Google-перекладач передбачив швидкий Апокаліпсис, не на жарт налякавши людство

Єдиної думки, як це пояснюється в дійсності, поки не сформувалося

Якщо ввести слово dog, що перекладається з англійської як «собака» і не має сенсу на маорі, 17 раз, перекладач несподівано пише про те, що до на годиннику Судного дня залишилося три хвилини до опівночі, а події в світі віщують швидкий кінець часів і друге пришестя Ісуса Христа.

До слова, при перекладі багаторазово написаного слова dog з гавайської мови видається перекладачем фраза також має відношення до Нового завіту.

Єдиної думки, як це пояснюється в дійсності, поки не сформувалося   Якщо ввести слово dog, що перекладається з англійської як «собака» і не має сенсу на маорі, 17 раз, перекладач несподівано пише про те, що до на годиннику Судного дня залишилося три хвилини до опівночі, а події в світі віщують швидкий кінець часів і друге пришестя Ісуса Христа

Сучасні системи машинного перекладу використовують технологію, звану «статистичної», засновану на обробці великої кількості текстів на мові першоджерела. Також часто якість перекладу покращується завдяки застосуванню нейромереж або, іншими словами, штучного інтелекту, здатного навчатися. Ймовірно, той факт, що у формуванні «пророцтва» міг взяти участь штучний інтелект, налякало користувачів ще більше.

Так чи інакше, нехай переклади зв'язкових текстів за допомогою інтернет-перекладачів стають все точніше, при введенні безглуздого набору символів, він «передбачає», що мова оригіналу був вибраний невірно, проте все ж намагається запропонувати варіант перекладу. Інтернет-користувачі, в свою чергу, з радістю шукають «таємний сенс» в перекладених фразах, нехай переважна більшість робить це виключно в жарт.

Як повідомляє ряд ЗМІ з посиланням на джерела в Google, незвичайна «тематика» перекладу може бути пов'язана з тим, що релігійні тексти використовувалися при «підготовці» перекладача. Деякі інтернет-користувачі, в свою чергу, припускають, що найбільш «осмислені» переклади не має сенсу оригіналу являють собою всього лише уривки з листів або особистих повідомлень, проіндексованих пошуковиком. Тим не менш, деякі продовжують бачити в подібного роду події містичний відтінок.

Нещодавно інтернет-користувачі звернули увагу, що пошуковик Google почав видавати фотографії президента США Дональда Трампа в розділі «Картинки», якщо вбити в пошуковому рядку слово «idiot» .

Читайте матеріал " Китай створить «розумну» військову підводний човен: в Мережі злякалися повстання машин "

Дополнительная информация

rss
Карта