EME.WMS - система управління складом WMS (ВМС), комплексна автоматизація складського обліку, автоматизація роботи складів

 1. Які переваги від впровадження WMS системи управління складом

EME

EME.WMS - сучасна професійна система управління складом (WMS), яка підтримує розподілені мережі складів і успішно застосовується як на великих (15-25 тис. Кв.м), так і на невеликих складах.

EME.WMS - відмінне рішення для компаній, яка хоче поліпшити роботу складу та всієї логістичного ланцюжка.

EME.WMS розвивається більше 20 років і зараз обслуговує сотні тисяч метрів складських площ по всій Росії, в Казахстані, Україні.

Застосування EME.WMS дозволяє значно підняти ефективність роботи складу, підвищити швидкість і точність вибірки замовлень, мати точну інформацію про залишки на складі в ERP системі, контролювати операції всіх співробітників і мотивувати їх на ефективну роботу.

Дізнатися більше...

Дуже багато склади донині керуються ручним способом за допомогою або бухгалтерських програм або навіть таблиці Excel і хорошої пам'яті комірників. Такий підхід виправдовується своєю простотою і мінімальними витратами до певного моменту. Але Високий ризик помилок людського фактора, залежність від ключових співробітників, нераціональне використання площ, повільна швидкість обробки товарів - всі ці та інші чинники критично впливають на якість роботи.

Саме тому, на допомогу підприємствам, була розроблена WMS система управління складом, яка здатна оптимізувати всю роботу, знизити ризики неправильного обліку та неправильного відвантаження товарів. Управління відбувається за рахунок впровадження і настройки складних алгоритмів, що дозволяють зібрати і обробити абсолютно всю інформацію про складському русі товару. Встановивши WMS склад (wms логістику управління складом), по суті, всі складні процеси про правильне і оптимальному розміщенні продукції, контролі термінів зберігання, товарного сусідства лягати на автоматизовану систему. Завдяки гнучкому інтерфейсу її легко підлаштувати практично під будь-який за площею приміщення і будь-який тип зберігання продукції.

Якщо ж говорити про управління складом, то дана програма володіє всім необхідним для роботи складу набором функцій:

 • приймання та розміщення товару;
 • управління замовленнями;
 • підтримка відбору штуками, упаковками, паллетамі;
 • відвантаження замовлень в транспортний засіб;
 • блокуюча і неблокірующіх інвентаризація;
 • управління запасами;
 • робота з персоналом.

Які переваги від впровадження WMS системи управління складом

Перш, ніж купити WMS систему для автоматизації всіх процесів, виникає логічне запитання: які переваги вона здатна дати. Можна сміливо сказати, що впровадження системи автоматизації складу має цілий ряд переваг.

З великого ряду переваг можна виділити деякі:

 • оптимізація розміщення товарних запасів і упорядкування їх на складі дозволяє максимально використовувати складські площі;
 • точні дані про складські залишки з урахуванням партій, термінів придатності, даних про ВМД та інших параметрів, дозволяє виключити помилки при складанні замовлень і знизити повернення і претензії від клієнтів на 99%;
 • автоматизація процесів приймання та складання замовлень скорочує час виконання операцій, збільшує швидкість роботи складу до 30%. Можливість інтеграції з будь-якими ERP системами різними методами дозволяє підтримувати в корпоративній системі дані про точні залишках;
 • система WMS склад дозволяє отримувати інформацію про завантаженість складу, зайнятості персоналу, точних залишках в реальному часі.

Наша WMS (ВМС) система управління складом дозволяє вирішити проблеми для будь-якої компанії зі складом від 500-1000 кв.м і до декількох десятків тисяч кв. м. Перед початком впровадження необхідно сформулювати завдання, які будуть вирішені за допомогою системи і вибудувати нові алгоритми роботи складу. У цьому компанії-замовнику допомагають наші фахівці.

Дополнительная информация

rss
Карта