Діючі бонус коди для World of Tanks 1.5.0.4

  1. Що ваш чекає якщо ви отримаєте бонус код для World of Tanks?
  2. Як користуватися і куди вводити?
  3. Будьте обачні!
  4. Кому ж тоді вірити, запитаєте ви?

Цей розділ нашого сайту присвячений одній з найгарячіших тем по World of Tanks - бонус кодами!

Цей розділ нашого сайту присвячений одній з найгарячіших тем по World of Tanks - бонус кодами

Якщо ви не знаєте, що це, то давайте трошки поговоримо про те, навіщо потрібен бонус код. Це набір символів, ввівши які на офіційному сайті нашої з вами гри, ви зможете отримати приємні подарунки.

Що ваш чекає якщо ви отримаєте бонус код для World of Tanks?

Це може бути якийсь преміум-танк. Або, наприклад, ігрове золото, кількість якого змінюється в залежності від того, до чого (або до якого свята) приурочений цей код. Але найчастіше розробники Миру Танків роблять подарунки, які активують преміум-аккаунт, наприклад, на день, два або й більше.

Як користуватися і куди вводити?

Тут все просто. Знайшовши бонус код, зайдіть на офіційний сайт Миру Танків, залогініться (увійдіть в свій профіль) і натисніть на кнопку "мій профіль", яка знаходиться в правому верхньому куті. У випадаючому меню з'явиться посилання "ввести бонус код". Клікаєте на неї і вводите в віконці цифри \ літери. Готово, після появи підтвердження подарунок буде нарахований на ваш аккаунт в Світі танків.

Будьте обачні!

Напевно ви не раз в соціальних мережах бачили безліч оголошень в коментарях, наприклад, продам бонус код на Type 59 для World of Tanks 1.5.0.4. Не вірте цим оголошенням ні на секунду - це лише спроби розлучення і наживи на довірливих танкістів. З ймовірністю у 99,99% це обман, спрямований на тих, хто жадає отримати халяву. Не вірте таким оголошенням, бо купити у таких горе-продавців можна тільки повітря, а також блокування своєї сторінки, коли шахрай отримає бажану суму.

Кому ж тоді вірити, запитаєте ви?

Цьому розділу, в якому ви перебуваєте. Тут ми оперативно публікуємо нові подарунки, створювані розробниками в честь якихось знаменних дат. Крім свят, презент можна отримати, наприклад, в якості вибачення Wargaming за простій серверів або ж на честь початку якоюсь грандіозною акції.


Тому заносите цей розділ сайту в закладки і частіше заглядайте до нас, щоб не пропустити приємний подарунок від Wargaming.

Що ваш чекає якщо ви отримаєте бонус код для World of Tanks?
Як користуватися і куди вводити?
Кому ж тоді вірити, запитаєте ви?
Що ваш чекає якщо ви отримаєте бонус код для World of Tanks?
Як користуватися і куди вводити?
Кому ж тоді вірити, запитаєте ви?

Дополнительная информация

rss
Карта