Дешеві дзвінки в роумінгу зі своїм номером телефону - сервіс Roamer

Дешеві дзвінки в роумінгу зі своїм номером телефону - сервіс Roamer

Незважаючи на наявність Skype, спеціальних туристичних SIM-карт і всяких інших інтернет-сервісів, проблема дзвінків з-за кордону додому і отримання вхідних дзвінків і раніше цілком актуальна Незважаючи на наявність Skype, спеціальних туристичних SIM-карт і всяких інших інтернет-сервісів, проблема дзвінків з-за кордону додому і отримання вхідних дзвінків і раніше цілком актуальна. Чому? Перш за все, Skype і аналогічні інтернет-сервіси працюють тільки там, де є інтернет-підключення. Тобто, наприклад, в готелі або в кафе з Wi-Fi. Немає у вас під рукою хорошого інтернет-каналу - немає і можливості здійснювати дзвінки.

Крім того, в дорозі нерідко потрібно мати можливість отримувати дзвінки на свій звичайний номер і здійснювати з нього (часто важливо це робити саме зі свого номера) дзвінки додому, причому так, щоб не розоритися. Наприклад, вартість що входить, що вихідного дзвінка МТС в Іспанії - 59 рублів хвилина (тобто майже $ 2). А у Франції - 79 рублів за хвилину. У Штатах - 149 рублів в хвилину.

Так що в Європі 10 хвилин поотвечать на дзвінки і 10 хвилин зателефонував сам - виклади десь $ 50. А в Штатах - все $ 100.

Звичайно, способів піти від відповідальності заощадити - тут чимало. Я про найбільш затребуваних з них кілька разів писав. Причому всі ці способи мають як свої переваги, так і недоліки.

Сьогодні ми розглянемо новий цікавий сервіс Roamer (їх сайт - roamerapp.com ), Який дозволяє, перебуваючи за кордоном, отримувати дзвінки на свій звичайний номер телефону і здійснювати дзвінки зі свого звичайного номера телефону, причому платити при цьому якісь копійки - реальна економія в порівнянні з роумінговими тарифами становить майже 97%.

Головна сторінка сервісу Roamer
Головна сторінка сервісу Roamer

Додаток Roamer на даний момент є для телефонів на iOS і на Android - ось додаток Roamer в iTunes Store , ось Roamer в Google Play .

Працює це все наступним чином.

1. Спочатку треба встановити додаток на ваш смартфон і зареєструвати в ньому ваш номер.

Після реєстрації номера на рахунку вашого акаунта в Roamer з'являться бонусні $ 5: враховуючи мінімальні тарифи, вам цих грошей може вистачити для повноцінних розмов не в одній поїздці. У самому додатку ви можете перевірити, на скільки розмов в певній країні вам вистачить тієї чи іншої суми.

2. Після цього безпосередньо перед поїздкою номер потрібно запаркувати за допомогою цього додатка - буде встановлено переадресацію на спеціальний сервісний номер.

На жаль, запарковать номер, перебуваючи в роумінгу, не вдасться (на сайті написано, що це пов'язано з чисто технічними обмеженнями), тому це потрібно зробити безпосередньо перед поїздкою. Щоб ви не забули це зробити, прямо в додатку Roamer можна поставити відповідне нагадування.

Коли прийде час, нагадування спрацює - і ви запаркуете номер.

Важливе зауваження: запаркувати свій номер ви можете далеко не тільки в Росії. Тут підтримується 54 країни - їх список є в самому додатку. Ну і користуватися цією послугою ви можете в 212 країнах - список також є в додатку.

3. Наступний крок: після приїзду в відповідну країну потрібно придбати передплачену місцеву SIM-карту - можна за мінімальною ціною, якщо ви не збираєтеся з її допомогою довго використовувати мобільний Інтернет.

Після запуску Roamer він виявить місцеву SIM-карту і прив'яже до неї запаркований російський номер - для цього дуже ненадовго потрібно Інтернет: Wi-Fi або просто мобільний Інтернет цій SIM-карти.

Після цього будь-які вхідні дзвінки на звичайний російський номер вам будуть обходитися практично в копійки, та й вихідні - в середньому 8-25 центів за хвилину. Наприклад, в Іспанії для мого номера МТС тарифи ось такі.

Що робити, якщо ви все-таки забули запаркувати номер перед поїздкою? Загалом, ця проблема вирішувана, просто Roamer при запуску на місцевій SIM-карті вам видасть тимчасовий російський номер, який можна повідомити друзям і родичам.

Але, звичайно, краще все-таки не забувати паркувати номер перед поїздкою, тому що тут вся принадність - у використанні звичайного вашого номера. (Після повернення додому парковка-переадресація знімається або через додаток, або за допомогою налаштувань телефону.)

Але йдемо далі. Тепер, коли у вас вставлена ​​місцева карта, локальні дзвінки ви робите через місцеву SIM-карту за допомогою звичайного телефонного додатки, а дзвінки додому або ще куди-небудь - за допомогою програми Roamer, яке вам показує ваші звичайні контакти.

