Фоторепортаж з офісу "Атлант Телеком"

КВ напросилися в гості до найбільшому приватному білоруському інтернет-оператору «Атлант Телеком» і дізналися, як влаштоване життя компанії, хто в ній працює, з якими питаннями найчастіше звертаються абоненти і хто відповідає за те, щоб у нас вдома був стабільний швидкісний інтернет. А розібратися в цьому нам допомогла бренд-менеджер компанії Ірина Кареліна.

А розібратися в цьому нам допомогла бренд-менеджер компанії Ірина Кареліна

«Атлант Телеком» - найбільший приватний інтернет-оператор в Республіці Білорусь. На сьогоднішній день загальна кількість абонентів у всіх обласних центрах країни перевищує 190 000. На поточний момент Ethernet-мережа «Атлант Телеком» охоплює понад 600 000 квартир та 400 бізнес-центрів.

Компанія надає комплекс сучасних цифрових послуг приватним та корпоративним клієнтам: кабельне та цифрове телебачення (IPTV), проектування, побудова та обслуговування локальних мереж будь-яких розмірів, надання легальних громадських публічних мереж Wi-Fi, хмарний відеомоніторинг, ліцензійний антивірусний захист, розважальні ресурси і багато іншого .

Штат співробітників «Атлант Телеком» налічує 536 чоловік, які працюють в офісах в Мінську і в усіх обласних центрах країни. Абонентська база в травні 2016 року нараховувала більше 190 000 домогосподарств - це найбільша база серед всіх комерційних інтернет-операторів країни. «За домогосподарство ми вважаємо квартиру. У ній, як правило, проживає два-три людини, які користуються інтернетом, тому цю цифру можна сміливо множити на три, - ділиться статистикою бренд-менеджер. - Велика частина наших клієнтів - це чоловіки у віці 19-35 років ».

Чого хочуть абоненти?

Якщо говорити про сучасні потреби абонентів, то в пріоритеті зараз комплексні пакети послуг. Разом з кабелем інтернет-оператора в квартирі з'являється і високошвидкісний інтернет, і ТБ, і інші приємні «плюшки». Так, у всіх Ethernet-пакетах «Атлант Телеком» є інтерактивне цифрове телебачення (IPTV).

Так, у всіх Ethernet-пакетах «Атлант Телеком» є інтерактивне цифрове телебачення (IPTV)

Воно відрізняється від звичайного кабельного ТБ, в першу чергу, можливістю поставити мовлення на паузу, перемотати або подивитися передачу пізніше, скориставшись функцією відкладеного перегляду. Крім того, IPTV можна одночасно дивитися на телевізорі, комп'ютері і планшеті. «Кількість активних користувачів нашого інтерактивного телебачення за останні місяці зросла в кілька разів. Це означає, що люди почали цікавитися додатковими можливостями, які дає інтернет », - вважає Ірина.

Робота знайдеться для кожного

Потрапити на роботу в «Атлант Телеком» можна двома способами. Перший з них -працевлаштування на «гарячі» вакансії, інформація про яких публікується на сайті оператора, в групах в соціальних мережах і на популярних порталах з пошуку роботи. Другий спосіб - заповнити анкету через спеціальну форму на сайті компанії. Анкети, що надходять у такий спосіб, проглядаються відділом кадрів, а коли виникає потреба в тому чи іншому фахівця, здобувачів, які залишили заявки, запрошують на співбесіду.

Якщо ви ще вчитеся в університеті, то без проблем зможете влаштуватися на роботу в «Атлант Телеком». «Студент може зайняти посаду спеціаліста у відділі продажів, обслуговування або технічної підтримки клієнтів. Гнучкий графік дає можливість поєднувати роботу з навчанням навіть на денному відділенні, - розповідає бренд-менеджер. - Крім стабільної заробітної плати, медичного страхування і безкоштовного інтернету, ми гарантуємо кар'єрний ріст здатним фахівцям. І це не пусті слова. У компанії є маса прикладів, коли вчорашні оператори і продавці ставали керівниками відділів і цілих департаментів ». Найбільше студентів працює в контакт-центрі - близько 57% операторів знаходяться на шляху до отримання диплома.

Практично всі співробітники «Атлант Телеком» мають вищу освіту. Колектив тут молодий, середній вік - 27 років, чоловіків більше, але і дівчата не в дефіциті. Якщо ви зважилися зв'язати свою професійну біографію з інтернет-оператором, то на співбесіді вам знадобиться активна життєва позиція, лояльність до компанії і готовність стати частиною молодого і дружного колективу.

Дерев'яний логотип компанії красується в кабінеті фінансового директора.

