Енергетичні браслети - що це таке, як працюють енергетичні напульсники? Браслет Power Balance - Блог від тата Crazypapa

Нещодавно ми їздили в гості до мого друга Сергія привітати з народженням маленької лялечки Ромочка. І в процесі спілкування я помітив у нього на руці якийсь яскравий напульсник. На моє запитання що це він сказав, що це - енергетичний браслет.

Я, зрозуміло, не вкурив. І він сказав: «Давай покажу». Поставив мене в позу з перехрещеними ногами і руками в долоньку збоку від мене. І став тиснути на руки. Рази з п'ятого я зрозумів нарешті що від мене потрібно: бути повністю розслабленим і намагатися не втратити рівновагу. Але при найменшому натисканні Серьоги на мої руки я відразу падав. Після чого мене попросили надіти браслет. Прикиньте, Серьога став тиснути дуже потужно. І так, я впав, але коли він тиснув вже двома руками і дуже сильно.

Я офігів. Це не плацебо, тому що я взагалі не чув нічого про це напульсники і не знав який ефект буде досягнутий. Але ефект був, і дуже нереалістичний.

Після цього він запропонував провести ще пару експериментів, але я відмовився. І так мені стало зрозуміло що ця фігнюшка круто працює.

За словами Серьоги, браслет відновлює енергетичне поле людини. Також якщо покласти наприклад енерго браслетик в воду на кілька хвилин, то вона відновить свою клітинну структуру і стане набагато корисніше.

Браслет допомагає зосереджуватися, заспокоює нерви, і збільшує фізичні можливості людини.

На моє запитання де він купив таку штуку він відповів, що це якась марка, і вона стала тільки проводитися, в Росії ще не продають.

Прийшовши додому, я вирішив пробивати тему цих напульсників. Як виявилося, це - енергетичний браслет і діє за рахунок голограм з магнітними стрічками.

Бувають браслети у вигляді намиста і навіть підвісок; виконані з силікону або неопрена. Оригінальні браслети № 1, які розійшлися по світу - це браслети www.powerbalance.com . Їх використовують багато маститі спортсмени і відомі люди. Всі інші марки - це закоз під Power Balance, в зв'язку з чим і не рекомендую навіть дивитися в бік інших марок.

Загалом, я вирішив взяти відразу кілька браслетів: для мене і для КрейзіМами. Їй потрібно одужувати, тому що дає потужну енергетичну броню браслет їй не завадить.

За цінами. Вивчивши це питання, я став шукати браслети Пауер Беленс в інеті. Середня ціна - від 1400 до 2200 рублів. Вдалося знайти і за 900 рублів, але там доставка навіть по Москві поштою, протягом 7 днів.

І о диво. Знайшов солідний інтернет-магазин, де браслети PowerBalance були пропозицією тижні і коштували від 250 до 300 рублів залежно від кольору, з Безкоштовної доставкою на наступний день. На радості я замовив відразу 5 браслетів: 2 - мені і Крейзі мамі, і по одному - нашим батькам. Ось чекаю завтра доставки.

Попрошу Крейзі маму описати тут свої відчуття, якщо вони будуть. Так навіть якщо їх не буде - все одно попрошу відписати відгук про браслетах. Чекайте комментов!

Прим. Якщо ж у вас є браслет Пауер Баланс або іншої фірми - відпишіть пліз в коментах про ваші враження.

Дополнительная информация

rss
Карта