Фондовий ринок акцій США. Торгівля на американському фондовому ринку США, котирування акцій.

 1. Що таке фондовий ринок?
 2. Фондовий ринок США
 3. Фондовий ринок Росії
 4. Платформи для торгівлі на фондовому ринку
 5. Фондовий ринок: з чого почати?
 6. Навчання для торгівлі акціями на фондовому ринку
 7. Актуальні статті і новини про фондовий ринок
 8. Книги про фондову біржу
 9. Фільми про фондову біржу
 10. Відкрити демо або торговий рахунок для торгівлі

Багато, хто мріє про примноження свого капіталу і необмеженій заробіток, на сьогоднішній день цікавляться поняттям і можливостями фондового ринку. Постараємося відповісти докладніше на це питання, а також опишемо все, що пов'язано зі світовими американськими і російськими біржами.

Ключовою функцією ринку є організація роботи біржі, де інвестори вкладають вільні гроші, а емітенти ці фінанси залучають. Іншими словами, це свого роду місце, де видають кредити. Такий спосіб вкладення грошей вважається найбільш затребуваним.

Що таке фондовий ринок?

Фондовий ринок - це механізм, що забезпечує перенаправлення цінних паперів або грошових коштів з одного економічного сектора в інший. Простіше кажучи - це те місце, де відбувається обіг. Саме біржа створює всі необхідні умови для нормального функціонування ринку і його правильної роботи.

Принцип роботи даної системи добре зрозумілий при інвестиціях в фондову торгівлю. На прикладі це пояснюється просто - якщо компанія потребує інвестування, вона викладає свої цінні папери на біржу, після чого трейдер купує її.

Розглянемо основні функції фондової біржі:

 • Головне завдання - зведення продавців і покупців, так би мовити, забезпечити "місце зустрічі" зацікавлених осіб
 • Концентрація вільних грошових коштів, шляхом надання інвесторам широкого вибору для інвестицій, внаслідок чого, накопичується грошова маса на біржі
 • Розподіл коштів між різними сферами економіки

Фондові ринки багатьох країн, об'єднуючись в єдину систему, формують міжнародну фондову біржу. Головним законодавцем фінансових течій і володарем найбільших фінансових майданчиків вважається Американський біржовий ринок.

Фондовий ринок США

Як вже говорилося, найбільша біржа акцій розташована в США. Характеризує її то, що на біржі стандартні акції не мають номінальну вартість, а коли додаткові папери пускають в обіг, прибуток їх власники не отримують.

Сам термін «фондовий ринок» - абстрактний, означає механізми і дії для успішної торгівлі на біржі. Тривалий час біржі Америки займають лідируюче місце в світі фінансів. Цей фінансовий центр має кілька кращих фондових бірж серед яких:

NYSE - найбільша торговельна площадка на сьогоднішній день, яка розташована в Нью-Йорку. Відома в усьому світі біржа була заснована в 1792 році, після злиття комерційної організації NYSE з біржею ARCA (Archipelago Holdings). Зараз в NYSE працюють тільки кращі брокери з усього світу. Це вони вдосконалюють всю організацію торгових процесів. Саме на ній в дію було введено гібридну систему біржових операцій, яка поєднувала в собі: принцип аукціону і електронних ордерів. Існує більше 3500 компаній, які займаються аналізом для проведення великогабаритних замовлень.

NASDAQ - головний конкурент NYSE в Америці. За свою діяльність це автоматизована котирування цінних паперів дилерської асоціації. NASDAQ необхідна біотехнологічним або технологічним компаніям. Великою перевагою є просте проходження лістингу. Сьогодні на цьому майданчику котируються вже понад 2700 компаній. Надійна, стабільна майданчик NASDAQ сьогодні надає широкий перелік послуг (кліринг, торгівля на біржі).

AMEX - наймолодша біржа з ​​представлених, почала свою діяльність не так давно, але на ній вже функціонує понад 450 електронних видів ETF. По суті біржею володіє NYSE. Спочатку, майданчик використовує досконалу законодавчу базу, яка виступає гарантом механізму інвестування.

Фондовий ринок США вже давно вважають самим врегульованим, безпечним і наповненим усіма необхідними біржовими інструментами для успішної торгівлі.

