Екс-губернатор Одеської області Матвійчук написав прощального листа

Едуард Матвійчук. Фото: matviychuk.info

Екс-губернатор Одеської області Матвійчук написав прощального листа Олександр Жуков https://cdn.segodnya.ua/img/article/4738/36_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/4738/36_tn.jpg 2013 -11-08T14: 41: 15 + 02: 00 Одеса Едуард Леонідович розповів, чого хотів домогтися на своїй посаді

На офіційному сайті нині вже екс-губернатора Одеської області Едуарда Матвійчука з'явилася його звернення до жителів Одеської області. У ньому Едуард Леонідович розповів, чого хотів домогтися на своїй посаді.

"Я бачив своє завдання в тому, щоб подолати те головне, що заважає нам динамічно розвиватися - подолати прірву між владою і людьми, прагнув до того, щоб влада стала максимально відкритою з одного боку, з іншого - повною мірою використовувати наявний творчий потенціал людей. Адже майбутнє нашої області, нашого міста Одеса , На моє глибоке переконання, полягає в спільній роботі людей і влади. В цьому і була суть головної програми моєї роботи - "Народний бюджет", таких програм як "Народний медогляд", "Дитячий медогляд", "Культурна столиця" і інших "- написав Едуард Матвійчук .

Як ми писали раніше, сьогодні Віктор Янукович своїм указом призначив Миколу Скорика главою Одеської облдержадміністрації . Перед цим президент звільнив з цієї посади Едуарда Матвійчука - він призначений радником глави держави .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку