Фінансовий блог. Компанії Мегафон: навіщо потрібна ця карта

 1. Що таке банківська карта Мегафон
 2. види карт
 3. Як оформити банківську карту Мегафон
 4. вартість обслуговування
 5. Як зняти гроші з карти
 6. Тарифи на інші послуги
 7. поповнення карти
 8. Кешбек
 9. Мегабайти за покупки
 10. переваги карти
 11. недоліки карти
 12. Кому підійде банківська карта Мегафон

Компанії Мегафон - це новий модний продукт від стільникового оператора, активно рекламований в ЗМІ Компанії Мегафон - це новий модний продукт від стільникового оператора, активно рекламований в ЗМІ. Карта являє собою інноваційний фінансовий інструмент, який поєднує в собі відразу дві функції: платіжну карту і рахунок мобільного телефону. Це унікальний продукт - карта, прив'язана до рахунку мобільного телефону. Держателем карти зможе стати кожен абонент мережі Мегафон.

Що таке банківська карта Мегафон

Карта від Мегафона - дебетова карта з повним функціоналом. Емітентом проекту є невеликий, нікому не відомий банк «Раунд», але умови обслуговування і тарифи встановлює оператор. Гроші не застраховані Системою страхування вкладів ( ССВ ).

Клієнтську підтримку карти Мегафон здійснює не банк, а сам Мегафон за безкоштовним телефоном 8 (800) 550 55 00. Офіційна сторінка карти - https://bank.megafon.ru/

Окремого рахунку у карти немає - при оплаті гроші списуються з балансу мобільного телефону. Управляти фінансами можна за допомогою спеціального мобільного додатку MegaFon.Bank або через інтернет-банк МегаФон.Банк.

Баланс телефону відкритий для переказів і оплати будь-яких товарів і послуг (включаючи штрафи, ЖКГ) як в звичайних магазинах, так і через інтернет.

Обслуговування карти безкоштовне, на залишок по рахунку нараховують відсотки, а при оплаті послуг партнерів Мегафону виплачують cashback.

Основною цільовою аудиторією, на яку розрахована банківська карта Мегафон є люди, багато розмовляють по мобільному телефону і часто роблять покупки в інтернет-магазинах або супермаркетах.

види карт

Карта Мегафон емітується платіжною системою Mastercard і буває трьох видів: Карта Мегафон емітується платіжною системою Mastercard і буває трьох видів:

 1. Мегафон Стандарт користувачі тарифів «Все включено» XS / S / M / L / XL / VIP і «Включайся! Слухай / Говори / Спілкуйся / Дивись / Преміум / Відкривай / Пиши »можуть отримати безкоштовно. З інших стягується плата в розмірі 99 рублів.
 2. Мегафон Стандарт NFC з можливістю оплати в один дотик видається безкоштовно користувачам тарифів «Все включено» XS / S / M / L / XL / VIP і «Включайся! Слухай / Говори / Спілкуйся / Дивись / Відкривай / Пиши / Преміум ». Для власників інших тарифів послуга платна і складає 149 рублів.

 3. Мегафон Золото видається безкоштовно для абонентів Мегафон, що використовують тарифи «Все включено» M / L / XL / VIP і «Включайся! Слухай / Говори / Спілкуйся / Дивись / Преміум ». Для тарифів «Все включено» XS / S і «Включайся! Відкривай / Пиши »вартість складе 99 рублів. З інших абонентів мережі стягується плата в розмірі 249 рублів.

Відмінності між ними полягають у вартості випуску, функціях і розмір бонусів для власників. На одне ім'я допускається оформити до 10 карт. Всі вони можуть бути прив'язані до одного або різних рахунках користувача.

Як оформити банківську карту Мегафон

Отримати картку можна в салоні мережі Мегафон, до речі, в деяких салонах її може не виявитися. Для оформлення банківської карти знадобиться паспорт. Картка не іменна, тому є миттєвою, її не доведеться чекати. Якщо у вас немає sim-карти Мегафона, доведеться купити.

Щоб почати повноцінно користуватися картою її спочатку необхідно активувати. Для цього власникові фінансового інструменту потрібно набрати зі свого мобільного телефону, до якого прив'язана карта, номер 5555 (безкоштовний) і слідувати інструкціям автовідповідача.

вартість обслуговування

Обслуговування карти безкоштовне протягом усього періоду її використання.

Як зняти гроші з карти

Зняття готівки з картки платне. Готівку можна отримати в:

 • банкоматах будь-якого банку - комісія складе 2,5%, якщо сума зняття перевищила 100 тис. в місяць - 3% з суми перевищення, якщо сума більше 250 тис. в місяць - 3,5% з суми перевищення ;;
 • пунктах видачі готівки - відсоток такої ж, як в банкоматі, але за кожну операцію береться мінімум 100 рублів.