Особистісний зростання в пріоритеті

Темі особистісного зростання в «Атлант Телеком» відводять особливе значення. У 2013 році була запущена програма навчання, головною метою якої було виявити здібних фахівців, які в майбутньому могли стати грамотними керівниками. Навчання проводили топ-менеджери компанії і зовнішні бізнес-консультанти. Дана методика дозволила визначити найбільш перспективні кадри: за два роки існування програми 32 керівника і 27 фахівців просунулися по кар'єрних сходах. «Завдяки програмі, у нас з'явився внутрішній резерв з кваліфікованих фахівців, які добре знають компанію та здатні вести за собою інших», - пояснила Ірина.

У минулому році в компанії була запущена нова програма навчання «Управління талантами через проектну роботу». Зовнішні бізнес-консультанти провели оціночні заходи, в результаті яких було відібрано 21 співробітник. Їх розділили на три команди таким чином, щоб у кожній групі були фахівці з різних відділів і департаментів. Протягом всього року групи виконували завдання, які отримували від топ-менеджерів компанії. А в кінці року кожен з учасників навчання отримав матеріальну винагороду. Такі проекти націлені не тільки на особистісний та професійний розвиток співробітників, але і на вирішення актуальних бізнес-задач компанії. Примітно, що більшість проектів, які запропонували співробітники, вже знаходяться в стадії реалізації.

Не работой єдиної

«Атлант Телеком», як і будь-яка інша велика організація, має свою корпоративну культуру. Є в компанії і традиційні свята. Так, щорічно відзначається День народження інтернет-оператора, який припадає на останній день літа - 31 серпня. Ще одне масштабний захід, на яке збирається весь холдинг «Атлант-М», проходить в червні і іменується «іюнька».

Міжнародний жіночий день і День захисника вітчизни відзначається під кодовою назвою «23 + 8». Відправити листівку сподобалася колезі можна на День святого Валентина, а сфотографуватися разом з гарбузом - на Хеллоуїн.

Зателефонуйте - ми відповімо

У контакт-центр користувачі дзвонять з різних причин. Багато звернень надходить по балансу особового рахунку, налаштування обладнання, додаткових послуг.

Багато звернень надходить по балансу особового рахунку, налаштування обладнання, додаткових послуг

Буває і таке, що абоненти скаржаться на відсутність інтернет-з'єднання і падіння швидкості. В такому випадку, оператор намагається або вирішити проблему віддалено, або перемикає клієнта на службу технічної підтримки, яка призначає виїзд фахівця. «Хотілося б, щоб клієнти розуміли, що обриви інтернету, як і падіння швидкості, не завжди відбуваються з вини оператора. Ми гарантуємо безперебійний інтернет безпосередньо по кабелю. А ось Wi- Fi може не працювати з безлічі причин, починаючи від завантаженого ефіру, закінчуючи банальними перешкодами у вигляді стін », - підкреслює Ірина Кареліна.

Будемо розвивати якість

Головним конкурентом «Атлант Телеком» є державний оператор зв'язку «Белтелеком». Одним з головних переваг перед національним гігантом в компанії вважають високий рівень сервісу. «Ми багато інвестуємо в обслуговування, щоб клієнтам було з нами комфортно. В роботі контакт-центру використовуються сучасні IT-рішення, які дозволяють нам знати кожного клієнта в обличчя, бачити все його звернення і дзвінки. Під фронт-офісі рідко бувають черги, так як практично будь-яке питання можна вирішити віддалено », - підтверджує бренд-менеджер, демонструючи нам центр обслуговування абонентів на проспекті Переможців.

Під фронт-офісі рідко бувають черги, так як практично будь-яке питання можна вирішити віддалено », - підтверджує бренд-менеджер, демонструючи нам центр обслуговування абонентів на проспекті Переможців

У довгих коридорах, які мають форму кола, за численними дверима ховаються ті, хто забезпечують роботу мережі, займаються розробкою тарифних планів, нових продуктів, відповідають на запитання абонентів і роблять іншу, не помітну звичайним людям роботу. До слова, життя інтернет-оператора зосереджена не тільки в офісі на проспекті Переможців. У Мінську є ще три компанії: на проспекті Пушкіна, твердому провулку і вулиці Шаранговича. Там працюють фахівці з обслуговування юридичних осіб, технічної підтримки, оператори контакт-центру. Крім того, офіси «Атлант Телеком» є в усіх обласних містах Білорусі.

«Команда - одна з головних цінностей« Атлант Телеком ». Саме це дозволяє нам ставити сміливі цілі і досягати їх », - підводить підсумок Ірина. У найближчих планах інтернет-оператора - продовжувати розвивати комплексне напрямок, працювати над підвищенням рівня сервісу.

У найближчих планах інтернет-оператора - продовжувати розвивати комплексне напрямок, працювати над підвищенням рівня сервісу

У цьому році планується запустити програму лояльності для діючих клієнтів, відеоспостереження в житлових будинках Мінська, інтерактивне цифрове телебачення в Вітебську.

Чого хочуть абоненти?

Дополнительная информация

rss
Карта