Go2mobi Review (Closed)

 1. огляд Go2mobi
 2. трекінг конверсій
 3. створення кампанії
 4. Трекінг кампанії і звіт
 5. Oфери і вертикалі
 6. оплата
 7. підтримка
 8. Вер д ікт

Примітка: Go2mobi більше недоступна.

Продовжуючи наш цикл оглядів різних бірж трафіку , Ми представляємо вашій увазі статтю про одну з найвідоміших DSP платформ - Go2Mobi !

Якщо ви ще не читали нашу статтю про те, як влаштовані DSP, ви можете знайти її тут !

У цій статті ми детально описуємо Go2Mobi, процес створення кампанії та доступні функції для оптимізації.

огляд Go2mobi

Go2Mobi є мобільною автоматизованою системою покупк і (Demand-Side Platform - DSP) працює з трафіком з 12 різних рекламних бірж - найбільші з яких MoPub, Smaato і Nexage.

Більша частина трафіку цих рекламних бірж це in-app трафік (трафік мобільних додатків), але Smaato і Nexage крім цього також мають значний обсяг мобільного веб-трафіку.

Рекламні формати включають в себе мобільні банери, відео, річ-медіа, і нативний трафік.

А це вже говорить про те, що класичні для CPA свіпстейкі і антивіруси (які, як правило, найкраще працюють з поп-трафіком і агресивними Лендінзі) не можна назвати пріоритетним фокусом цієї платформи.

Фактично, платформа пропонує трафік для просування ігор, додатків та іншого мобільного контенту.

Арбітражнікі і вебмастера надані самі собі, однак якщо ви з тих, хто витрачає близько $ 1000. на рекламу щодня, і ваші кампанії живуть щонайменше 2 тижні поспіль, ви можете перейти на керовану обліковий запис.

Це означає, що вам призначать персонального аккаунт менеджера, який буде допомагати вам керувати, відстежувати і оптимізувати кампанії, ґрунтуючись на динаміці їх ефективності.

Керована обліковий запис також надає вам деякі корисні ексклюзивні функції, такі як демографічний таргетинг, що переносить таргетинг ваших кампаній на новий рівень.

Однак перш ніж досягти цього рівня, потрібно все-таки навчитися працювати з цією платформою!

Щоб отримати уявлення про обсяги, доступних на кожній з рекламних бірж цієї платформи, вам потрібно буде перевірити розділ «Inventory» безпосередньо перед запуском кампанії.

Там ви знайдете інформацію про обсяги трафіку на кожній окремій рекламної біржі, аж до обсягів трафіку по конкретної ОС (операційної системи) або пристрою "Make", оператору, розміщених, розташування і розміру креативів.

Наприклад, якщо ви запускаєте кампанію для офера в Нігерії, ви просто натискаєте "Exchange Name" (Ім'я біржі) і "Location Name" (Ім'я розташування), в фільтрах вибираєте "Location Country" (Країна) і вписуєте "Nigeria".

Ви побачите, скільки трафіку кожна біржа пропонує для цього ГЕО.

Ви побачите, скільки трафіку кожна біржа пропонує для цього ГЕО

Після цього, ви можете відфільтрувати ваш трафік ще більш детально - наприклад, якщо ваш Шофер доступний тільки для Android, ви можете додати ще один фільтр для «Device OS LIKE Android» (ОС пристрою Android) і перевірити трафік для цього конкретного таргета.

Потім ви можете переглянути деталі для певної біржі (наприклад, Smaato) і вибрати "Creative Size" в розділі Drilling Options, щоб переглянути обсяги для кожного розміру реклами в Smaato для Android в Нігерії.

В цілому, найпопулярніші і великі за обсягами трафіку рекламні розміри на Go2Mobi це 320 × 50, 300 × 250 і 320 × 480.

Однак, не варто забувати, що різні біржі працюють з різними рекламними розмірами, і з різними ГЕО.

Також, наприклад, якщо ви вибрали MoPub, ви можете додати native ads, так як це їх другий за обсягом трафіку рекламний формат (на Go2mobi Нейт вказаний як «0x0»).