Фондовий ринок Росії

Російську біржу вважають менш розвиненою, ніж Американський. Вона ще зовсім молода, а значить, тільки починає свій тернистий шлях. Найбільш точно її можна охарактеризувати тим, що тут одночасно високі показники ризиків і рівня доходів. Все це зводиться до висновку, що на сьогоднішній день російський фондовий ринок досить ризиковий.

Серед його основних недоліків необхідно відзначити:

 • Всім відомі інституційні проблеми Росії: незручне для інвесторів законодавство, невигідні податкові умови і ненадійна судовий захист
 • Відсутність внутрішнього інвестора. Він не може бути привабливим для світу, коли він залишається незатребуваним у вітчизняних інвесторів
 • Інвесторам на російському ринку «складніше, важче і менш надійно», ніж де б то не було
 • Непослідовність дій уряду і регуляторів

Всі перераховані вище недоліки переважують будь-які переваги і зводять Російський фондовий ринок до економічно «не цікаві». Якщо сам по собі він має право на життя, то в порівнянні з розвиненим, насиченим механізмами і законодавчо підкріпленим Американським фондовим ринком, він не йде ні в яке порівняння.

Платформи для торгівлі на фондовому ринку

Для того, щоб купувати або продавати акції, необхідна програма (торгова платформа), яка дає можливість відстежувати ціни акцій і здійснювати за ними угоди. Ви самостійно вирішуєте - акції якій саме компанії, коли, скільки і на який період купувати або продавати.

Компанія SDG Trade надає своїм клієнтам доступ до кращих торгових платформ, таким як Fusion , ROX , Takion . Підбір програми варто здійснювати відповідально, важливо підібрати зручну саме для вас торговельну платформу, яка допоможе досягти кращого результату. Детальніше про переваги цих торгових платформ:

Платформа, яка користується популярністю у трейдерів вже багато років (раніше вона називалася Blackwood). Переваги: ​​найбільший шорт-лист і ідеальний вибір

Переваги: ​​найбільший шорт-лист і ідеальний вибір

Платформа, перевірена десятиліттями. Невибаглива до потужності комп'ютера і дуже надійна. Популярний бюджетний варіант для торгівлі Платформа, перевірена десятиліттями Платформа преміум класу для нового покоління, яка вмістила в себе використання тільки самих останніх і необхідних розробок в сфері торгівлі на біржових ринках досвідченими трейдерами

Ці торгові платформи мають інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і зручні у використанні як для початківця, так і для досвідченого трейдера. З їх допомогою Ви зможете відслідковувати поточну ситуацію на ринку, відправляти ордера, здійснювати трейди і зберігати інформацію про укладені угоди в журналі торгових операцій.

Фондовий ринок: з чого почати?

В першу чергу навчання трейдингу варто почати з вибору, хочете ви навчатися самостійно або ж пройти навчальні курси в будь-якої компанії.

Фондовий ринок для початківців без певних знань може вплинути не в кращу сторону. Для старту самостійного навчання необхідно відшукати базові освітні відео, безкоштовні курси для початківців трейдерів і книги. Важливо прищепити собі звичку весь час бути в курсі світових новин, не тільки трейдингу, а й політики, бізнесу та інших. Тому важливо відшукати свої перевірені джерела інформації, це можуть бути новинні сайти, газети або інші варіанти.

Якщо ж ви хочете пройти шлях навчання швидше, легше і ефективніше, варто вибрати навчання через освітні курси або ж у певного трейдера, бажано трейдера-практика. Мати особистого наставника, це величезний плюс. Ви завжди маєте можливість роз'яснити незрозумілі або складні моменти, запитати рада і побачити на реальному прикладі використання освоєної теоретичної бази.

Навчання для торгівлі акціями на фондовому ринку

Компанія SDG TRADE надає як безкоштовні, так і платні курси для трейдерів, які торгують на фондовому ринку США, в які входить не тільки фундаментальна теоретична база, а й консультації з фахівцями компанії.

Щоб отримати доступ до безкоштовного курсу від SDG TRADE вам потрібно пройти реєстрацію в особистому кабінеті на сайті компанії, після цього в розділі «Навчання» вибрати пункт «Безкоштовне навчання». Ви отримаєте доступ до унікального курсу, підготовленому кращими трейдерами компанії «Безкоштовний курс навчання біржової торгівлі». Дані відео уроки підійдуть для тих, хто тільки збирається почати торгівлю на фондовій біржі. Познайомить вас з основними поняттями і методами торгівлі.

