Гаманець faucethub і крани для збору біткоіни

 1. Реєстрація на Faucethub io
 2. Біткоіни крани з виплатою на faucethub гаманець
 3. Як вивести з faucethub
 4. Відгуки про Faucethub io (Фаусетхаб в.о.)

Напевно багато хто з вас, дорогі читачі, не раз чули про такий спосіб заробітку в мережі інтернет, як збір Сатоши з кранів. Метод цей вельми популярний і сам по собі заробіток дуже простий. Суть його полягає в тому, що користувач відвідує сайт кріптовалютного крана, вводить свій гаманець, розгадує капчу і на його рахунок зараховується певна сума Сатоши (кріптовалютние частки).

Зрозуміло що не всі біткоіни крани платять однаково, і в інтернеті раз у раз відкриваються все нові і нові краники. Найбільш щедрі з них називають жирними. Але, так як, користувачам було б дуже незручно тримати всі ці сайти в закладках, в інтернеті створюються спеціальні сайти-копіювальні, які на своїх сторінках об'єднують btc крани прив'язані до певних мікрокошелькам в цілі списки з зазначенням розмірів винагород. Адже набагато простіше додати до себе в закладки одну сторінку ніж десятки і навіть сотні. Ось і я вирішив створити для вас, шановні читачі і любителі збору безкоштовних Сатоши таку сторінку, на якій розмістив біткоіни крани з висновком на faucethub гаманець.

Список кранів faucethub ви можете знайти на цієї сторінці, але перш ніж почати заробляти Сатоши через даний мікрокошелек, необхідно пройти реєстрацію на самому сервісі, далі ви зрозумієте для чого.

Реєстрація на Faucethub io

Процедура реєстрації нескладна, я б навіть сказав стандартна, як і в багатьох інших сервісах. відкриваємо офіційний сайт faucethub.io і в правій частині головного меню натискаємо мишкою на SIGNUP. Потім у вікні вказуємо всі необхідні реєстраційні дані: логін, адресу електронної пошти з підтвердженням, адреса біткоіни гаманця і пароль, вводимо капчу. Я сподіваюся до моменту прочитання цієї статті ви вже обзавелися біткоіни гаманцем. Якщо немає, то раджу завести його на кріптовалютной біржі EXMO . Чому саме там? Її дуже зручно використовувати в якості обмінника криптовалюта і для виведення на гаманці електронних платіжних систем. Більш детально ви можете ознайомитися з Exmo у відповідних оглядах тут і тут . Після реєстрації гаманця faucethub на ваш емайл прийде лист для підтвердження, відкривши яке переходимо по посиланню. Все, наш аккаунт в ФаусетХаб підтверджений.

Біткоіни крани з виплатою на faucethub гаманець

Так як сервіс буржуйський, то і мову сайту гаманця Faucethub io англійська. Запевняю вас, навіть не знаючи англійської мови, розібратися в ньому нескладно. Приємна дрібничка - на сайті є чат для російськомовних користувачів. До речі, якщо щось незрозуміло по роботі з сервісом, вам там можуть допомогти. Але, хочу попередити, модерація там сувора і перш ніж почати користуватися чатом рекомендую уважно прочитати правила користування. Випрошувати подарунки і рекламувати свої реферальні посилання там строго заборонено, можете полетіти в бан.

Після входу в сервіс, з головного меню вам буде доступний внутрішній обмінник криптовалюта «Exchange». На даний момент на Faucethub ви можете підключити гаманці таких криптовалюта як:

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Bitcoin Cash
 • Blackcoin
 • Dash
 • Peercoin
 • Primecoin

До речі, після реєстрації раджу вам обов'язково вказати всі гаманці криптовалюта, які Ви збираєтеся заробляти і виводити через Faucethub io у вкладці «Wallet Addresses»

Наступний пункт головного меню TopFaucets. Після натискання по ньому вам відкриється список біткоіни кранів на faucethub. Таблиця містить вкладки для сортування за типами криптовалюта, що дуже зручно.

На проекті так само інтегровані різні лотереї та ігри, що допоможе вам додатково заробити Сатоши. Збір біткоіни з кранів складнощів не викликає. Всі крани на faucethub перевіряються сервісом і реально платять, тому впевнений, що на якийсь лівак ви навряд чи підхопите і не витратите свій час даремно.

З пункту меню User + ви можете переглянути статистику зароблених вами коштів, вказати адреси своїх кріптовалютних гаманців, зробити висновок зароблених коштів, поповнити гаманці, змінити налаштування безпеки і свого аккаунта.

Як вивести з faucethub

Для виведення з ФаусетХаб своїх зароблених біткоіни, Догікоінов і інших криптовалюта на зазначені в налаштуваннях гаманці, вам необхідно клікнути на вкладку Withdraw, на яку ви можете потрапити через пункт верхнього меню User +. Тут ви побачите свій баланс тієї чи іншої валюти і під кожним з них кнопочку «Withdraw balance». На проекті встановлені мінімальні суми балансу на висновок для кожної криптовалюта. Вони не дуже високі, але, через комісій рекомендую вам збирати суми якомога більше, щоб мінімізувати втрати. Виплати здійснюються протягом 48 годин після замовлення.

Відгуки про Faucethub io (Фаусетхаб в.о.)

Мікрокошелек Фаусет Хаб набирає все більшої популярності. Підтвердженням тому служить постійне створення і розвиток на його базі нових кріптовалютних кранів, які відразу ж можна вибрати на даному проекті і почати заробляти без вкладень . Виплати проводяться без затримок, а сам по собі заробіток на faucethub не є чимось складним.

Якщо ж ви не хочете проводити свій час на цьому сервісі, а хочете використовувати його тільки як мікрокошелек для збору криптовалюта, то рекомендую біткоіни крани з моментальним виведенням на faucethub, які я підготував на цієї сторінці. Тут зібрано понад 1500 штук, як жирних так і не дуже.

FAUCETHUB Як з ним працювати Фішки

Чому саме там?