Запасіться часом, щоб пограти з платформою і навчиться визначати, як і де отримувати інформацію, яку ви шукаєте, так як для новачка така кількість фільтрів і їх деталізації, яке пропонує Go2Mobi, може здатися трохи заплутаним.

Згодом, ви зрозумієте, що інструменти, пропоновані платформою, досить прості і зручні для отримання інформації про потенційного обсягу трафіку перед запуском кампанії.

На додаток до розділу "Inventory" ви також можете перевірити Go2Mobi Knowledge Center , Де міститься багато корисної інформації про середні ціни за тисячу показів для топових форматів на трьох рекламних біржах, політиці креативів, корисні рекомендації з відео, поради щодо створення кампаній, і налаштування вашого профілю.

трекінг конверсій

Перед запуском кампанії не зайвим буде переконатися, що ви правильно налаштували Глобальний постбек.

Для цього перейдіть в розділ "Account", там в нижній частині сторінки ви побачите Postback Link - Conversion Tracking (Посилання Постбека - Відстеження переходів), де доступна інструкція налаштування трекінгу.

Для цього перейдіть в розділ Account, там в нижній частині сторінки ви побачите Postback Link - Conversion Tracking (Посилання Постбека - Відстеження переходів), де доступна інструкція налаштування трекінгу

На найпоширеніших трекерах, як Voluum , Вже є шаблон Go2Mobi.

Цей шаблон завантажить доступні токени плюс випадкову посилання постбека, яка згодом повинна бути змінена на ту, що ви отримали раніше.

За замовчуванням, отстукивание постбека буде виконуватися через HTTP протокол, який замінить ваш токен {clickid} на 24-значний код, що дозволяє ідентифікувати кожну конверсію.

створення кампанії

Переходячи до процесу створення кампанії, ми почнемо з опису цільового URL.

Це і є посилання вашого офера (із зазначенням інформації про доступні токенах відстеження конверсій) або URL вашої кампанії з трекера.

В налаштуваннях доступні стандартні параметри, такі як Кеппінген, щоденний бюджет для кожного розміщення, і ін.

Session depth визначає час, коли користувач побачить вашу рекламу: перший показ це Session 1, десятий - Session 10.

В кінці виберіть дату запуску кампанії і збережіть, щоб активувати кампанію.

Відносно біддінг, Go2Mobi надає два варіанти: Standard CPM і Авто-біддінг.

У стандартній моделі ви встановлюєте бід в залежності від CPM, який ви готові платити.

Однак він не фіксований - коли ви отримуєте показ, ви платите не встановлений перш бід, а той, що встановив конкурент позицією нижче. Ця система називається "Другим аукціоном", і застосовується так само для Авто-біддінг.

В цьому випадку, система Go2Mobi динамічно розподіляє біди, і прагне дістати трафік за всіма параметрами і комбінаціям кампанії, не переплачуючи за дешеві покази.

Авто-біддінг націлений на Win Rate приблизно рівний 40%, при якому зібрана статистика вважається релевантною для подальшої оптимізації. Мета - заплатити якомога менше за все комбінації трафіку.

При цьому це нормально якщо ви побачите бід 1.5 за одне розміщення, і бід 21 для наступного.

Значення СРМ варіюється в залежності від біда, необхідного для отримання Win Rate близький до 40%, і від рівня біда (мінімальний бід), необхідного для трафіку цього розміщення.

Авто-біддінг може послужити відмінним способом визначення якості придбаного трафіку.

Як тільки ви визначили якість окремих параметрів і комбінацій, вам обов'язково потрібно переходити на bid-overrides і manual bidding (докладніше про це в розділі Reporting).

Вибравши свій щоденний бюджет, ви можете налаштувати його як «стандартний» або «з широким діапазоном».

Останній дозволяє вам націлити на певну кількість показів або конверсій в день.

Останній дозволяє вам націлити на певну кількість показів або конверсій в день

Після настройки кожного розділу кампанії, буде з'являтися кнопка "Save", означаючи що якщо ви хочете зберегти всі налаштування для кампанії, вам доведеться зберігати налаштування кожного окремого розділу.

