Дизайн дитячої кімнати для двох дітей: фото варіантів інтер'єру.

  1. Дитяча кімната для двох дітей
  2. Дитяча кімната для школяра
  3. Дитяча кімната для малюка

Придумати дизайн дитячої кімнати для двох дітей складніше, ніж здається: конкуренція між дітьми дуже велика, кожен хоче, щоб у нього було краще, ніж у брата чи сестри. Ще більшою проблемою буде дизайн спільної кімнати для хлопчика і дівчинки.

Сьогодні розберемося, як правильно зонувати кімнату і не допустити типових помилок в оформленні дитячої для двох.

Дитяча кімната для двох дітей

З огляду на те, що тут діти будуть проводити більшу частину свого часу, спальня для двох дітей вимагає багато місця. Віддайте їм саму простору і світлу кімнату в будинку. При плануванні враховуйте, що дитяча - це не тільки спальня, а й робоча, і ігрова зона. Це означає, що крім спального місця, потрібно виділити місце для іграшок, речей і робочого столу.

Фото 1 - Яскрава дитяча для двох з героями Месників від студії "Це моя кімната"

ВАЖЛИВО! Можна сміливо використовувати простір під ліжком. Можна купити спеціальні ліжка для двох дітей з ящиків. У них класний дизайн, моделі дуже зручні і ергономічні. У ящики можна складати як іграшки, так і зимові або літні речі.

Фото 2 - Простір під ліжком, як місце для зберігання речей від Urbanology Designs

Двоповерхова модель - оптимальний варіант для маленьких приміщень. При покупці спальних меблів простежте, щоб на ній не було гострих кутів і негладких поверхонь.

Фото 3 - Двох'ярусне модель від Anna Shemuratova Interiors Фото 4 - Дитяча для багатодітної сім'ї від Gary Randolph Masterbuilder, Inc Фото 5 - Спальня для двох від Urbanology Designs Фото 6 - Спальня для чотирьох дітей від StudioMR

Поради від редакторів ЕтотДом:

  1. Перед покупкою підлогового покриття переконайтеся в тому, що воно не буде ковзати. Якщо не плануєте класти в спальні килим, краще застелити голі ділянки ковроліном.
  2. У двох'ярусної ліжка сходинки повинні бути стійкими і не сильно вузькими, а підйом плавним. Якщо це сходи, переконайтеся в її безпеки.
  3. Якщо планування спільних місць двоповерхова, краще зробити перегородки або перила, щоб уві сні дитина не випала з ліжка.

Дитяча кімната для школяра

Дитяча для школяра відрізняється від кімнати для дитини дошкільного віку. Письмовий стіл повинен бути зручним з правильною висотою, щоб дитина за ним не зігнувся і не сидів в некомфортних позах. Стільницю вибирайте натурального кольору - не дуже яскравого і не дуже темного. Стіл краще ставити біля вікна або так, щоб світло падало з лівого боку.

Фото 7 - Робочий простір для двійнят в дитячій від IS Architecture

ВАЖЛИВО! Опрацьовуючи інтер'єр, врахуйте, що у кожної дитини має бути свій особистий місце для навчання, стілець і лампа.

Фото 8 - Особистий простір для кожного від Дизайн-бюро DAO decor

Якщо приміщення облаштовується для дошкільнят, краще подбати заздалегідь про робочій зоні.

Фото 9 - Спальня для дошкільнят з готовим робочим місцем від Irina Krivtsova Design Фото 10 - Ярка спальня для дошкільника від Fairmont Homes Фото 11 - Білосніжна дитяча з універсальним інтер'єром для двох малюків від Annis Lender

Якщо спальня планується для першокласника, пам'ятайте, що поки він виросте, пройде ще довгих 5-7 років. Не робіть інтер'єр занадто серйозним, нехай все іграшки залишаються на своїх місцях.

Фото 12 - Веселий інтер'єр для активного першокласника від Raduga Live Фото 13 - Яскрава спальня першокласники від Design3 | Дизайн в кубі Фото 14 - Головне - не робити інтер'єр занадто серйозним, як в дитячій від Korneev Design Workshop

Дитяча кімната для малюка

Головними критеріями будуть:

  • екологічність матеріалів меблів;
  • безпечне розміщення предметів в спальні.

Намагайтеся використовувати пастельні тони і дерев'яні меблі, щоб кімната була якомога затишніше.

Фото 15 - Затишна дитяча для малюка від Студії Enjoy Home

ВАЖЛИВО! Не забудьте і про своє місце в спальні: багато ночей ви проведете біля ліжечка дитини. Купуйте зручне крісло або крісло-диван, а якщо не вистачає місця, можна поставити пуфик.

Фото 16 - Дитяча для новонародженого в пастельних тонах від Дизайн-бюро «ПОРЯДОК РЕЧЕЙ»

Існує багато моделей, які підійдуть як для немовляти, так і для однорічної дитини.

Фото 17 - Казкова спальня для однорічної дитини від студії «Інтелектуальне будівництва» Фото 18 - Дитяча для майбутнього мандрівника від Студії Дизайн Квадрат Фото 19 - Дитяча для крихітної принцеси від Інлавка (Інтер'єрна Лавка)

Спальня для 2-3 дітей повинна бути такою, щоб діти були на рівних. Не варто виділяти когось більшою ліжком або більш красивим покривалом. Нехай у кожної дитини буде своя ліжко, не купуйте одну велику.

Фото 20 - Світла простора дитяча для чотирьох від Grove Park Construction Фото 21 - Яскрава спальня для двійні зі спортивним куточком від Корини Балановской Фото 22 - Кімната для двох за мотивами казки «Аліса в країні чудес» від WhiteRoom Фото 23 - Простора дитяча для двійні від АРTевріка - студія дизайну інтер'єрів Фото 24 - Простора спальня для двох від Архітектурної студії Максима Новінькова

Спальню для різновікових дітей зробити трохи складніше. У дітей в різному віці свої інтереси і гри. Можна виділяти територію кольором або ширмами так, щоб розділити її на дві.

Фото 25 - Інтер'єр для дітей різного віку з ліжком будиночком від роби Річ Фото 26 - Інтер'єр дитячої від KF-DESIGN Фото 27 - різновікові дитяча від Architectural Bureau Sretenka Фото 28 - Спальня для дівчинки від Decor & Design Фото 29 - Дитяча для підлітка в класичному стилі від PSpierreswatch Фото 30 - Ніжна кімната для дівчинки від Transitional Kids

Спальня хлопчика може бути трохи агресивніше.

Фото 31 - Спальня для майбутнього футболіста від Дизайн студії Лаврик Ірини

Неважливо, чи робите ви кімнату для погодок, для хлопчика, для трьох дітей або чотирьох дітей, головне - робити з любов'ю і з думкою про дітей.

Приклад ремонту кімнати для трьох дівчаток можна подивитися у відео:

Дополнительная информация

rss
Карта