«Форсаж» стане атракціоном

«Форсаж», безумовно, є однією з найвідоміших і довгограючих франшиз сучасного американського кінематографу

«Форсаж», безумовно, є однією з найвідоміших і довгограючих франшиз сучасного американського кінематографу. Тому, не дивно, що студія Universal, завдяки якій «форсажіада» з'явилася на світ, вирішила увічнити її в атракціоні.

Він буде побудований в парку розваг Universal Studios Hollywood, що належить студії, і отримає назву «Fast and Furious« Supercharged ». На будівництво нового атракціону кіношники не пошкодують 1,6 мільйона доларів. Він буде розміщуватися в будові площею 4645 квадратних метрів, в якому облаштують величезний круговий екран.

Universal запевняє, що новий атракціон «розповість всю історію« Форсажу »за допомогою надреалістичний спецефектів і неперевершеною 3D-проекції на найбільший і найдорожчий круговий екран довжиною близько 120 метрів». Нова розвага стане доступним з майбутнього року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Ярослав золотник

Онлайн-редактор сайту «Автоцентр» Любов до письменництва виявилася для мене визначальним фактором при виборі професії журналіста. По правді кажучи, мій прихід в автожурналістіку був скоріше випадковістю, ніж свідомим кроком, але я ніколи не шкодував про те, що мій шлях привів мене саме до неї. Автомобільний світ сповнений джерел натхнення, черпати з яких завжди цікаво. Можливо, хтось вважає за краще, щоб його хобі переростало в роботу, мені ж більше до душі, коли робота стає хобі. Google+

Інші матеріали автора: