drweb.exe - Що це таке?

  1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з drweb.exe
  2. Інформація про фото drweb.exe
  3. коментар користувача
  4. Кращі практики для виправлення проблем з drweb
  5. drweb сканер

Більшість антивірусних програм розпізнає drweb.exe як вірус, такий як, Avast визначає файл як Win32: Malware-gen, і Microsoft визначає файл як TrojanClicker: Win32 / Hatigh.C або TrojanClicker: Win32 / Hatigh.E.
Безкоштовний форум з інформацією про файли допоможе вам знайти інформацію, як видалити файл. Якщо ви знаєте що-небудь про цей файл, будь ласка, залиште коментар для інших користувачів.

Натисніть, щоб запустити безкоштовне сканування вірусів для файлу drweb.exe

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з drweb.exe

  1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
  2. Оновлення програму drweb.exe. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
  3. У наступних пунктах надано опис роботи drweb.exe.

Інформація про фото drweb.exe

drweb.exe файл не містить інформацію про автора

Опис: drweb.exe не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. Drweb.exe знаходиться в підпапках "C: \ Users \ USERNAME". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 21,492 байт (25% всіх випадків), 60,004 байт, 48,644 байт або 28,164 байт. Опис: drweb
У файлу немає інформації про творця цього файлу. У процесу немає видимого вікна. Це не системний файл Windows. Drweb.exe здатний моніторити додатки. Тому технічний рейтинг надійності 62% небезпеки.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з drweb.exe

Якщо drweb.exe знаходиться в підпапках C: \ Windows, тоді рейтинг надійності 36% небезпеки. Розмір файлу 35,332 байт. У процесу є видиме вікно. У файлу немає інформації про творця цього файлу. Процес починає працювати разом з Windows (Дивіться ключ реєстру: Run, DEFAULT \ Run). Це не системний файл Windows. Drweb.exe здатний записувати введення даних.

Важливо: Ви повинні перевірити файл drweb.exe на вашому комп'ютері, щоб переконається, що це шкідливий процес. Ми рекомендуємо Security Task Manager для безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

Поки немає коментарів користувачів. Чому б не бути першим, хто додати невеликий коментар і одночасно допоможе іншим користувачам?

Кращі практики для виправлення проблем з drweb

Наступні програми так само корисні для грубок аналізу: Security Task Manager досліджує активний процес drweb на вашому комп'ютері і явно говорить, що він робить. Malwarebytes '- популярна антивірусна утиліта , Яка повідомляє вам, якщо drweb.exe на вашому комп'ютері відображає настирливу рекламу, сповільнюючи швидкодію комп'ютера. Цей тип небажаної реклами не розглядається деякими антивірусними програмами як вірусу і таким чином не видаляється при лікуванні.

Чистий і акуратний комп'ютер є ключовою вимогою для уникнення проблем з ПК. Це означає: перевірка на наявність шкідливих програм, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які вам більше не потрібні, перевірка Автозавантаження (використовуючи msconfig ) І активація автоматичного оновлення Windows. Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або як мінімум про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальна проблема, спробуйте згадати останнє, що ви зробили, або останню програму, яку ви встановили, перш ніж проблема з'явилася вперше. використовуйте resmon команду, щоб визначити процес, який викликає у вас проблему. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

drweb сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Чому б не бути першим, хто додати невеликий коментар і одночасно допоможе іншим користувачам?