FAQ: Де взяти біткоіни-адреса

  1. Безпека
  2. сторонні ресурси
  3. Якому способу віддати перевагу?

Біткоіни принципово відрізняється від фідуціарних грошових одиниць, які люди звикли використовувати кожен день
Біткоіни принципово відрізняється від фідуціарних грошових одиниць, які люди звикли використовувати кожен день. Перед тим як почати користуватися криптовалюта, необхідно забезпечити всі заходи безпеки, щоб захистити кошти, а також створити гаманець в системі. Але де взяти біткоіни-адреса? Це питання хвилює багатьох. Завжди треба пам'ятати, що правильний вибір віртуального портмоне, а також захист коштів, які будуть перебувати на ньому, - виключно відповідальність користувача. Слід уточнити, що такий гаманець, як і сама криптовалюта, не має матеріального втілення, існує і функціонує на просторах інтернету. Так, де краще взяти біткоіни-адреса, що дозволяє управляти власними кріптовалютнимі заощадженнями?

Можна встановити спеціальну програму на свій ПК, а також можна скористатися сервісами в мережі. Кожен з таких способів має як свої переваги, так і недоліки, про які і буде розказано в даній статті. Слід нагадати, що втрата коштів з таких сервісів можлива, і ніякі органи розслідуванням цього займатися не будуть. Тому при заповненні даних слід бути гранично уважним і обережним, так як всі ризики будуть лежати в такій ситуації виключно тільки на власника.

Завантажити потрібне програмне забезпечення можна на офіційному ресурсі біткоіни. Там пропонується на вибір відразу кілька різновидів: MultiBit, Bitkoin Core і Electrum. Там же можна детально ознайомитися зі способами використання всіх гаманців. Найбільш простим, на думку користувачів, вважається перший тип гаманця. Але при цьому він не відрізняється ідеальною системою захисту. Тому зберігати там свої кошти у великих розмірах не слід. Встановлюється даний гаманець досить просто, як і звичайні програми. Для цього користувачеві треба слідувати інструкціям, що пропонуються при скачуванні, а також ознайомиться і погодитися з умовами ліцензійної угоди. Після завершення таких нескладних дій можна починати користуватися власним Біткоіни-гаманцем . Слід зазначити, що він русифікований, а тому навіть недосвідченому користувачу буде легко їм управляти.

Власник гаманця також зможе створювати їх невизначену кількість, всі адреси, звичайно, є абсолютно анонімними. Їх видає сама система. Не слід помилятися при переказі коштів на свої гаманці, так як скасувати транзакцію не вийде. Щоб почати створювати гаманець, слід натиснути тільки на відповідне вікно, потім ввести свої дані і вибрати місце зберігання паролів.

Все гаманці будуть зберігатися на ПК користувача в спеціальних файлах. Також для захисту від злому такі файли можна створювати з власними паролями. Для цього треба його самостійно їх придумати і зберегти. Головне, не забути свій пароль, так як відновлення він теж не підлягає. Такий захист хоч і є не найнадійнішою, але, тим не менш, це краще, ніж нічого.

Безпека

Перед тим як вирішити, де взяти біткоіни-адреса, скопіювати його і застосовувати на різних сервісах по заробітку і здійсненню транзакцій із застосуванням криптовалюта, фахівці радять уважно поставитися до його безпеки. Якщо зловмисники зможуть викрасти з комп'ютера файл з гаманцем, то кошти, які були на ньому, пропадуть. Дотримання простих правил безпеки допоможе уникнути неприємних рецидивів, зокрема, втрати власних заощаджень.

Де краще взяти біткоіни-адреса ми вже знаємо, але як його застосовувати комп'ютері, питання не менш важливий. Якщо він, в парі з віртуальним портмоне, встановлюється на комп'ютер, то необхідно мати:

  1. Комп'ютер, оснащений актуальною версією антивірусного програмного забезпечення.
  2. З такого комп'ютера не потрібно заходити на сумнівні ресурси в мережі, так як, велика ймовірність зараження трояном. Відомі такі шкідливі ПО, які не застосовуються для крадіжки, але здатні займатися Майнінг без згоди власника.
  3. Необхідно користуватися тільки софтом від знаменитих виробників з гарантією.

Ідеальним варіантом буде, якщо виділити окремий комп'ютер для зберігання на ньому гаманців. Також на ньому потрібно створити додаткові паролі на вхід в систему.

сторонні ресурси

Альтернативним варіантом є створення біткоіни-гаманця з адресою на спеціальних сервісах, які пропонують таку послугу абсолютно безкоштовно. Питання, пов'язані зі збереженням криптовалюта власники ресурсів також беруть на себе. У цьому є певні переваги, так як користувачу не доведеться вирішувати питання, пов'язані з безпекою коштів на своєму гаманці. Надійність збереження криптовалюта на таких серверах теж зазвичай на висоті. Рекомендується шукати самі перевірені сайти, щоб ризик бути обманутим зводився до мінімуму. Знайти їх буде нескладно. Досить вбити в пошуковик відповідний запит і вивчити відгуки на сайтах моніторингу.

Якому способу віддати перевагу?

Так якому способу віддати перевагу для створення свого біткоіни-адреси? Якщо міркувати розсудливо, то, звичайно, треба сподіватися тільки на свої здібності і можливості. Тому фахівці рекомендують віддати перевагу варіанту їх зберігання на стаціонарному джерелі, особистому персональному комп'ютері. Але, якщо суми на гаманцях зберігати невеликі і періодично їх виводити, то можна вибирати і сторонні ресурси. У такому випадку при вирішенні питання про те, де взяти біткоіни-адреса, не доведеться ламати голову над тим, де знайти додатковий комп'ютер для зберігання гаманців і придумувати складні паролі, які в будь-який момент також можуть бути загублені. Тому на питання про те, де краще взяти біткоіни-адреса кожен повинен відповідати самостійно, зваживши всі за і проти. Слід пам'ятати - кожен спосіб має як свої переваги, так і недоліки.

Але де взяти біткоіни-адреса?
Так, де краще взяти біткоіни-адреса, що дозволяє управляти власними кріптовалютнимі заощадженнями?
Якому способу віддати перевагу?
Так якому способу віддати перевагу для створення свого біткоіни-адреси?

Дополнительная информация

rss
Карта