Фон для сайту як зробити, як встановити, як змінити. Фон для сайту безшовний

23 Мар 2017   Фон для сайту це найважливіший елемент в дизайні будь-якого інтернет ресурсу

23 Мар 2017

Фон для сайту це найважливіший елемент в дизайні будь-якого інтернет ресурсу. У цій статті ви знайдете корисну інформацію про фоновому зображенні для сайту, зокрема, відповіді на наступні питання: «Як зробити фон для сайту», «Як встановити фон сайту», «Як змінити фон для сайту», «Як розтягнути фон на весь екран »,« Як змінити колір фону сайту »і« Фон для сайту безшовний ».

Плейлист «Як створити сайт на WordPress»

TimeWeb кращий хостинг для WordPress: домен в подарунок, 99 рублів на місяць.
Спробуйте, 10 днів безкоштовно: РЕЄСТРАЦІЯ ОГЛЯД ВІДЕО

Спробуйте, 10 днів безкоштовно:   РЕЄСТРАЦІЯ   ОГЛЯД   ВІДЕО

Фон грає важливу роль в сприйнятті вмісту сайту. Основна мета фону перевести увагу відвідувача безпосередньо на контент. Відповідно, фон повинен ненав'язливо доповнювати дизайн сайту. Простими словами, фонове зображення сайту має симпатично виглядати на загальному тлі і в той же час не відволікати на себе увагу користувача від опублікованої інформації. Зараз ми розберемо, як задати фон сайту.

В якості фону сайту можна використовувати такі графічні елементи:

1) Колір;
2) Зображення;
3) Текстура.

Як зробити фон для сайту. Ідеальний варіант - встановити колір як фон. Дане рішення найпростіше і найменш ресурсномістке. Що я маю на увазі. Всі графічні елементи дизайну вимагають певний час для завантаження. Якщо встановити фоном зображення з високою роздільною здатністю, це однозначно сповільнить завантаження сторінок нашого сайту. Якщо у читача високошвидкісний інтернет, сайт з великою кількістю графіки буде завантажуватися швидко.

Але якщо інтернет слабенький або до нас на сайт заходять з мобільного телефону (на якому зазвичай мінімальна швидкість інтернету), ми ризикуємо втратити трафік. Користувачі зазвичай не люблять чекати, тому підуть з нашого сайту, якщо він буде довго грузиться.

Тут є ще один нюанс. При завантаженні сторінки за замовчуванням вантажиться колір. Якщо встановити картинку фоном, вона буде завантажуватися поверх заданого кольору. Ви це побачите, адже спочатку буде з'являтися заданий колір, а картинка буде лягати поверх кольору. Тут важливо задати колір, який буде поєднуватися з фоновою картинкою. Врахуйте це, коли будете підбирати фонове зображення для сайту.

Колір фону для сайту. Як змінити колір фону сайту. Щоб змінити колір фону сайту, перейдіть в WordPress ⇒ «Зовнішній вигляд» ⇒ «Кольори». Потім натисніть «Вибрати колір». Перед вами відкриється вікно з настройками, де ви зможете налаштувати колір як фон для вашого сайту. Колір можна вибрати як вручну, так і за допомогою номера кольору, вставивши його у відповідне поле: Колір фону для сайту Як встановити фон сайту. Відображення фонової картинки в WordPress гнучко настроюється. Картинка може повторюватися, заповнювати екран або бути фіксованою. Налаштувати фонове зображення можна через адмін панель WordPress ⇒ «Зовнішній вигляд» ⇒ «Фон» (дивись відео урок на початку статті).

Фон для сайту безшовний. Одне з найпопулярніших рішень на сьогодні це установка безшовної фонової картинки на сайт. Що таке безшовна фонова картинка? Ця картинка маленького розміру (350 на 350 пікселів), у якій край сумісний з протилежним краєм. Безшовна картинка прискорює швидкість завантаження сайту, так як завантажується картинка маленького дозволу, на це не потрібно багато часу. Очевидно, швидке завантаження сторінок сайту сприяє утриманню аудиторії, яка відвідує наш сайт з планшетів, мобільних пристроїв і гаджетів з малою швидкістю інтернету. Врахуйте це при виборі фону. Приклад безшовної картинки: Фон для сайту безшовний Як встановити безшовний фон для сайту. Розтягнути фон. Як розтягнути фон сайту. Через адмін панель WordPress ⇒ «Зовнішній вигляд» ⇒ «Фон». Натискаєте «Змінити зображення», завантажуєте картинку, набір попередніх залишаєте за замовчуванням і натискаєте «Зберегти й опублікувати». Картинка за замовчуванням буде повторюватися на весь розмір екрану. Так як картинка безшовна, глядачі не помітять, що це повторюється картинка:

Фон в html і фон css. Оскільки в WordPress є можливість встановити фон через прості інструменти настройки, фон для сайту html не зовсім зручний спосіб установки. Навіщо витрачати наш дорогоцінний час на пошук в редакторі файлів, що відповідають за виведення фону, якщо його можна встановити буквально за пару кліків у вкладці «Зовнішній вигляд»? Якщо цікавий питання «Як зробити фон в css» і «Background для сайту», запевняю вас, не витрачайте на це час. Подивіться відео урок спочатку статті, фон дуже просто встановлюється без знань css і html.

Картинки для фону сайту. Якщо ви збираєтеся створити інтернет ресурс, звичайно ж, вам потрібен гарний фон для сайту. Просто вбийте в пошуковику «безкоштовні фони для сайту» або «скачати фон для сайту» і знайдете величезну кількість якісних фонів. Безкоштовної графіки в інтернеті дуже багато і якщо гарненько пошукати, можна знайти привабливий і унікальний фон для вашого сайту.

Висновок. Головне це вміст сайту. Завдання фону - сфокусувати увагу наших читачів на вмісті сайту. Рекомендовано використовувати контрастність по відношенню до тематичної частини сайту при виборі фонового зображення. Наприклад: темне фонове зображення і світле зміст. Такий прийом не буде відволікати користувача, навпаки, підкреслить важливість вмісту. Взагалі дизайн сайту можна вписувати у вузькі рамки. Креативність вітається. У даній статті представлені прості рекомендації. Використовувати їх чи ні, вирішувати тільки вам.

Опубліковано в Як створити сайт. Покрокова інструкція
Раджу відвідати наступні сторінки:
Розробка і створення дизайну сайту самому
Плагін iThemes Security. Захист сайту на WordPress
Вибір, встановлення та налаштування теми WordPress
Як зробити бекап сайту і бази даних
Установка WordPress на хостинг

Що таке безшовна фонова картинка?
Навіщо витрачати наш дорогоцінний час на пошук в редакторі файлів, що відповідають за виведення фону, якщо його можна встановити буквально за пару кліків у вкладці «Зовнішній вигляд»?