ФДМ має намір у листопаді продати дві ГЕС

ФДМ має намір продати дві ГЕС. Фото: wikipedia.org

ФДМ має намір у листопаді продати дві ГЕС https://cdn.segodnya.ua/img/article/7549/68_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/7549/68_tn.jpg 2016-09-26T15 : 34: 39 + 03: 00 Бізнес Кабмін погодив умови і ціну продажу гідроелектростанцій

фонд держмайна планує для продажу двох ГЕС провести конкурс з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону в листопаді 2016 року. Про це повідомляє прес-служба ФДМ.

Йдеться про продаж Мігіевской та Костянтинівської ГЕС. Початкова ціна першої гідроелектростанції становить 10,9 млн грн (з ПДВ), торги по другій стартують з 13,8 млн грн (з ПДВ). Обидві ГЕС розташовані в Миколаївській області.

Як повідомили в прес-службі ФДМ, Мігіевская ГЕС не працює, але інвестор повинен взяти на себе зобов'язання по відновленню її роботи. Крім того, серед зобов'язань інвесторів, які куплять ці станції - збереження профілю діяльності ГЕС, збереження навколишнього середовища та дотримання екологічної безпеки.

Найближчим часом Фонд держмайна проведе засідання Конкурсної комісії і затвердить дату публікації оголошення, а також фіксовані умови конкурсу.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку