Детройт автошоу 2013: нова Toyota Corolla виявиться «злісної» Furia

довга   гра в хованки   з новим концептом Toyota Furia закінчилася

довга гра в хованки з новим концептом Toyota Furia закінчилася. На Детройтському автошоу 2013 автомобіль оформив свій дебют. Причому, під ім'ям Corolla Furia. Як неважко здогадатися з назви, даний концепт послужить зразком при створенні нової Toyota Corolla.

Як і всі останні концепти компанії, нова Toyota Furia відрізняється вельми агресивним і виразним дизайном, що відповідає прагненням керівництва компанії зробити свої автомобілі більш емоційними. Автомобіль налічує 4620 мм в довжину (при довжині колісної бази 2700 мм) 1805 мм в ширину і 1425 мм у висоту.

«Corolla Furia демонструє, в якому напрямку будуть розвиватися наші компактні автомобілі», - зазначив віце-президент Toyota Білл Фей (Bill Fay), висловивши надію, що дизайн нового концепту «здивує багатьох».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Ярослав золотник Ярослав золотник

Онлайн-редактор сайту «Автоцентр» Любов до письменництва виявилася для мене визначальним фактором при виборі професії журналіста. По правді кажучи, мій прихід в автожурналістіку був скоріше випадковістю, ніж свідомим кроком, але я ніколи не шкодував про те, що мій шлях привів мене саме до неї. Автомобільний світ сповнений джерел натхнення, черпати з яких завжди цікаво. Можливо, хтось вважає за краще, щоб його хобі переростало в роботу, мені ж більше до душі, коли робота стає хобі. Google+

Інші матеріали автора:

Дополнительная информация

rss
Карта