Excel видаляє замість відфільтрованих рядків - все ?! як уникнути

  1. Пошук по мітках
хитрощі »1. Май 2011 Дмитро 70807 переглядів

З появою нової версії Excel - 2007 з'явилася можливість працювати з даними обсягом понад мільйон рядків (якщо точно - 1048576), будувати великі зведені таблиці, фільтрувати і сортувати дані за кольором і т.д. Але з'явилися і незручності. І одне з них полягає в тому, що при активному фільтрі на аркуші в 2003 Excel можна було просто виділити відфільтровані рядки і видалити. У 2007 якщо зробити також, то видаляються не тільки відфільтровані рядки, але і все, що між ними! Та й всі операції з відфільтрованими даними застосовуються чомусь не до відфільтрованим даними, а до всіх. Це стосується не тільки видалення - але і роботи з відфільтрованими / прихованими рядками в цілому: вставка даних, очищення, зміна форматів і т.п. Спочатку це лякає і вкрадається підозра, що нову версію Excel розробляли диверсанти з однією метою - не дати вам нормально працювати. І так і ні. Цей "глюк" легко обійти. Є пара способів.

спосіб перший
Необхідно просто винести на Панель швидкого доступу команду - "Виділити видимі осередки". Робиться це в такий спосіб: Кнопка Офіс - Параметри Excel - Налаштування - Всі команди - Виділити видимі осередки:

Тепер перед вчиненням будь-якої операції Ви виділяєте діапазон, потім тиснете на панелі швидкого доступу кнопку "Виділити видимі осередки". Чи застосовуєте дію (видалення, вставка формули і т.д.). Дана дія буде застосовано саме до видимих ​​відфільтрованим осередкам.

спосіб другий
Перед видаленням рядків (або іншим дією) виділяємо необхідні комірки, тиснемо Alt + F (для російської розкладки і відповідно Alt +; для англійської). Це швидкі клавіші для виділення видимих ​​осередків. Після чого виконуєте необхідну дію над осередками (видалення, вставка формули і т.д.). Дана дія буде застосовано саме до видимих ​​відфільтрованим осередкам.
Практично те ж саме можна зробити і іншим поєднанням: виділяємо комірки, тиснемо F5-Приватна. У вікні вибираємо "Тільки видимі осередки".

спосіб третій
Хочеться додати, що така проблема в основному спостерігається у користувачів, у яких встановлені не всі оновлення для Microsoft Office. Але може спостерігатися і у інших. Проблему можна спробувати усунути за допомогою установки пакету оновлень SP2 для Microsofs Office, який можна скачати з офф.сайта .

Стаття допомогла? Поділися посиланням з друзями! Відео уроки

{ "Bottom bar": { "textstyle": "static", "textpositionstatic": "bottom", "textautohide": true, "textpositionmarginstatic": 0, "textpositiondynamic": "bottomleft", "textpositionmarginleft": 24, " textpositionmarginright ": 24," textpositionmargintop ": 24," textpositionmarginbottom ": 24," texteffect ":" slide "," texteffecteasing ":" easeOutCubic "," texteffectduration ": 600," texteffectslidedirection ":" left "," texteffectslidedistance " : 30, "texteffectdelay": 500, "texteffectseparate": false, "texteffect1": "slide", "texteffectslidedirection1": "right", "texteffectslidedistance1": 120, "texteffecteasing1": "easeOutCubic", "texteffectduration1": 600 , "texteffectdelay1" 1000, "texteffect2": "slide", "texteffectslidedirection2": "right", "texteffectslidedistance2": 120, "texteffecteasing2": "easeOutCubic", "texteffectduration2": 600, "texteffectdelay2": 1500, " textcss ":" display: block; padding: 12px; text-align: left; "," textbgcss ":" display: block; position: absolute; top: 0px; left: 0px; width: 100%; height: 100% ; background-color: # 333333; opacity: 0.6; filter: a lpha (opacity = 60); "," titlecss ":" display: block; position: relative; font: bold 14px \ "Lucida Sans Unicode \", \ "Lucida Grande \", sans-serif, Arial; color: #fff; "," descriptioncss ":" display: block; position: relative; font: 12px \ "Lucida Sans Unicode \", \ "Lucida Grande \", sans-serif, Arial; color: #fff; margin-top: 8px; "," buttoncss ":" display: block; position: relative; margin-top: 8px; "," texteffectresponsive ": true," texteffectresponsivesize ": 640," titlecssresponsive ":" font-size: 12px; "," descriptioncssresponsive ":" display: none! important; "," buttoncssresponsive ": "", "addgooglefonts": false, "googlefonts": "", "textleftrightpercentforstatic": 40}}

Пошук по мітках

Access apple watch Multex Outlook Power Query і Power BI VBA робота в редакторі VBA управління кодами Безкоштовні надбудови дата та час Діаграми і графіки записки захист даних Інтернет Картинки і об'єкти Листи і книги Макроси і VBA надбудови Налаштування печатка Пошук даних Політика конфіденційності Пошта програми Робота з додатками Робота з файлами Розробка додатків зведені таблиці списки Тренінги та вебінари фінансові форматування Формули і функції функції Excel функції VBA Осередки і діапазони акції MulTEx аналіз даних баги і глюки в Excel посилання Стаття допомогла?