Глобальна Каса Взаємодопомоги МММ-2012

Система МММ-2012: ми були вчора, ми є сьогодні, ми будемо завтра

МММ-2012 - це Система взаємодопомоги, створена Сергієм Мавроді в середині 2012 року, головним завданням якої є зробити світ навколо нас краще і чесніше. Мета МММ - зруйнувати чинну несправедливу фінансову систему. При поточних темпах розвитку піраміда МММ-2012 здатна призвести до світової фінансової апокаліпсису. Гучна заява, чи не так ?! Але в цих словах є величезна частка здорового глузду: більш ніж за рік Система МММ-2011 набрала більше 35 млн вкладників по всьому світу, а гроші в системі вже давно вимірюють мільярдами, що робить нове МММ-2012 готовою до будь-сумам і виплат. Можливості МММ вражають! Система вже довела, що не збирається зупинятися ні перед чим для досягнення своїх цілей. Ні перед якими перешкодами! Що її не вдасться ні залякати, ні зламати. Пройшовши довгий шлях розвитку, від фінансової піраміди в 1994 році до відродження МММ - створення всесвітньої каси взаємодопомоги, Система МММ-2012 як і раніше продовжує працювати, щодня допомагаючи мільйонам людей здійснювати їх найзаповітніші мрії. І все це незважаючи на величезний тиск з боку держави.

Основний принцип МММ в тому, що ця Система намагається вирішити для людей такі питання, які не може (і навіть не намагається!) Вирішити для них державна влада. Ну, скажіть, як прожити на пенсію 7000 руб. у місяць? Або як молодій сім'ї придбати собі квартиру? Відома абревіатура МММ «Ми Міняємо Мир» - це вже не просто яскравий заклик приєднатися до Системи, це філософія учасників МММ і можливість повернути давно втрачену справедливість. З проектом «МММ-2012» поліпшити своє матеріальне становище стає більш ніж реально!
Принцип роботи МММ-2012

У світі немає аналогів Системи МММ-2012, вона унікальна за своєю структурою, тут немає «верхівки», немає єдиного координаційного центру або ознак підприємницької діяльності. Таких понять, як «Компанія МММ», «Фірма МММ», «ВАТ МММ», «ТОВ МММ» або «Акціонерне Товариство (АТ) МММ» не було ніколи і бути не могло, тому що у Системи ніколи не існувало юридичного статусу МММ . Це не більше ніж клуб МММ по інтересам, який ґрунтується на довірі між людьми.

Творець МММ-2012, Сергій Пантелійович Мавроді, витратив майже двадцять років на пошуки найбільш надійної моделі, внісши серйозні зміни і доповнення в свої напрацювання минулих років - піраміду 1994 року і Систему МММ-2011. Спираючись на свій багатющий досвід, він створив таку Систему, яка належить товариству МММ, її учасникам, і допомагає їм робити своє життя кращим.

«Власник МММ», «Директор МММ» або «Керуючий МММ» - абсолютно некоректні терміни, адже всі обов'язки в Системі розподіляються рівномірно між мільйонами учасників МММ, які перебувають в різних кінцях земної кулі. Новий проект МММ-2012 повністю автоматизований, всі дії проходять в наочному електронному вигляді за допомогою Особистого Кабінету учасника (ЛК), що дозволяє охопити абсолютно всі країни світу. Система МММ-2012 - це суспільство добровільних учасників, фізичних осіб, які обмінюються між собою грошима за певними «правилами». Каса МММ взаємодопомоги працює за принципом «сьогодні допоміг ти - завтра допоможуть тобі».

Гроші знаходяться на банківських рахунках самих учасників, що захищає Систему від злодійства і робить її незалежною від зовнішніх факторів, таких як обвал на фінансовому ринку, криза та інше.
Структура МММ: від рядового учасника до мільйонника

В Системі кожен може проявити себе - або в якості керівника, або в якості активного учасника. Всі учасники МММ діляться на осередки або, як ще прийнято їх називати, десятки МММ. Осередок МММ очолює керівник - десятник. В обов'язки десятника МММ входить робота по сталому розвитку свого осередку, керівник повинен консультувати учасників з питань вступу, допомагати при роботі в ЛК і намагатися вирішити всі виниклі питання.

Система дуже уважно ставиться до підбору своїх керівників МММ. Десятники - це відповідальні люди, які проявляють ініціативу в роботі, досконально знають всі «правила» і готові повністю присвячувати себе розвитку Системи, всіляко допомагаючи своїм учасникам.

