Фішери обіцяють користувачам World of Warcraft безкоштовних вихованців

Фахівці Malwarebytes Labs виявили нову фішингову кампанію, спрямовану на гравців World of Warcraft. На даний момент дослідники знайшли два варіанти шкідливих листів, але їх точно набагато більше.

У листах шахраї заманюють користувачів World of Warcraft обіцянкою безкоштовних внутрішньоігрових вихованців та іншого контенту. Повідомлення, нібито написані Blizzard, свідчать, що хтось із друзів прислав жертві подарунок - внутріігрового вихованця або їздова тварина, для отримання якого потрібно пройти по посиланню, наведеною в листі. Всі послання зловмисників ведуть на один і той же фішингових сайтів, який спробує виманити у користувача облікові дані від ігрового аккаунта.

Іронія ситуації полягає в тому, що оператори фішинговою кампанії, схоже, не знають про те, що сервіс Battle.net недавно змінив своє ім'я на лаконічне Blizzard. Шахраї використовують у своїй розсилці ім'я Battle.net, що збентежить будь-якого активного гравця. При цьому всі фішингові листи ведуть на сайт з монструозні адресою us.battle.net.login.login.xml.account.support.password-verify.html.legion-game.xyz/login/en/login.html, тобто Battle .net фігурує навіть тут.

Дополнительная информация

rss
Карта