Головне тут не заплутатися і не забути, що ви вже зберегли, а що ні.

Наступним вашим кроком буде вибір рекламної біржі, де ви будете купувати трафік.

Як ми вже говорили, доступні 12 бірж, але, перш ніж зупинити свою увагу на одній з них, ми рекомендуємо вам перевірити "Inventory", щоб зрозуміти скільки трафіку є для конкретного ГЕО, яке ви хочете запустити.

Після перевірки трафіку, виберіть ГЕО, додавши їх в вайтліст.

При виборі декількох рекламних бірж може трапитися так, що ваша кампанія буде прийнята в одних джерелах трафіку, і відхилена в інших. Це відбувається через різні правил, встановлених на біржах щодо типу рекламованого офера. Тут ви можете подивитися приклад офера і формату трафіку, доступного всередині кожної біржі.

Додатково: залишивши опцію Safety Fallback в Mobidea включеної, ви можете отримати відмову від деяких бірж (наприклад, MoPub і Smaato).

Для них важливо знати, що ви будете рекламувати, тому вони не приймуть переадресацію на будь-який інший Шофер.

Тому ми радимо вам відключити Safety Fallback на час підтвердження ваших кампаній на Go2Mobi. Увага!

В цьому випадку ви завжди повинні перевіряти статус вашого офера, так як у вас не буде резервний варіант, якщо Шофер раптом припинять!

Зверніть увагу, що етап підтвердження кампанії може зайняти деякий час. Схвалення кампанії проводиться тільки з 09:00 до 17:00 тихоокеанського часу.

Схвалення кампанії проводиться тільки з 09:00 до 17:00 тихоокеанського часу

Тепер давайте сфокусуємось на наявні можливості таргетингу.

 • Carriers (Оператори) - все: Wi-Fi, 3G і 3G + Wi-Fi
 • Placement type (Тип розміщення) - можливість фільтрувати трафік на обидва: in-App та вебсайти, або одне з двох.
 • Placement (Розміщення) - можна додати сайти в чорний список / вайтліст.
 • Auto Rules - дозволяє створювати умови і правила, завдяки яким кампанія буде автоматично оптимізуватися, спираючись на деякі параметри.
 • Device Type (Тип пристроїв) - таргетування мобільних пристроїв і планшетів.
 • Devices (Пристрої) - ви можете створити чорний список / вайтліст на ОС, версії ОС, моделі пристроїв.
 • Creatives (Креативи) - місце для завантаження банерів і вибору формату.

Підказка: ви також можете налаштувати вагу для кожного завантаженого банера відповідно до ваших вимог. За замовчуванням, вага кожного завантаженого банера - 100%.

Крім цих основних опцій, Go2mobi має і такі як дейпартінг , GEO локація (дозволяє націлювати на певні області, міста та поштові індекси), IP-адреси, поле заміток і вкладку «Правила» для управління правилами оптимізації, які ви створили в кампанії.

На завершення, параметр «Bid Overrides» дозволяє вибрати окремий CPM бід для певного параметра кампанії.

Трекінг кампанії і звіт

Однією з кращих функцій Go2mobi є деталізована "гранульована" звітність.

У розділі "Reporting" представлена зручна навігаційна панель, де можна вибрати діапазон дат, які хочете подивитися, "Drill Down Options" для визначення параметрів, які ви хочете проаналізувати, а також всі необхідні ключові KPIs (Columns) щоб перевірити результативність за кожним обраним параметром .

У розділі Reporting представлена зручна навігаційна панель, де можна вибрати діапазон дат, які хочете подивитися, Drill Down Options для визначення параметрів, які ви хочете проаналізувати, а також всі необхідні ключові KPIs (Columns) щоб перевірити результативність за кожним обраним параметром

Всі представлені KPI досить очевидні.

Якщо ви ніколи не працювали з DSP раніше, "Біди" - це все покази, за які ви ставили бід, "Wins" - це отримані покази, які також відображаються як коефіцієнт в кінці (Win Rate - WR%).

