Експерти: безлімітні тарифи МТС, «Мегафон», «Білайн» і Tele2 можуть закритися в 2019 році

Чи не найприємніший прогноз.

Стільникові оператори МТС, «Мегафон», «Білайн» і Tele2 повернули тарифи з безлімітним інтернетом в серпні-вересні 2018 року. Тарифні плани з безлімітом не були доступні в операторів протягом півтора років, тому вони відразу ж викликали більший інтерес серед абонентів. Однак російські експерти побоюються, що в 2019 році тарифи з безлімітним інтернетом знову пропадуть.

За словами експертів, оператори спочатку планували тільки тимчасово запустити тарифи з безлімітним інтернетом для того, щоб «сколихнути» ринок. Насправді ж операторам такі тарифи невигідні, підкреслюють фахівці.

Причина полягає в тому, що на недорогі тарифи з безлімітним інтернетом переходять абоненти більш дорогих тарифних планів. Як підсумок, хоч абоненти і починають отримувати менше послуг, але вони платять помітно менше грошей. Через це надання тарифних планів з повністю безлімітним інтернетом не є вигідним для операторів.

Через це надання тарифних планів з повністю безлімітним інтернетом не є вигідним для операторів

Жоден з операторів «великої четвірки» на поточний момент не оголошував про те, що тарифи з безлімітним інтернетом в майбутньому пропадуть. У зв'язку з цим, слова експертів можна розцінювати як попередні побоювання. Більш того, згідно з даними представників МТС, «Мегафон», «Білайн» і Tele2, тарифні плани з безлімітним інтернетом користуються величезною популярністю у абонентів.

джерело: TF .

Знай і використовуй:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Експерти: безлімітні тарифи МТС, «Мегафон», «Білайн» і Tele2 можуть закритися в 2019 році