Движок або самопісний сайт для бізнесу

Якщо світова філософська думка тисячоліттями намагається відповісти на питання буття «Що було спочатку: курка чи яйце», то зроблю великим народом, зайнятий в сайтобудівництва, їх-же-оформлювання та просуванні, не втомлюється сперечатися про те, що краще для бізнесу: самостійно створений ресурс або накладений на готові шаблони

Якщо світова філософська думка тисячоліттями намагається відповісти на питання буття «Що було спочатку: курка чи яйце», то зроблю великим народом, зайнятий в сайтобудівництва, їх-же-оформлювання та просуванні, не втомлюється сперечатися про те, що краще для бізнесу: самостійно створений ресурс або накладений на готові шаблони? Здається, що тисячоліть у нас в запасі немає, бо все змінюється ой, якими стрімкими темпами, тому розбиратися потрібно тут і зараз.

Питання серйозне, а думки вчених творців сайтів, як то кажуть, - розділилися.

Що собою являє движок ? Це вже кимось написана і багаторазово протестована програма, яка прекрасно підходить для різноманітних сайтосозідательних потреб.

Однак зовсім не обов'язково користуватися продуктом чужого розумової праці. Це як в кондитерській справі: можна купити печеньку в магазині, а при наявності талантів, часу, сил енергії та необхідності - спекти своїми вмілими ручками. Тільки ось за движок платити не потрібно, а все печенюшние інгредієнти потрібно купити, втім, як і готову вкусняху.

Тільки ось за   движок   платити не потрібно, а все печенюшние інгредієнти потрібно купити, втім, як і готову вкусняху

Оскільки кожен з фахівців сайтосозідательного справи відстоює свою точку зору, наведемо їх аргументи.

Так, є думка, що самопис хороший для тренування своїх сил і можливостей. Пройшовши всі етапи створення світу сайту, відчуваєш себе богом професіоналом, який може зробити оригінальний працездатний продукт, який напевно сподобається пошуковикам, небайдужим до унікальних штучок. Продвіженцев легше працювати в самопис, ніж з готовими CMS -Продукт, яких створено мільйони.

Є досить суперечлива думка щодо того, що на готової CMS ресурс працює повільніше, бо тут багато додаткових функцій, які потрібні далеко не завжди. До того ж, взявшись раз за кимось створений движок , Починаєш залежати від його творців. Тут заковика. Аналогічна картина спостерігається і з самопис. Наприклад, я - замовник. Мені написали прекрасний сайтец. Але його адже потрібно оновлювати, додавати функціонал, осучаснювати. Хто це буде робити? Так що в цьому плані споживач послуг будівельників веб-ресурсів точно так само залежить від творця, як і користується двигунами-для-всіх. Тільки все зручніше: оновлення, поліпшення і всі інші ніштячкі вже продумали розумні люди: бери - користуйся. Плюс, все обкатана і випробувано, виявлені і виправлені косячки.

Потрібно ще дивитися, для чого потрібен сайт. Фахівці (чиї думки так і не зійшлися) вважають, що для звичайного сайту чудово підходять движки загального користування. Основна частина функціонують в Мережі ресурсів працює на готових шаблонах. Якщо ж у вас масштабний проект з мільйонними бюджетами на унікальне сайтостроєніє, розкрутку, підтримку, оновлення, цвітіння і отримання плодів - чому б і не написати при наявності золотих рук і тренованих мізків? До того ж, навряд чи для супер-сверхпроектов є готові рішення. Швидше за все, весь шлях доведеться виконати самостійно. Зате індекс буде не просто хороший, а відмінно-чудовий.

Ще є думка, що самопал самопис підійде, наприклад, для сайтів з рецептами або анонсами фільмів. Тобто, такий ресурс рекомендують або в якості тренування, або для мультипроекта. Інші сегменти прегарний собі юзают готові CMS , У вус не дують, велосипеди не винаходять і Америки не відкривають.

А ось думка, на якій думки противників і отстаівателей особисто створених сайтів і тих, хто комфортно себе почуває при роботі з готовим движком, - кожен вибирає для себе. Глибоке філософське твердження, що не кажи. Однак при цьому радять подивитися на фінансові можливості, рівень майстерності виробника сайту, цілі, для яких необхідний ресурс, скільки часу на піде створення. Швидше за все, отримавши відповіді на ці питання, майбутній сайтовладелец конкретніше визначиться: чи потрібен йому ресурс «зроби сам» або ж готове рішення.

Хто це буде робити?

Дополнительная информация

rss
Карта