Deutsch-Russische Juristenvereinigung eV - Deutsch-Russische Juristenvereinigung eV

Німецько-Російська асоціація юристів є некомерційним об'єднанням, зареєстрованим в м Гамбурзі. Її метою є зміцнення діалогу між представниками юридичних професій Росії і Німеччини.

Асоціація була створена в 1988 р і спочатку називалася «Асоціацією німецько-радянського економічного права» ( "Vereinigung für deutsch-sowjetisches Wirtschaftsrecht"), а в подальшому «Асоціацією німецько-російського економічного права» ( "Vereinigung für deutsch-russisches Wirtschaftsrecht", VDRW). 1 січня 2012 р відбулося злиття асоціації з подібним суспільством німецьких і російських юристів, які існували в м Берліні, в результаті чого виникла нинішня Німецько-Російська асоціація юристів (Deutsch-Russische Juristenvereinigung, DRJV).

Асоціація відкрита для всіх, хто зацікавлений в російсько-німецькому правовому діалозі, в обміні інформацією і юридичним досвідом між Росією і Німеччиною, а також в нових професійних контактах в німецькомовних країнах і країнах СНД.

У настояший момент асоціація нараховує понад 370 членів з Німеччини, Росії, Австрії, Швейцарії та інших країн. асоціацію очолює правління ( "Vorstand"), що складається з дев'яти членів з багаторічним досвідом роботи з правовими системами обох країн.

Почесними членами асоціації є Євген Олексійович Суханов, професор і завідувач кафедри цивільного права Московського Державного Університету ім. Ломоносова, а також професор Лондонського Університету (UCL) Хіроші Ода, відомий фахівець по російському праву і автор книги «Russian Commercial Law».

Відповідно до свого статуту ( "Satzung") асоціація надає форум для взаємного обміну знаннями про право Росії та інших країн пострадянського простору в Німеччині, а також про право Німеччини в Росії. Асоціація сприяє встановленню контакту між юристами обох країн і підтримує ініціативи та проекти порівняльно-правового характеру.

Наша асоціація має регіональні групи майже у всіх великих містах Німеччини: Берліні, Гамбурзі, Дюссельдорфі, Кельні, Мюнхені, Франкфурті-на-Майні і Штутгарті. Ці регіональні групи регулярно організовують заходи з обговорення актуальних питань в німецько-російських правових і економічних відносинах.

З 2014 року ми також проводимо доповіді і дискусії в Санкт-Петербурзі при співробітництві з Представництвом Торгової Палати Гамбурга в Санкт-Петербурзі . У 2015 і 2016 році ми брали участь в якості співорганізаторів в ряді заходів, присвячених праву Німеччини та правових питань німецько-російського бізнесу, в Москві. Участь в наших заходах можливо і для «гостей», які не є членами асоціації.

Крім заходів регіональних груп ми проводимо щорічну конференцію (Jahrestagung), присвячену російському праву і правових питань німецько-російського бізнесу. Щорічна конференція 2014 р пройшла в Берліні. Щорічна конференція 2015 відбулася у Франкфурті-на-Майні, а Щорічна конференція 2016 - в Дюссельдорфі. Щорічна конференція проводяться німецькою мовою. Участь можливо і для осіб, які не є членами асоціації.

У серпні 2015 р авторський колектив, що складається з членів асоціації, випустив "Збірник статей про право Німеччини" російською мовою (31 стаття, 500 с.), Який Ви можете безкоштовно скачати на нашому сайті . В даний час готується другий випуск "Збірника статей про право Німеччини", який вийде восени 2016 р

З квітня 2016 р Німецько-Російська асоціація юристів видає Німецько-Російський юридичний журнал (Deutsch-Russische Rechtszeitschrift - DRRZ , Редакція: [email protected]). Ми ставимо перед собою завдання бути найбільш значущим виданням за межами Росії по російському праву і з питань правосравнітельного характеру в правових відносинах між Росією, Німеччиною і країнами Західної Європи. У журналі, який буде виходити в друкованому та електронному вигляді два рази на рік, публікуються статті російською, Немі цком і англійською мовами.

На нашому сайті ми розмістили список літератури про право РФ на німецькій мові і список літератури про право Німеччини на російській мові. Ці списки регулярно оновлюються. Якщо Вам відомі інші книги і статті, присвячені російському праву або порівняльного правознавства (Росія / Німеччина) на німецькій мові, або публікації про право Німеччини на російській мові, просимо Вас повідомити нам про це по електронній пошті на [email protected] .

Крім того, на сайті Ви знайдете посилання на закони РФ і Німеччини , А також посилання на організації та портали в Росії і Німеччині.

Асоціація також з 2011 року бере активну участь у проведенні щорічного конкурсу на присудження германо-російської юридичної премії (Deutsch-Russischer Juristenpreis), заснованої російсько-німецьким юридичним інститутом (РГЮІ / DRJI) за підтримки Російсько-Німецької Зовнішньоторговельній Палати (AHK). Премія вручається за видатні роботи правосравнітельного характеру. Брати участь в конкурсі можуть наукові роботи (дисертації, монографії, дипломні роботи, наукові статті тощо) на німецькою та російською мовами.

Щоб вступити в члени Німецько-російської асоціації юристів досить заповнити формуляр на нашому сайті. Ви також можете зв'язатися з нами по пошті або по факсу:

Deutsch-Russische Juristenvereinigung eV

Hasenhöhe 72

22587 Hamburg

Tel: +49 (0) 40 389993-0

Fax: +49 (0) 40 389993-33

E-Mail: [email protected]

Щорічний членський внесок становить в 2016 р 50 євро для фізичних осіб і 100 євро для організацій. Починаючи з 2017 р членський внесок буде підвищено до 80 і 160 євро відповідно. Для студентів діє значна знижка.

Для членів асоціації діють знижені ціни на участь в заходах. Крім того, членство в асоціації DRJV включає в себе абонемент на Німецько-Російський юридичний журнал , Який видається асоціацією з 2016 р Члени асоціації також отримують інші інформаційні матеріали і можуть безкоштовно розміщувати на нашому сайті оголошення про пошук роботи (стажування) або співробітників.

ми створили робочі групи (Arbeitskreise), в рамках яких учасники за своїми інтересами і спеціалізації можуть обмінюватися інформацією і обговорювати актуальні теми. На даний момент існують робочі групи по констуціонному і адміністративного права (Verfassung & Verwaltung), трудового права (Arbeitsrecht), кримінального права (Strafrecht), сімейного права (Familienrecht), транспортного права (Transportrecht), праву інтелектуальної власності (Gewerblicher Rechtsschutz), а також процесуального права і міжнародного арбітражу (Prozessrecht und Schiedsgerichtsbarkeit).

В рамках нашої «біржі праці» ( Stellenbörse ) Ми надаємо юристам і організацій, які є членами DRJV, можливість розмістити на нашому сайті оголошення про пошук юристів або практикантів або, навпаки, про пошук місця роботи або проходження стажування. Ви можете надіслати Ваше оголошення і дізнатися умови його розміщення, написавши нам по електронній пошті на [email protected]

У нашій асоціації є свої групи в соціальних мережах LinkedIn і XING (пошук по "Deutsch-Russische Juristenvereinigung"). Ви також можете підписатися на наші новини в мережі Facebook.

Ми будемо раді, якщо Ви приєднаєтеся до Німецько-Російській асоціації юристів та / або поучаствуете в наших заходах!