Дуже довго завантажується комп'ютер при включенні

Чому став довго завантажуватися комп'ютер? Напевно «старість» прийшла :) жарт, та не зовсім. Основною причиною є надмірна завантаженість комп'ютера «корисними» програмами, ніж старше комп'ютер тим менше залишається місця на диску (C :), більше компонентів збирається в автозапуску, що і примушують комп'ютер довго завантажуватися. Віруси проникли на ПК можуть не менше гальмувати комп'ютер при включенні.

При установці програм більшість прагнуть потрапити в автозавантаження, якщо не контролювати цей процес шляхом дозволу або заборони завантажуватися разом з Windows, завантаження комп'ютера з часом стає нестерпно довгою.
Без кропіткої очищення автозапуску, видалення вірусів і програм, оптимізації реєстру і т.п. не обійтися, як і не обійтися без спеціалізованих програм для очищення і оптимізації, так як зробити це не професіоналу практично неможливо. Як прискорити завантаження комп'ютера, яку застосувати програму в такій ситуації, читайте нижче.

1. За допомогою системної утиліти на Windows 7 можна видалити частину програм з автозапуску і трохи прискорити завантаження ПК.
1Пуск → 2Виполніть в рядок вписуємо msconfig → 3OK у вікні вкладка 4Автозагрузка.

2. AnVir Task Manager контроль управління автозавантаженням. За допомогою такого менеджера призначеного для відстеження запущеними процесами, апаратними драйверами, сервісами, за всім що прагне потрапити в автозапуск, простіше прискорити завантаження комп'ютера. Деактивуйте програми, познімайте галочки з менеджерів автозавантаження, додатків поновлення (нескладно оновити в ручну) і завантаження комп'ютера 100% стане швидше.

Завантажити!
AnVirTaskManager
Програма вміє попереджати, якщо щось нове намагається закріпитися в автозапуску. Рішення, чи потрібна програма в паралельній завантаженні з Windows, приймати вам. Не забувайте, що від кількості програм в автозапуску, залежить наскільки довго завантажується комп'ютер.

3. Утиліта «AutoRuns» власником якої є Microsoft Corporation допоможе з'ясувати чому довго завантажується комп'ютер і що так заважає прискорити завантаження комп'ютера при включенні. AutoRuns показує буквально все, що запускається на комп'ютері під час пуску ОС. Є можливість контролювати автозапуск шляхом відключення компонентів з подальшим якщо знадобиться відновленням. Допоможе почистити ПК, виділить жовтим кольором запчастини від неіснуючих (віддалених) програм.

Завантажити!
Autoruns
Утиліті не потрібні умови стандартної установки, досить клікнути по autoruns.exe і процес збору інформації про все що включається в автозавантаженні запуститься.

4. Із завданням прискорити завантаження, відмінно впорається багатофункціональний антивірус нового покоління . Крім основного завдання захистити комп'ютер від шкідливого по, має дуже важливі і ефективно-працюючі додаткові додатки по оптимізації ОС, прискорення роботи ПК.
Така спеціальна програма все зробить практично сама, визначить чому довго завантажується комп'ютер при включенні, запропонує своє рішення для впевненого і швидкого запуску системи.
Зауважте, швидкість завантаження комп'ютера при включенні 9 сек

Встановити антивирусник краще не видаляючи старий, просто доповненням до основного (тимчасово), пізніше вирішите що зручніше. Після першої установки, бажано зробити повну перевірку комп'ютера. Звичайно не обов'язково, але після повної діагностики стане видно, що потрібно щоб прискорити час завантаження комп'ютера. Надалі можна запускати вибірково розділи Прискорення або Очищення комп'ютера.
Після виконання оптимізації, при включенні комп'ютера помітно зростає час завантаження Windows, ПК набагато спритніше працює.
Що стосується вірусів перше, що потрібно зробити, перевірити комп'ютер на Malware, після займатися автозавантаженням. Антивірус 360 прекрасно впорається з таким завданням, просканує систему, видалить все знайдене вірусне ПО.
Ефективно просканувати на віруси систему вийде з утилітою AVZ, антивірусним сканером на кшталт Dr.Web Curelt від Касперського VirusRemovalTool. Тільки, чи не застосовуйте сканери одного розробника, якщо стоїть Касперський використовуйте сканер від Dr.Web і навпаки.Чому став довго завантажуватися комп'ютер?

Дополнительная информация

rss
Карта