Крім цього, ви знайдете і найбільш використовувані KPI, такі як CTR%, CPM, CPA, eCPM, Cost and Profit.

За замовчуванням ваші результати будуть відсортовані за Wins. Однак ви можете сортувати дані за допомогою одного з KPI.

Аналізуючи результати повністю всіх бірж, ви можете вибрати деталі однієї з них (натиснувши на Drill) і вибрати інші параметри, як наприклад список індивідуальних розміщень вгорі.

Біля обраних KPI кожного параметра, ви побачите дві колонки:

Actions: ви можете відправити відповідний параметр в вайтліст або чорний список, в залежності від результатів, а також встановити bid override для цього рядка. Якщо ви знайдете прибуткове розміщення, але з низьким Win Rate, bid override допоможе вам підвищити обсяги трафіку і поліпшити показники.

Status: тут ви можете подивитися які правила вайт / блекліст застосовні до обраним параметром (R) і якщо є правило для зумовленої ставки (bid override). На прикладі знизу, ми створили правило вайтліста для Android. Ви побачите суму всіх правил для блекліст, вайтлістов і bid override в загальних налаштуваннях кампанії.

У звітах є один недолік - якщо ви перебуваєте на сторінці однієї з бірж, ви не зможете переглянути блекліст / вайтлісти по кожному параметру.

Як показано вгорі, наприклад, якщо ви спочатку перейшли в Smaato, і хочете відобразити статистику по ОС, ви не побачите що Android був занесений в вайтліст. Тут можна заплутатися, і більш того, ускладнює весь процес аналізу рекламної кампанії.

Ще дещо: для якісного аналізу і зіставлення даних з вашим трекером або партнерською програмою, пам'ятайте, що статистика Go2Mobi базується на стандартному UTC часовому поясі (GMT), який на даний момент не можна змінити.

Незважаючи на це, найкраще тестувати кампанії і напрацьовувати розуміння того, як працює біржа. В результаті у вас виробиться своя власна стратегія для кожної індивідуальної кампанії!

Oфери і вертикалі

Типи оголошень: Мобільні банери, відео, річ-медіа і нативная реклама

Модель витрат: CPM

Вертикалі: меінстрім

оплата

Мінімальний депозит: $ 100 США для оплати за допомогою кредитної картки; $ 1000. США для банківських переказів

Способи оплати: Кредитна карта і банківський переказ

підтримка

Особистий кабінет: немає

Швидкість відгуку: варіюється - іноді протягом декількох годин, іноді довше до 24 годин

Рейтинг підтримки: добре. Докладні і зрозумілі відповіді, навіть якщо іноді для відповіді потрібен якийсь час

Способи контакту: контактна форма на платформі Go2mobi, а також електронна пошта

Контактна особа: [email protected]

Вер д ікт

Go2mobi пропонує широкий спектр трафіку в різних біржах і надає можливість роботи з різними форматами. Цей простий факт не дає однозначно судити як трафіку, так кажучи оцінювати якість в середньому.

На цьому DSP відсоток in-app трафіку в порівнянні з% мобільного трафіку дуже високий (99% на їх найбільшою), і при цьому трафік з США становлять понад третину загального трафіку.

Однак загальний обсяг трафіку настільки величезний, що це не означає, що в інших ГЕО представлений недостатній обсяг трафіку.

Ефективно використовуйте інструмент інвентаризації Go2mobi, а також інформацію, надану в Knowledge Center про типах офера, рекламованих на кожній окремій біржі, щоб переконатися, що ви не витрачаєте свій бюджет даремно з Офером, який в принципі не конвертів з цим трафіком.

Робота в Go2mobi безумовно вимагатиме від вас терпіння і часу для її вивчення та тестування, але при правильній стратегії ви зможете досягти бажаних результатів на цій платформі.

Ми сподіваємося, що ця стаття допоможе вам у розумінні основних функцій Go2mobi і подолати вашу боязнь роботи з DSP, які пропонують трафік з різних рекламних бірж.

Якщо у вас залишилися питання, задавайте їх нижче в коментарях!

720,1777,4897

Що ще почитати