Djinni - Свіжий відгук від Embedded розробника: Джинн -...

Свіжий відгук від Embedded розробника:

Джинн - єдиний ресурс пошуку роботи, який не дратував, а веселив при використанні.

...

Скористатися Джином порекомендувала дружина, яка працює HR'ом. Сказала що сервіс відмінно працює і що все рекрутери "з мозком" зараз там "пасуться".

Зайшов, побачив, за п'ять хвилин створив профіль. Не минуло й кількох днів як отримав перше речення. Далі була низка інтерв'ю і нових пропозицій на Джин. Паралельно було включено профіль на Work.ua, ну і на LinkedIn час від часу додавав рекрутерів.

C Work.ua теж приходили пропозиції, але, чесно, далеко не такі підходящі, як ніби рекрутери не дивлячись на мій профіль просто слали пропозиції на пошту або в Скайп виходячи з двох-трьох збіглися скорочень або ключових слів. У LinkedIn було чимало пропозицій, але там незручно спілкуватися листами, часто спілкуватися переходили в Скайп. На відміну від Джина, на якому дуже зручно бачити тред по кожній пропозиції, листуючись хоч на сайті хоч через поштовий клієнт (часто юзал Блекбері для листування). Потім на Джин додав навички. Пропозиції стали ще точніше і цікавіше для мене.

В результаті отримав три пропозиції, з яких і вибрав одне, найбільш цікаве. З понеділка виходжу на роботу. В результаті отримав три пропозиції, з яких і вибрав одне, найбільш цікаве :)

http://djinni.co/q/c18bb1c8/?from=facebook_newsfeed

Co/q/c18bb1c8/?