Голосовий помічник "Аліса" прочитає текст «Тотального диктанту" в Новосибірську: Новини Накануне.RU

Голосовий помічник "Аліса" прочитає текст «Тотального диктанту" в Новосибірську

Текст "Тотального диктанту" на його історичній батьківщині в Новосибірську прочитають відомий шоумен Андрій Бочаров і "Аліса" - голосовий помічник компанії "Яндекс".

Читайте також:

У Новосибірському держуніверситеті (НГУ) традиційно текст диктанту читав його автор. Але в цьому році буде "прекрасний диктатор - голосовий помічник компанії" Яндекс "" Аліса ", повідомила журналістам координатор акції в Новосибірську Дарина Макарова.

"Велика команда працює над тим, щоб навчити" Алісу "читати максимально по-людськи. Вона використовує технологію синтезу і розпізнавання мови SpeechKit, завдяки чому може вчитися інтонацій", - розповіла Макарова.

Вона використовує технологію синтезу і розпізнавання мови SpeechKit, завдяки чому може вчитися інтонацій, - розповіла Макарова

У свою чергу голова експертної ради «Тотального диктанту" Наталія Кошкарева зазначила, що допомагати "Алісі" будуть професійні філологи і поправлять, якщо вона раптом запнется або поставить неправильний наголос, передає РІА Новини .

Всього в Новосибірську і передмісті буде відкрито більше 65 майданчиків. Центральним майданчиком міста вирішено зробити аеропорт "Толмачево", куди запросили Андрія Бочарова.

"Тотальний диктант - щорічна освітня акція в форматі добровільного диктанту для всіх бажаючих - в 2018 році пройде 14 квітня.

Дополнительная информация

rss
Карта