Тепер, коли у вас вставлена ​​місцева карта, локальні дзвінки ви робите через місцеву SIM-карту за допомогою звичайного телефонного додатки, а дзвінки додому або ще куди-небудь - за допомогою програми Roamer, яке вам показує ваші звичайні контакти

Вхідні дзвінки до вас приходять самим звичайним чином - як ніби абонент дзвонить вам на російський номер.

Вхідні дзвінки до вас приходять самим звичайним чином - як ніби абонент дзвонить вам на російський номер

У додатку ведеться історія дзвінків.

У додатку ведеться історія дзвінків

Зрозуміло, для прийому дзвінка ніякої Інтернет не потрібен взагалі - там йде звичайне GSM-з'єднання.

З вихідним дзвінком трохи хитріше: там на дуже короткий час потрібно Інтернет для того, щоб зробити запит для зворотного виклику (так званий Call Back). Тобто ви вибираєте номер абонента, робите виклик. Трубка при цьому покладена. Через пару-трійку секунд вам прийде вхідний дзвінок від цього абонента. Ви піднімаєте трубку і чуєте в ній довгі гудки виклику абонента. Після цього він знімає трубку - і йде звичайна розмова через GSM, Інтернет при цьому не потрібно.

Коли вам буде потрібно поповнити свій рахунок - потрібно буде просто викликати відповідний пункт меню і покласти туди гроші через PayPal або пластикову карту. (На iPhone це взагалі робиться через внутрішню покупку на iTunes Store.)

У роумінгу меню Roamer виглядає наступним чином.

Тепер про саму технологію. Щоб ви всі чітко розуміли, чудес на світі не буває і це не буде в звичайному сенсі пряма розмова через GSM. З вашого боку йде дзвінок з місцевого телефону на вашу місцеву SIM-карту (такий дзвінок безкоштовний для вас), далі голосовий потік проходить через IP-телефонію (тільки за рахунок цього досягається така дешевизна), ну і на тому кінці абонент отримує вхідний дзвінок з місцевого телефону, який для нього безкоштовний. (Плюс ви ще заплатите якісь дрібні копійки за переадресацію дзвінка з вашого російського номера на сервісний номер Roamer.)

Власне, схожий принцип реалізується в так званих туристичних SIM-картах - виклик через Call Back. Та й те ж саме використовується в аналогічних сервісах - нічого нового тут поки не винайшли.

Однак з власного досвіду я повинен сказати, що тут дуже багато залежить від того, як організовано проходження потоку по інтернетівських каналах, і тут ви можете отримувати дуже різні результати в залежності від міста-держави, часу виклику і так далі і тому подібне.

Наприклад, при тестуванні десь трьох спеціальних туристичних SIM-карт - якість розмов мене там відверто не влаштувало, так і з викликами що в одну, що в інший бік були постійні проблеми.

В даному випадку за результатами тестів якість виявилося, скажімо так, цілком терпимим. Десь на четвірку з мінусом. Знову-таки, чудес не буває, і такий спосіб дзвінків по визначенню дає якість трохи гірша, ніж прямий дзвінок (який при цьому дорожче на порядок). Але в загальному і цілому було цілком непогано. В одних випадках якість було практично як при прямому дзвінку. В інших - зрідка спостерігалися легкі провали. У невеликому відсотку випадків якість було нелегкотравним, але це лікувалося простим передзвонювання.

При цьому особливої ​​різниці у вхідні та вихідні дзвінки я не помітив.

З SMS тут, звичайно, проблема не вирішується - SMS будуть приходити на вашу російську сімку. Але її можна вставити в який-небудь інший дешевий телефончик і використовувати тільки для отримання SMS. Дзвінки все одно будуть приходити на місцеву SIM-карту.

До речі, Roamer надає ще один цікавий сервіс - для тих клієнтів, які хоч раз поповнили свій рахунок. У розділі меню "Ще" є пункт "Дзвонилка". З її допомогою можна включити можливість здійснювати за мінімальними тарифами дзвінки за кордон з дому зі своєї домашньої SIM-карти.

Так що це дуже корисне, на мій погляд, програма, яка дозволяє вам буквально за копійки здійснювати дзвінки з-за кордону додому (і навпаки), користуючись вашим звичайним мобільним номером. Ну і вашим родичам-друзям не потрібно буде ламати собі голову над тим, на який номер вам дзвонити, тим більше що ці дзвінки для вас також будуть коштувати зовсім смішних грошей.

Які мінуси я тут виявив? Ну, головний пікантний момент - не забути запаркувати номер перед від'їздом. Але тут допомагає напоминалка самого додатка, та й в звичайний свій календар-розклад можна поставити відповідне нагадування.

Все інше - дійсно дуже зручно. Мінус тільки в тому, що якість розмов при дзвінках кілька "плаває": буває гірше, буває краще. Але ми живемо не в ідеальному світі, так що чекати ідеального якості розгориться при мінімальній ціні - це якось аж надто оптимістично.

Чому?
Що робити, якщо ви все-таки забули запаркувати номер перед поїздкою?
Які мінуси я тут виявив?

Дополнительная информация

rss
Карта