Джерела унікального контенту для сайту: де брати текст і графіку?

  1. Чому контент для сайту повинен бути унікальним?
  2. Безкоштовні джерела унікального контенту для сайту
  3. Джерело 1: авторський контент (копірайтинг)
  4. Джерело 2: переробка чужого контенту (рерайтинг)
  5. Джерело 3: переклад статей з зарубіжних сайтів
  6. Джерело 4: передрук матеріалів з паперових носіїв
  7. Джерело 5: наповнення сайту контентом за принципом Веб 2.0
  8. Платні джерела унікального контенту для сайту
  9. Джерело 6: покупка контенту на спеціалізованих біржах
  10. Джерело 7: Замовлення контенту у фрілансера або студій

Про сновой розкрутки будь-якого сайту є наявність на ньому якісного і унікального контенту. Ключова роль тут відводиться текстового наповнення. Пошукові машини щедро винагороджують корисні для людей ресурси відвідувачами.

Пошукові машини щедро винагороджують корисні для людей ресурси відвідувачами

Важливо зауважити, що тексти повинні бути не тільки корисними і унікальними, але також оптимізовані (SEO-тексти) під певні пошукові запити.

Якщо ви створили свій сайт , То його слід почати наповнювати текстами та графікою. У більшості новачків може виникнути питання: "Де брати контент для свого веб-сайту?" У цій статті будуть розглянуті основні джерела унікального контенту: як безкоштовні, так і платні.

Але спочатку давайте поговоримо про унікальність контенту і чому це так важливо.

Чому контент для сайту повинен бути унікальним?

Унікальність інформації означає неповторність, то чого ще немає в інтернеті. Будь-яка пошукова машина цінує цей фактор і ранжирує сайти з таким контентом вище.

Якщо ви вирішите скопіпастіть (взяти з іншого джерела і розмістити на своєму сайті), то нічого доброго з цього не вийде - можна нарватися на неприємності:

  • сайти з неунікальні текст не будуть високо ранжируватися і, крім того, можуть потрапити в чорний список до пошуковиків;
  • невдоволення автора контенту, який може подати скаргу хостеру і пошуковим системам з вимогою блокувати джерело плагіату.

Загалом, копіпаст - вірний спосіб знищити сайт.

Однак, можна уникнути санкцій з боку пошукових систем і вебмайстрів (власників текстів), якщо ви вкажете джерело у вигляді посилання на сторінці зі скопійованої інформацією. Але зловживати копіюванням чужих текстів явно не слід!

Завжди звертайте увагу на самий низ сторінки (футер, підвал), де часто міститься інформація для бажаючих "поцупити" (частково або повністю) будь-які матеріали з джерела!

Далі джерела контенту.

Безкоштовні джерела унікального контенту для сайту

Під цим заголовком розглянемо найпопулярніші і самі безкоштовні джерела унікального контенту для будь-якого сайту.

Переваги: ​​безкоштовність.

Недоліки: копіткість роботи.

Джерело 1: авторський контент (копірайтинг)

Іншими словами, ви самостійно пишете (придумуєте з нуля) статті і малюєте графіком. Це ідеальний безкоштовний варіант, якщо ви добре розбираєтеся в темі, яку хочете освітити на своєму сайті і можете грамотно і логічно викласти думки в статті, а також вмієте користуватися графічними редакторами (наприклад, Фотошоп, Ілюстратор і іншими) для створення і редагування зображень.

Джерело 2: переробка чужого контенту (рерайтинг)

Відредагувати чужий текст простіше, ніж писати свій. Однак, думка неоднозначна. Буває набагато легше написати самостійно статтю з нуля, ніж переробляти чиюсь роботу.

Тим не менш, ви можете взяти потрібну статтю в інтернеті і грунтовно (глибокий ручної рерайтинг) переробити її зі збереженням сенсу викладеного. В цьому випадку вам не потрібно боятися санкцій за такі дії, оскільки при такому рерайті змінюється структура тексту, а не просто все зводиться до заміни слів синонімами і їх перестановці в реченні. У досвідчених рерайтерів якість тексту може виявитися навіть кращий за оригінал.

Якщо використовувати програмний рерайтинг, то домогтися якісного і придатного для використання тексту на СДЛ ресурсах не вийде. Такий рерайтинг не можна назвати корисним для людей. Однак їм можна наповнювати ГС-ресурси - сайти, які торгують посиланнями.

Що стосується графіки? Пошукові машини досить лояльно ставляться до неунікальним зображень, але це не означає, що їх можна використовувати без шкоди для сайту. Краще над "люб'язно запозиченому" з інтернету зображенні трохи попрацювати (наприклад, змінити розмір, колірну гамму, додати напис, об'єднати кілька картинок в одну) і вставити на свій сайт. І пам'ятайте, що зображення можуть бути захищені авторським правом і що після таких маніпуляцій картинка все ж не стане унікальною.

Тут можна знайти багато графічних зображень: freeimages.com, clip-arts.ru, freefoto.com. Або пошукайте в Гугл і Яндекс картинках.

