Дом 2 свіжі серії. Де тепер дивитися будинок 2

  1. Блоги учасників будинок 2 і нарізки з ефірів.
  2. Учасники будинок 2 віддалилися з соціальних мереж.
  3. Чому людям не цікаво на офіційному сайті.
  4. Новини з проекту будинок 2 намагаються фільтрувати.
  5. Про сайт будинок 2 онлайн і про новини проекту

Останній місяць видався особливо важким для адміністраторів група про будинок 2 в соціальних мережах, так як почалися повальні бани груп за викладання на своїх сторінках серій будинок 2. Будинок 2 свіжі серії досі можна дивитися, але тепер на різних сторонніх сайтах або, же безпосередньо на офіційному сайті через день після ефіру, що багатьом дуже незручно.

Будинок 2 свіжі серії досі можна дивитися, але тепер на різних сторонніх сайтах або, же безпосередньо на офіційному сайті через день після ефіру, що багатьом дуже незручно

Блоги учасників будинок 2 і нарізки з ефірів.

Блоги учасників будинок 2 і нарізки з ефірів проекту так само заборонено викладати, так як використання всіх цих матеріалів потрапляє під порушення авторських і суміжних прав, які належать телеканалу тнт. Групи в соціальних мережах, які не прислухалися до вимог правовласника, були заблоковані назавжди, а ті, хто після повторного блокування, все ж написав адміністрації, що більше так не робитиме - отримали прощення. Деякі групи, адміністратори яких, більше дбають про своїх спільнотах знайшли вихід - вони створили окремі облікові записи, на яких викладають ефіри будинок 2, але, на жаль, такий вихід пропрацює не так довго, як хотілося б, адже незабаром і зі сторінок окремих людей (Не груп) так, же будуть видалятися ефіри.

Учасники будинок 2 віддалилися з соціальних мереж.

Учасники будинок 2 віддалилися з соціальних мереж

Щоб підняти рейтинг офіційному сайту і збільшити відвідуваність, а так само активність на офіційному сайті. Учасникам проекту будинок 2 було наказано видалити всі свої сторінки з соціальних мереж або покинути проект в перший день весни, щоб не появлядісь надалі чутки будинок 2 через різних висловлювань "зірок" на своїх сторінках. . Йти з проекту ніхто не захотів, так що до 1 березня всі сторінки нинішніх учасників проекту будинок 2 були видалені власниками. Учасникам проекту настійно рекомендували проявляти добру активність на офіційному сайті. Ведучи віоблогі і текстові блоги, а так само не лінуватися брати участь в дискусіях на сторінках офіційного сайту будинок 2.

Чому людям не цікаво на офіційному сайті.

Офіційний сайт з перших днів свого існування має, хворобливий сувору модерацію, і відгукуватися про учасників проекту на сторінках сайту можна тільки позитивно, адже вся критика відразу ж видаляється. Всі чутки проект будинок 2, які розміщуються на офіційному сайті. Так само миттєво віддаляється, так що ні про яку свободу слова в рамках офіційного сайту. Мови йти не може. І саме це не подобається відвідувачам офіційного сайту.

Новини з проекту будинок 2 намагаються фільтрувати.

Не так давно учасників будинок 2 позбавили можливості зв'язку із зовнішнім світом, так як відібрали мобільні телефони. Але цей захід виявився не тимчасовою, а постійною, так як на даний момент телефони видають, тільки якщо це потрібно в рамках проекту будинок 2, а не з будь-якої особисте прохання учасника будинок 2. Зараз учасники проекту можуть іноді користуватися телефоном, але тільки в присутності адміністратора, так як дуже бояться витоку свіжих новин будинку 2 раніше виходу ефірів по телебаченню.

Про сайт будинок 2 онлайн і про новини проекту

Про сайт будинок 2 онлайн і про новини проекту

Сайт будинок 2 онлайн працює в колишньому режимі, так що ви завжди зможете прочитати свіжі новини ще до виходу ефірів, так як сайту надсилають новини самі приватники проекту будинок 2, але це трапляється не так часто, як хотілося б. У будь-якому випадку, сайт продовжує розвиватися і намагається радувати своїх відвідувачів новинами, цікавими чутками і оперативної публікацією свіжих ефіром будинку 2. На сайті практично відсутня модерація, тобто поки ви не починаєте ображати один одного - ви спокійно коментуєте будь-які новини. Але варто вам почати ображати інших учасників обговорення новин дім 2 , То потрапляєте в перманентний бан, так як Розбанені ми не займаємося.

Сайт лом 2 існує з 2009 року і в період з 2011 до 2011 року зовсім не оновлювався, але останні півроку над сайтом будинок 2 онлайн відновлено роботу і почалося активне просування сайту в маси.

Кожен бажаючий може стати частиною команди будинок 2 онлайн. Ти можеш писати новини і стати заступником головного редактора, ти можеш зайняти місце дизайнера будинок 2 онлайн і робити фотозвіти подій ефірів, ти можеш стати одним з адміністратором групи в «вконтакте», тобто будь-якого з вам є місце в дружній команді сайту будинок 2 онлайн .

Дополнительная информация

rss
Карта