Принцип роботи МММ в тому, що Системою управляють самі учасники. Організація МММ має свою умовну ієрархію, статус в якій призначається учаснику автоматично в Особистому Кабінеті. Керівники МММ діляться на десятників МММ, далі над ними - сотники МММ, потім - тисячники МММ, десятитисячників (темники), стотисячники і мільйонники МММ. Тобто мільйонник МММ - це звичайний десятник, десятка якого розрослася і від неї відокремилися (відбрунькувалися) десятки-дітки (після чого він автоматично став сотником МММ), від них, внаслідок і їх зростання, відокремилися-відбрунькувалися ще десятки-дітки і так далі . Мільйонником може стати кожен, хто зарекомендує себе як ефективний керівник! Всі керівники повинні забезпечувати розвиток своїх структур.
Умови МММ-2012 або як це працює

Розшифровка МММ - «Ми можемо Багато чого» - саме так Сергій Пантелійович визначає призначення свого дітища. Суть МММ в тому, що учасники надають допомогу один одному. Надавши допомогу одного разу, ви маєте право запросити допомогу тоді, коли вам це буде необхідно. Для багатьох це шанс не просто швидко покращити свій матеріальний добробут, а й допомогти своєму ближньому. Виведення грошей МММ здійснюється виключно у вигляді допомоги іншим учасникам в ЛК через внутрішню віртуальну валюту Мавро.

Принцип дії МММ-2012 в тому, що сторони надають одна одній матеріальну допомогу по певним «правилам» - порядок цих дій визначається автоматично в Особистому Кабінеті. Розміри «вкладів» зовсім не важливі - людина сама вирішує, яку суму йому вкладати і скільки часу тримати свої кошти в Системі. Всі гроші в Системі МММ 2012 переводяться у внутрішню валюту Мавро, курс якої постійно зростає темпами 30-75% на місяць, в залежності від обраного «депозиту». (Імовірно росте: гарантій і обіцянок в МММ немає ніяких, і слід це ясно розуміти.) Вкладники МММ можуть «продати» свої Мавро в будь-який момент і без будь-яких обмежень.

У це важко повірити, але люди дійсно отримують від 30% до 75% в місяць з тих сум, якими вони допомогли іншим учасникам - такі процентні виплати не пропонує жоден банк у світі. Суть піраміди МММ в тому, що якщо допомогли ви, то допоможуть і вам, і цю фінансову допомогу можна отримати в будь-який час і без будь-яких обмежень, все зроблено для зручності учасників!

Також вкладники МММ-2012 можуть «заробляти», запрошуючи в Систему нових учасників, за це їм покладено бонус в Мавро. Реферал МММ - це той учасник, якого запросили, а реферер МММ - це учасник, який зробив запрошення в МММ. Запросити учасника можна через реферальне посилання МММ, інвайт МММ або просто попросити його при реєстрації вручну вказати адресу вашої електронної пошти. Реферер отримує бонуси з кожного вкладу приведеного ним учасника.
Що трапилося з МММ-2011

Підконтрольними державі ЗМІ була штучно спровокована паніка. А паніка, як відомо, є згубною для будь-якої фінансової структури, не тільки для МММ. Не було б цієї паніки і прямих провокацій, підбурювання і спроб порушення кримінальних справ, Система МММ-2011 прекрасно існувала б до сих пір, виплачуючи своїм учасникам ці «неможливі в принципі» відсотки. В даний час ведуться виплати всім учасникам з МММ-2011, хто отримав менше, ніж вкладав, на це йде не більше 10% від усіх ресурсів нової Системи МММ-2012 - раніше ці ж кошти витрачалися на рекламу.
Чи законно МММ?

Систему МММ закон заборонити не може, в законі Російської Федерації навіть немає такого поняття, як «фінансова піраміда». Так що МММ-2012 діє абсолютно легально. Більш того, існує рішення волгоградського суду на тему діяльності МММ, інформація викладена тут: http://sergey-mavrodi.com/news/view_2095.html. Система МММ-2012 настільки продумана, що ніякі державні органи не зможуть закрити мільйони рахунків учасників, адже переводити один одному свої власні гроші просто так, без всяких гарантій, умов і обіцянок ніяким законом заборонити неможливо в принципі! А інакше забороняти доведеться будь-яку приватну власність.

Сама Конституція РФ на стороні Системи МММ-2012: ст. 39, частина 3 повідомляє нам про те, що «заохочуються добровільне соціальне страхування, створення додаткових форм соціального забезпечення і благодійність». Отже, передбачається можливість з ініціативи громадян за рахунок власних коштів надавати матеріальну підтримку окремим соціальним групам або громадянам на додаток до соціального забезпечення, який гарантується ч. 1 ст.39. Конституція - це основний і самий головний закон Російської Федерації. І саме в ній сказано про законність МММ.
МММ 2012 - Ми можемо Багато чого!

Хіба вам не здавалося, що ви створені для чогось більшого? Чи не для тієї сірості і безпросвітності, які оточує нас сьогодні? Не втрачайте часу, реєструйтеся в Систему, змініть раз і назавжди своє життя, опинившись в числі перших учасників!

http://piramida-2011.taba.ru

Гучна заява, чи не так ?
Місяць?
Або як молодій сім'ї придбати собі квартиру?
Чи законно МММ?
Хіба вам не здавалося, що ви створені для чогось більшого?
Чи не для тієї сірості і безпросвітності, які оточує нас сьогодні?

Дополнительная информация

rss
Карта