Джерело 3: переклад статей з зарубіжних сайтів

Непоганий спосіб отримати для свого сайту безкоштовний і унікальний текстовий матеріал. Але треба зазначити, що не тільки ми з вами про це знаємо. Тому переводити краще нові опубліковані статті на якомусь зарубіжному сайті. У хід можна пустити як ручний, так і машинний переклад.

І знову авторське право. Розмістивши на своєму ресурсі перекладену статтю вкажіть, що це переклад статті, її джерело і автора.

Джерело 4: передрук матеріалів з паперових носіїв

Ще роздобути унікальний контент можна шляхом обробки паперових джерел. Це можуть бути книги, брошури, різні газетні видання яких, напевно, в достатній кількості ви знайдете у себе вдома, друзів, знайомих, родичів.

Якщо такий спосіб вам підходить, то обов'язково зробіть наступне:

  • перевірте, чи немає в інтернеті інформації, яку ви збираєтеся опублікувати;
  • не зайвим буде отримання письмового дозволу у власника авторських прав на використання матеріалів з паперового носія.

Джерело 5: наповнення сайту контентом за принципом Веб 2.0

Дуже добротний джерело контенту, якщо у вас є розкручений сайт / блог / форум. Принцип Веб 2.0 має на увазі, що ваші відвідувачі (читачі) самостійно будуть залишати коментарі до вже опублікованих статей через спеціальну форму.

Зазначу, що в залік йдуть тільки індексовані коментарі. Іншими словами, їх повинні "бачити" пошукові роботи. Для прийому комментов від користувачів на вашому сайті необхідно встановити і налаштувати спеціальні віджети з можливістю їх індексації (наприклад, cackle).

Платні джерела унікального контенту для сайту

А тепер про платні джерелах. У разі, якщо ви самостійно не в силах написати унікальний контент для сайту, то його можна придбати на спеціальних сервісах (біржах, студій) або замовити у фрілансера.

Переваги: ​​швидкість отримання контенту.

Недоліки: платність.

Джерело 6: покупка контенту на спеціалізованих біржах

Спеціалізовані біржі послужать вам відмінним і швидким джерелом якісного і унікального контенту для вашого сайту. Ви в будь-який час зможете вибрати і купити, наприклад, статтю або картинку по щодо символічними цінами. Кожна біржа буде доповнювати один одного, тому дуже зручно мати акаунти відразу в декількох сервісах.

Як приклади наведу кілька бірж, що продають контент:

  • Біржа Etxt - відмінна біржа контенту, на якій можна купити грамотні SEO-тексти і графіку. Є пошук по фільтрам, наприклад, по унікальності, ціною, рейтингу автора та інші. Потрібно зробити індивідуальне замовлення? Немає проблем! Є зручна форма спілкування з виконавцями - обговоріть деталі замовлення (термін здачі, вартість та інші моменти);
  • Біржа Advego - магазин якісного контенту для сайтів і блогів. У Адвего є чудові онлайн інструменти для перевірки тексту на унікальність, орфографію, SEO-аналіз, якими можна скористатися безкоштовно;
  • Біржа Text - збірник якісних текстів, магазин новин на будь-яку тему (Авто, Hi-Tech, Бізнес, Психологія і інші) і все це за вигідними цінами;
  • Фотобанк DepositPhotos - висококласний платний сервіс якісних ілюстрацій на будь-який смак (стокові фото, векторні зображення та відеоролики). Є безкоштовний розділ з контентом, але вибір обмежений.

Детальніше в розділах " де купити статті для сайту "І" де купити картинки для сайту ".

Джерело 7: Замовлення контенту у фрілансера або студій

Вирішити питання отримання необхідної статті або декількох можна за допомогою фрілансера (вільне володіння працівник інтернету), або у студій копірайтингу.

В цьому випадку вам доведеться скласти докладний ТЗ (технічне завдання) для копірайтера з описом всіх тонкощів і нюансів, які потрібно відобразити в статті.

А замовити контент або знайти фрілансера можна тут:

  • біржі фрілансу - freelance.ru, work-zilla.com, jq.su, fl.ru;
  • студії копірайтингу - shudegova.ru, logos-studio.ru, kontenta.ru.

Купувати чи замовляти контент має сенс, якщо ви плануєте вести кілька СДЛ сайтів (ресурси корисні для користувачів), які потрібно встигати наповнювати текстами та графікою. Якщо ж у вас всього один ресурс, то має сенс вчитися писати статті самостійно. Оскільки це абсолютно безкоштовно, а також при такому підході з часом у вас в голові складеться повна картина того, яку і як краще представити інформацію для користувача. Але при повному небажанні налаштовуватися на творчу роботу або відсутності часу доцільно скористатися послугами бірж, студій та фрілансерів.

Успіхів Вам, Терпіння і Удачі!

З повагою,

З повагою,

Чому контент для сайту повинен бути унікальним?
У більшості новачків може виникнути питання: "Де брати контент для свого веб-сайту?
Чому контент для сайту повинен бути унікальним?
Що стосується графіки?
Потрібно зробити індивідуальне замовлення?

Дополнительная информация

rss
Карта