Тарифи на інші послуги

З власника можуть утримуватися такі комісії від суми операції:

 • за переказ грошей на іншу карту за допомогою сервісу MasterCard MoneySend - 1,99%;
 • за поповнення електронних гаманців - 8%;
 • за запит балансу в банкоматі - 20 рублів;
 • SMS-банкінг - 30 рублів, перший місяць безкоштовно.

Також доведеться заплатити за необґрунтоване оспорювання операції - 1 500 рублів за кожне звернення.

поповнення карти

Для поповнення балансу карти досить внести гроші на рахунок мобільного телефону звичним способом. Поповнити рахунок карти і баланс телефону власник карти Мегафон може через:

 • салони зв'язку Мегафон;
 • платіжний термінал;
 • через офіційний сайт оператора,
 • будь-яким іншим способом, яким можна внести гроші на номер Мегафона.

Дохід на залишок

За допомогою карти можна отримати додатковий дохід - на вільний залишок щомісячно нараховуються 8% річних. Умови отримання:

 • не знижується залишок на рахунку 500 рублів;
 • оплата картою мінімум однієї покупки в місяць.

Кешбек

При оплаті послуг партнерів Мегафона власнику карти повернуть до 10% від загальної видаткової суми. Бонус нарахують протягом 45 днів після покупки.

Мегабайти за покупки

Мегафон вирішив підвищити привабливість своєї карти і з 1 серпня 2017 запустив новий бонус: за кожні витрачені картою 100 рублів автоматично нараховується 10 мегабайт трафіку. Мегабайти округлюються в меншу сторону не на користь клієнта: наприклад, зробив покупку на 990 рублів - отримай 90 Мб.

Для абонентів тарифної лінійки «Включайся» додатковий бонус: 1 Гб за першу покупку понад 100 рублів.

переваги карти

Основними перевагами банківської карти Мегафон є:

 • яскравий, стильний дизайн карти;
 • простота оформлення;
 • поєднання одночасно карткового рахунку та балансу телефону;
 • відсутність плати за випуск і безготівкові розрахунки;
 • можливість оформити до 10 банківських карт на одне ім'я;
 • додатковий дохід у розмірі 8%, які нараховуються на залишок на рахунку;
 • безконтактна технологія оплати;
 • можливість зняти гроші з будь-якого банкомату, навіть за кордоном;
 • мегабайти за покупки.

недоліки карти

До недоліків можна віднести:

 • відсутність кредитного ліміту;
 • наявність різноманітних комісій: за зняття готівки, за переказ грошей;
 • відсотки на залишок нараховуються за умови, що на рахунку перебувати не менше 500 рублів;
 • платний SMS-банкінг - 30 рублів на місяць, відключитися можна, але не рекомендується;
 • відсутність державної страховки - гроші лежать на рахунку оператора і є електронним платіжним засобом, тому не підлягають системі обов'язкового страхування внесків;
 • отримати гроші назад можна тільки з комісією, від цього власник карти втрачає частину доходів;
 • не всі громадяни зможуть скористатися Кешбек - на даний момент партнерів у Мегафона трохи, і всі ці магазини розташовані в великих містах;
 • п олучая карту може тільки абонент мережі Мегафон.

Кому підійде банківська карта Мегафон

Карта буде цікава і зручна в першу чергу абонентам Мегафона Карта буде цікава і зручна в першу чергу абонентам Мегафона. Якщо користуватися іншим оператором, треба буде відстежувати, щоб sim-картка не була заблокована Мегафоном за бездіяльність. Кешбек через обмеженого списку партнерів можна назвати даремною функцією.

Дохід 8% на залишок, теж сумнівна опція, так як поповнювати на великі суми дану карту не рекомендується:

 • в разі потреби знімати гроші доведеться з комісією;
 • оператор нишком підключить до платних мобільних послуг і гроші будуть зніматися з карти;
 • коли гроші застраховані ССВ і відповідає за них банк, а не оператор зв'язку, легше взаємодіяти в разі збоїв і пропажі грошей.

Карту зручно поповнювати і витрачати з неї невеликі суми в магазинах, але якщо мобільний оператор не Мегафон, то купувати її немає сенсу. Компанії Мегафон ніяких особливих переваг не має, а за відгуками користувачів даний продукт поки ще досить сирий, техпідтримка нечуйними.

Вдалих покупок!

Дополнительная информация

rss
Карта