Також, курс навчить вас:

 • Основним аспектам біржової торгівлі
 • Захищати свій капітал в разі ризиків
 • Розробити свої методи і торгову систему
 • Приймати рішення в торгівлі цінними паперами на біржі
 • Самостійно інвестувати і займатися торгівлею цінними паперами
 • Застосовувати отримані знання на практиці

Особливою популярністю користуються кращі освітні курси компанії SDG TRADE:

 1. Базовий курс дейтрейдінга на NYSE (Онлайн курс для початківців)
 2. Курс «Формалізовані стратегії» (Для трейдерів, які мають досвід)
 3. Курс «Психологія трейдингу» (Онлайн курс для початківців трейдерів; трейдерів, які мають досвід, які цікавляться трейдингом)
 4. онлайн до урс «Трейдинг в ринковий штиль»
 5. Річна програма навчання "Трансформація 365"

Так само компанія надає можливість індивідуального коучингу для досвідчених трейдерів. Ви можете вибрати свого наставника самостійно і отримувати індивідуальні заняття побудовані саме під ваші потреби і постійну підтримку коуча.

Проходження будь-якого з перерахованих курсів помітно спростить і прискорить ваш шлях до вершин трейдингу.

Актуальні статті і новини про фондовий ринок

Що стосується підбору перевіреного джерела, якому можна довіряти і покладатися на надану інформацію, компанія SDG TRADE щодня створює добірки новин та актуальної інформації, корисні практикуючим трейдерам. Цей корисний контент ви можете побачити, перейшовши по засланні .

Книги про фондову біржу

Що б під час навчання і після його закінчення, навіть вільні хвилини проводити з користю, ми радимо вам не тільки читати новини і статті, а й приділяти час тематичним книгам.

Ми пропонуємо вашій увазі кращі книги з торгівлі на фондовій біржі початківцям трейдерам. Така літературна добірка допоможе новачкові на фондовому ринку в покупках або продажах цінних паперів, а також виробити свою техніку торгівлі та мотивувати себе на успіх і прибуток надалі.

ТОП-3 кращих книг з торгівлі початківцям трейдерам:

 1. Максим Яковенко «Американський фондовий ринок без води». Унікальний матеріал, написаний на особистому досвіді про торгівлю на найбільших фондових біржах - NASDAQ і NYSE . Сам автор вже давно став успішним трейдером, тому в книзі з торгівлі він описує інструменти, якими користується, пояснює, на чому необхідно концентруватися.
 2. Джек Швагер «Біржові маги». Багато трейдерів-новачків впевнені, що заробіток на біржах без знання певної формули просто неможливий. Автор намагається довести зворотне - бере інтерв'ю у знаменитих і успішних трейдерів, які розповідають йому свої історії торгівлі на біржах і діляться професійними секретами.
 3. Джессі Лівермор «Як торгувати акціями». У даній книзі успішний трейдер описує свій підхід до торгівлі, що застосовуються методи і вироблені часом і працею правила. Книга добре підійде для трейдера, який тільки починає свій шлях на фондових біржах.

Всі вищеописані книги - необхідно прочитати трейдерам-новачкам. Але це далеко не весь список книг з торгівлі, які дозволять початківцям трейдерам вийти на високий і професійний рівень.

Фільми про фондову біржу

Бажають зв'язати себе з фондовим ринком і витрачати свій час на торгівлю американськими акціями не обмежують своє знайомство з трейдингом тільки теоретичними чи практичними знаннями.

У трейдерів-новачків особливий інтерес викликають фільми і передачі про історію людей, які відображають їх шлях і досягнення в трейдингу. Саме це і підштовхнуло зібрати в єдиний список кращі і найпопулярніші фільми про трейдингу, економіці, фінансах та ін. До вашої уваги пропонується 3 кращих фільму про життєвий і професійний шлях трейдерів.

