Главред "Влада" постраждав за чистоту російської мови

  1. Орфографічна помилка в тексті:

14 грудня 2011, 11:44 Переглядів: 14 грудня 2011, 11:44 Переглядів:   «Коммерсант»

«Коммерсант». Журналісти протестують проти звільнення Максима Ковальського. Фото з сайту printsmoscow.com.

Ряд російських ЗМІ поширив текст відкритого листа журналістів Видавничого дому "Комерсант", які протестують проти звільнення головного редактора журналу "Коммесант'- влада "Максима Ковальського за антипутінську фотографію:

"13 грудня за публікацію в журналі" Власть "фотографії виборчого бюлетеня з нецензурним посланням прем'єр-міністру Росії Володимиру Путіну був звільнений головний редактор журналу Максим Ковальський.

Ми, журналісти ВД "Коммерсант '", протестуємо проти цього рішення.

Нецензурний текст не був словами журналу, редакції або кого-небудь з авторів. Це була фотографія, яка фіксує реальну поведінку виборців на виборах. Судячи з мітингу на Болотній площі, куди прийшло кілька десятків тисяч чоловік, такі настрої досить представницькі в російському суспільстві, щоб проінформувати про це читачів.

Ми знаємо Максима Ковальського як людину великого таланту і високого професіоналізму. Для нього завжди були надзвичайно важливі честь і репутація видавничого дому "Коммерсант". Для нас його захист - це захист нашої честі і гідності.

Його звільнення ми розглядаємо як акцію залякування, спрямовану на те, щоб не допустити ніякого критичного висловлювання на адресу Володимира Путіна, навіть у непрямій формі публікації фотографій текстів, де про нього висловлюються без належного пієтету. Нас примушують до боягузтва, що негідно і непродуктивно. Особливо бентежить спроба представити звільнення людини за професійну позицію боротьбою за чистоту російської мови. Це та ж фальсифікація, яка образила людей на виборах.

Нам важко зберігати об'єктивність, коли на нас тиснуть і переслідують наших товаришів, і ми не розуміємо, навіщо в таких обставинах ми повинні її зберігати. Неприпустимо, щоб конфронтація на вулицях Москви стала конфронтацією всередині нашого Дому ".

джерело: Openspace.ru

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Главред" Влада "постраждав за чистоту російської мови". інші Світові новини дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.