Dr.Web CureIT

Оновлення: 4-03-2018, 11:44 Версія програми: 11.1.2 Розробник Doctor Web Система: Windows Поширюється: Безкоштовно Розмір: 152 Мб завантажень: 1052 967 Dr.Web CureIT

Завантажити безкоштовно лікує утиліту Доктор Веб Курейт (Dr.Web CureIt!) Ви можете з даного сайту. Після завантаження та запуску Ви зможете використовувати її без будь-яких обмежень.

Є підозри в зараженості комп'ютера? Ви не довіряєте своєму антивірусу, а видаляти його не хочете? Вихід є! Безкоштовна, антивірусна і антишпигунська утиліта для перевірки на віруси - Dr.Web CureIT.

Завантажити антивірус Доктор Веб безкоштовно російською для Windows 7, 8, 10

  • По-перше, дана програма абсолютно безкоштовна і легка в зверненні: її інтерфейс простий і сучасний. Крім того, утиліта Dr.Web CureIT багатомовна і при установці сама визначає потрібну мову, відповідний параметрам системи.
  • По-друге, "кишеньковий" антивірус займає мало місця на карті пам'яті або диску комп'ютера, його не потрібно встановлювати або купувати.
  • По-третє, і це, мабуть, найголовніше: Доктор Веб Курейт - дуже якісний, потужний і функціональний антивірус. Він надає 3 режиму перевірки комп'ютера: «Експрес», «Повне сканування» і «Вибіркове». Dr.Web не тільки розпізнає заражені файли, але і лікує або видаляє їх. Крім того, цей компактний сканер створює і зберігає журнали змін, автоматично налаштовує пріоритети сканування.

Утиліта з легкістю знаходить і видаляє наступні віруси: рекламні модулі, масові розсилки черв'яків, E-mail і Peer-to-peer віруси, файлові віруси, трояни, інтернет-хробаків, MS Office - і скрипт-віруси, клавіатурних шпигунів, викрадачів паролів, шкідливі скрипти і багато інших.

Вам не доведеться видаляти свій антивірус . Ви не будете купувати платні утиліти для безпеки Вашого ПК. Все, що від Вас потрібно - завантажити невелику програму і більше ніколи не переживати за чистоту Вашого девайса.

Dr.Web CureIT

Стандартний
установник Безкоштовно!

uFiler

check

Офіційний дистрибутив Dr.Web CureIT check close Тиха установка без діалогових вікон check close Рекомендації по установці необхідних програм check close Пакетна установка декількох програм check

  • Схожі програми
  • Відгуки користувачів

Є підозри в зараженості комп'ютера?
Ви не довіряєте своєму антивірусу, а видаляти його не хочете?