ТОП-3 кращих фільму про трейдингу:

 1. Вовк з Уолл-стріт (2014 року). Події у фільмі відбуваються в 1987 році. Ознаменувався тим, що Джордану Белфорт вдалося стати одним з перших власників брокерської контори. Незабаром Джордана звинувачують у правопорушеннях, що стало поштовхом надмірного вживання алкоголю і наркотиків. Белфорт потрапляє на Уолл-стріт з бажанням змінитися. Джордан Белфорт викладає предмет, в якому розповідав і навчав як стати успішною людиною.
 2. Області пітьми / Limitless (2011). Едді переборов наркотичну залежність, але під час роботи в хорошому видавництві копірайтером до нього потрапляє унікальна таблетка. Її особливість полягає в тому, що вона допомагає відкрити у себе здатність все робити в рази швидше і набагато ефективніше. Властивості таблетки призводять героя до успіху і багатства. Але мало хто замислюється, що всім препаратам властиві побічні ефекти ...
 3. Афера століття / The Crooked E: The Unshredded Truth About Enron (2003). Брайану Круверу 26 років і він працює в провідної фінансової корпорації «Енрон». Коли він припаркованих свій старенький автомобіль в гаражі поруч з дорогими машинами як «Порше» і «БМВ», Брайан впевнений, що в найближчому майбутньому він зможе дозволити собі придбати подібну розкіш. Працюючи в повну силу, хлопець почав стрімко підніматися кар'єрними сходами. Йому вдається швидко опанувати всіма трюками, і дозволити собі бажані речі. Але заковика в тому, що жоден працівник компанії навіть і не підозрює про те, що кожен є пішаком і незабаром можуть впасти всі мрії.

Дивним фактом є те, що багато хто з цих фільмів засновані на реальних подіях. Подивившись їх, трейдери заздалегідь матимуть поняття про те, як необхідно вести себе в тій чи іншій ситуації, що правильно, а що ні і на що необхідно звертати увагу. Це художні та документальні фільми про фінанси, гроші, інвестиції, ринку, біржі, трейдингу, які здатні круто змінити ваше життя.

Відкрити демо або торговий рахунок для торгівлі

Якщо Ви все ж вирішили стати успішним трейдером і хочете торгувати акціями, як головні герої з переглянутих фільмів і прочитаних книг, то для новачків компанія SDG TRADE пропонує навчання заробітку на біржі, а також відкриття демо-рахунку, щоб спробувати свої навички на практиці без фінансових втрат.

Чому важливо стартувати в трейдингу з відкриття демо-рахунки? Хоча це і не обов'язковий пункт, все ж за нашим досвідом, ті трейдери, які перед торгами на реальній біржі тренувалися якийсь період часу на демо-рахунку, при виході на ринок відчувають себе більш впевнено і досягають кращих результатів в початковому періоді.

Однак, відкриття демо-рахунку призначене не для тренувань або відточування торгових стратегій, а лише для ознайомлення з інтерфейсом торгової платформ. Ці цілі варто здійснювати вже відкривши торговий рахунок у американського брокера, який надасть можливість торгувати на таких світових майданчиках, відкривши рахунок на NYSE ( AMEX ) І NASDAQ.

Чому варто відкривати рахунок саме в SDG TRADE:

 • 10-річна бездоганна репутація компанії SDG-Trade підтверджує її надійність і компетентність.
 • Ми гарантуємо технічну надійність. Всі торгові платформи, що надаються американськими брокерами та нашою компанією - ліцензійні.
 • Ми надаємо справжній прямий доступ на біржу. Всі угоди виводяться на ринок - можна побачити свою угоду в стрічці принтів на будь-якому терміналі, в будь-якому куточку світу.
 • Ми мислимо стратегічно і робимо акцент на надійності і довготривалості бізнесу. У нас чесно-придбана маркет-дата в платформах. Регулятори і постачальники даних ніколи не матимуть до нас претензій.

Щоб мати всі перераховані переваги і можливість надати нашим клієнтам якісні послуги, компанія SDG TRADE не стоїть на місці і постійно розвивається.

Вибирайте професіоналів на ринку, які вам дійсно допоможуть, а не «втоплять»!

Що таке фондовий ринок?
Що таке фондовий ринок?
Фондовий ринок: з чого почати?
Чому важливо стартувати в трейдингу з відкриття демо-рахунки?

Дополнительная информация

rss
Карта