Fender Tune для iPhone і iPad - портативний тюнер для настройки гітари

Компанія Fender, топовий виробник музичних інструментів, представила свій перший додаток Fender Tune для iPhone і iPad. Це дебютна розробка відділу Fender Digital, який в подальшому буде займатися створенням цифрових продуктів.

Це дебютна розробка відділу Fender Digital, який в подальшому буде займатися створенням цифрових продуктів

Fender Tune, як це помітно з назви, є віртуальним тюнером. З його допомогою можна швидко і легко налаштувати будь-які акустичні, електричні та бас-гітари. Додаток наділене як ручним тюнером, так і автоматичним. Перший буде відтворювати чисту ноту, зазначену користувачем, що дозволить йому підлаштувати свій інструмент; другий керуватиме процесом, показуючи, наскільки слід опустити або підтягти струну.

Перший буде відтворювати чисту ноту, зазначену користувачем, що дозволить йому підлаштувати свій інструмент;  другий керуватиме процесом, показуючи, наскільки слід опустити або підтягти струну

Також в програмі є інструкція для початківців і можливість настроювати гітару не на підставі стандартного ладу, але по-своєму розсуд. Fender Tune наділений особливою технологією розпізнавання висоти звуків, завдяки чому розробник гарантує ідеальну точність в налаштуванні інструменту. Також в програмі є інструкція для початківців і можливість настроювати гітару не на підставі стандартного ладу, але по-своєму розсуд

Додаток має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і не містить зайвих опцій і можливостей - тільки тюнер. Fender Tune доступний для безкоштовного завантаження в App Store.

Завантажити Fender Tune для iPhone і iPad (App Store) .

Дивіться також: