

Стаття - «Дерев'яні арки -дерев'яні арки фото», підготовлена адміністрацією веб-сайту Будівництво від а до я. Єнакієве-Донецьк *.

скачати dle 11.3 Скільки коштують Ваші дерев'яні арки міжкімнатні?
Ну от і добре, Ми розібралися скільки дерев'яна арка буде коштувати, а ось скільки буде коштувати завмер і установка дерев'яної арки?

Дополнительная информация

rss
Карта