Детальний опис ще не вийшли серій «Ігри престолів» стало доступно глядачам

Схоже, що витік епізодів шостого сезону серіалу «Гра престолів» все-таки відбулася. Незважаючи на всі заходи безпеки, вжиті каналом HBO, в Мережі з'явилася людина, яка отримала доступ або до сценаріїв майбутніх серій, або до вже змонтованим варіантів епізодів. Протягом декількох тижнів іспанська відеоблогер на своєму каналі в YouTube публікує їх докладний переказ. Схоже, що витік епізодів шостого сезону серіалу «Гра престолів» все-таки відбулася

Детальний опис ще не вийшли серій «Ігри престолів» стало доступно глядачам

У 2015 році за добу до прем'єри п'ятого сезону "Гри престолів" в інтернеті були опубліковані його перші чотири епізоди - витік стався від одного з тих, кому копії серій прямували для ознайомлення, ймовірно, від журналіста. Тому з шостим сезоном канал HBO зробив підвищені заходи безпеки - керівництво прийняло рішення не розсилати ознайомчі копії нікому в світі. У зв'язку з цим нетерплячі шанувальники серіалу втратили можливість заглянути в майбутнє. Справа в тому, що шостий сезон "Гри престолів" заснований на ще не опублікованій шостій книзі циклу «Пісня льоду і полум'я», яка називається «Вітру зими». Якщо рік тому можна було хоча б приблизно розуміти, про що розповідатиметься в сезоні, то зараз цієї можливості немає.
Трейлер шостого сезону серіалу «Гра престолів»
Як повідомляє видання Businessinsider, канал HBO почав блокувати відео, розміщені на сервісі YouTube іспанським блогером. У своїх матеріалах користувач, який іменує себе Spanish Spoiler, переказував зміст ще не вийшли епізодів "Гри престолів" . При цьому кожне відео він будує таким чином, що в них ділиться нібито своїми «припущеннями» про сюжет серій.
В описі до третього випуску свого подкасту, що стосується «Ігри престолів», він написав:
Всі три опублікованих відео були заблоковані HBO в зв'язку з порушенням авторських прав. Після цього користувачі сервісу Reddit почали висловлюватися про те, що HBO сам порушує встановлені YouTube правила, адже в опублікованому блогером третьому ролику, формально, немає нічого, що належало б HBO. У перших двох відео блогер використовував офіційно опубліковані кадри з серіалу, а в третьому залишив тільки себе і свій голос.
На питання від користувача сервісу Reddit про те, чи не боїться Spanish Spoiler тепер втратити можливість розповідати про зміст епізодів, блогер відповів:
Англомовне відео блогера Spanish Spoiler, що містить, в тому числі, і спойлери на третю серію шостого сезону «Ігри престолів»
В англомовному відео, опублікованому 2 травня, Spanish Spoiler розповів про свою справжню особистості. Його звуть Хосе Сеньяріс, він живе в місті Мадрид і працює хірургом у приватній клініці. А ще у нього є друга робота - він пише сценарії для одного з найпопулярніших місцевих телевізійних шоу. Цікаво, що в цьому ролику Хосе визнається, що у нього все-таки не було доступу до відео, але при цьому була можливість ознайомитися з дуже докладним переказом подій майбутніх епізодів. За його словами, зараз він не впевнений, що зможе і далі ділитися зі своїми передплатниками подібного роду інформацією, так як керівництво каналу HBO намагається заборонити йому це робити. Хосе повідомив, що інформацію йому надсилають, але тільки в той момент, коли джерело готовий її надати. Після цього він звів все, що відбувається в жарт, зізнавшись, що про зміст серій дізнається від президента США Барака Обами, якому HBO офіційно показав перші епізоди сезону до їх прем'єри.
Фрагмент серіалу «Гра престолів»

Дополнительная информация

rss
Карта