Eye-Fi - карта пам'яті з вбудованим Wi-Fi

  1. опис
  2. Принцип роботи
  3. Види карток.
  4. Технічні характеристики
  5. мінуси
  6. економія
  7. висновок

]]> Eye-Fi]]> - різновид SD флеш-карт пам'яті з вбудованими всередині карти апаратними елементами підтримки Wi-Fi-технології.

опис

Картки Eye-Fi сумісні практично з усіма фотокамерами, 100% працездатність з будь-яким з офіційно підтверджених апаратів. Eye-Fi за своїми розмірами ідентична стандартним]]> SD (SDHC)]]> картками. Таким чином, її можна без будь-яких ускладнень вставити в стандартний роз'єм для карток пам'яті вашого фотопристроїв, тим самим розширюючи його можливості. Є ймовірність, що картка буде працювати через відповідний перехідник і в гнізді для карт формату]]> CF]]>. Але варто брати до уваги і зворотний ймовірність: скорочення дальності дії мережі Вай-Фай, створюваної картою, знищення і псування файлів, розташованих на карті, і проблеми при повному або частковому форматуванні вмісту картки.

Фотопристроїв, сумісний з карткою Eye-Fi, отримує можливість копіювати відзняті фото та відеоматеріали прямо на ПК або на фото і відео хостинг (Flickr і]]> інші подібні сервіси]]>). Управляти картою пам'яті можна за допомогою веб-інтерфейсу (з браузера) або спеціалізованого програмного забезпечення Eye-Fi Center (поставляється в комплекті). Для цього вам буде необхідний ПК на OS X або Windows і спільна Wi-Fi мережу. На жаль, картка функціонує строго в зумовлених Wi-Fi мережах.

Принцип роботи

При отриманні картки необхідно через USB адаптер приєднати її до свого ПК для оновлення прошивки і установки програмного забезпечення Eye-Fi Center (знадобиться інтернет). У Eye-Fi Center запускаємо WI-FI роутер на картці.

Відео- і фотоматеріали можна скопіювати як на ПК, так і на мобільний пристрій (Android або iOS). Залежно від того, куди будуть копіюватися файли, сценарій роботи буде відрізнятися. В обох випадках інтернет не обов'язковий, так як карта Eye-Fi сама створює Wi-FI мережу, за допомогою якої передає контент.

Якщо файли потрібні вам на смартфоні або планшеті, то встановлюємо необхідний софт для]]> Android]]> або]]> iOS]]>. Запускаємо програму на гаджет, перевіряємо, що перебуває в режимі роутера на картці, приєднуємося до створеної карткою мережі - готово.

Якщо файли потрібні вам на ПК, то в налаштуваннях програми встановлюємо режим Direct Mode, який відповідає за перенесення файлів без інтернету. Запускаємо програму на ПК, перевіряємо, що запущений режим роутера на картці, приєднуємося до створеної карткою мережі - готово.

Для обох сценаріїв є можливість використовувати зовнішні WI-Fi мережі для передачі даних. В налаштуваннях картки за допомогою Eye-Fi Center можна вказати до 30 зумовлених мереж.

Види карток.

Буквально 2-3 роки тому Eye-Fi випускала не менше 5 видів карток, до сьогоднішнього дня актуально лише 3 типи (зазначу, що 1 тип на сайті компанії вже відсутня):

Основні відмінності зводяться до наступного:

  • Обсяг. Картка типу "Connect" випускається лише у варіанті 4GB, а "Mobile" - 8GB. "Pro" можна придбати як 8 так і 16GB модель;
  • Формати для передачі. Тільки картки типу "Pro" можуть передавати фото матеріали в форматі * .raw;
  • Геотеги. Тільки картки типу "Pro" мають можливість записувати геотеги;
  • Завантаження через авторизовані хот-споти (точки доступу бездротової мережі Вай-Фай в громадських закладах). Тільки картки типу "Pro" мають можливість вивантажувати фото і відеоматеріали через]]> мережу авторизованих хот-спотів]]> (McDonald's, Starbucks, аеропорти, готелі і т.п.).

Технічні характеристики

  • Обсяг карти: 4, 8 або 16GB;
  • Стандарт Wi-Fi: 802.11b, 802.11g і 802.11n;
  • Стандарт шифрування: WЕР 64/128, WРА-PSK, WРА2-РSК;
  • Габарити: 32х24х2,1 мм;
  • Радіус охоплення бездротової мережі в приміщенні: 20 м;
  • Радіус охоплення бездротової мережі поза приміщенням: 40 м.

конкуренти

Основними конкурентами є:

  • ]]> Transcend]]>;
  • ]]> Toshiba]]>;
  • ]]> Ez Share]]>.

Всіх їх відрізняє більш мізерні можливості і порівняно низька ціна.

мінуси

Якщо не брати до уваги "Смаківщина", то головних мінуса три:

  • Ціна;
  • Робота від акумулятора фотоапарата (швидше розряджає);
  • Низька швидкість передачі.

економія

У США старшу модель об'ємом 16GB можна купити за]]> $ 80]]>, в Росії ж вона вам обійдеться в]]> 6 000 рублів]]>.

висновок

Безсумнівно, Eye-Fi - гаджет досить вузькоспеціалізованого призначення, але вирішальний поставлені завдання на всі 100%. Якщо ви часто фотографуєте, вам необхідно серйозно подумати про його придбання.

Реєстрація

Дополнительная информация

rss
Карта