Google Adsense - виведення грошей. Покрокова інструкція

 1. Куди з Google можна вивести гроші
 2. Як вивести гроші з Гугла на карту
 3. Які висновки я зробив з усієї цієї історії

Як вивести гроші з гугл адсенс. Перш ніж почати отримувати свої гроші від Google AdSense, необхідно підготувати все, що необхідно для здійснення виплат.

Раніше я вже писав статтю про те, скільки вдалося заробити на рекламі від гугл за перші 15 днів, після проходження модерації 27 жовтня. Ця стаття була опублікована 11 листопада. З моменту виходу тієї статті пройшло рівно 45 днів. І за весь цей час в цілому, на моєму рахунку в гугдл адсенс накопичилося вже 245 $

Поки мало займаюся схемою, Новий рік на носі, приросло багато інших турбот, міг, звичайно, заробити в рази більше!

Оскільки гугл здійснює виплати 24-25-го числа кожного місяця, я став дивитися, що мені необхідно зробити, щоб зручним способом без проблем і проблем отримати готівкою свої зароблені гроші за листопад цього місяця і згодом отримувати свої зароблені за кожний відпрацьований місяць в цих числах вже автоматично зручним для мене способом.

При досягненні на балансі гугл адсенс мінімальної первинної суми для виводу в 100 доларів, необхідно активувати платежі в своєму акаунті, вибравши і вбивши реквізити, куди тобі потрібно відправляти гроші.

Правда для того щоб взагалі платежі стали доступні, довелося спочатку дочекатися листа від гугл, в якому міститься персональний ідентифікаційний пін-код.

Це не електронного листа! Це звичайне паперове лист, яке надсилається на фізичну адресу поштою, вказаний при реєстрації в гугл адсенс.

Це звичайне паперове лист, яке надсилається на фізичну адресу поштою, вказаний при реєстрації в гугл адсенс

Мій лист прийшло 23 листопада 2017 року. Всередині було вказано 6-ти значний пін-код, який необхідно було ввести в спеціальне поле в настройках аккаунта гугл адсенс, тим самим підтвердивши можливість платежів. Що я і зробив.

Куди з Google можна вивести гроші

Пізніше, 4 грудня, вже на електронну пошту, мені прийшов лист з таким повідомленням

Гугл пропонує на вибір три способи оплати в особистому кабінеті адсенс

 1. Через систему «Рапіда». Це одна з платіжних онлайн-систем, на кшталт QIWI, Webmoney, Яндекс-гроші тощо.
 2. Банківським переказом. Це переклад на рахунок фізособи (на пластикову карту) або розрахунковий рахунок юрособи (ІП або організації).
 3. Оплату чеком. Це варіант коли треба чекати чек і згодом його переводити в банку (це страшно незручно і невигідно, стягується за переведення в готівку велика комісія).

Я не стану детально зупинятися на кожному із способів і далі буду описувати тільки той, який видався мені найбільш швидким, простим і зручним, і який мені показали на навчанні .

Оскільки я хочу мати можливість отримувати і використовувати гроші практично відразу після перекладу, я вибрав для себе «Оплату банківським переказом», щоб гроші мені падали на рахунок фізособи і витрачати або знімати свої гроші вже по картці.

Як вивести гроші з Гугла на карту

Наступним кроком необхідно вказати платіжні реквізити, на які будуть переводитися зароблені на рекламі гроші. Де взяти реквізити?

Раз я хочу отримувати гроші відразу і на карту, значить мені потрібна дебетова пластикова карта, причому з можливістю підключення доларового рахунку, тому що гроші то заробляються в доларах і переводяться теж в них же.

На навчанні підказали, що «Альфа-Банк» - це найкращий банк для інтернет-бізнесу (не тільки зручний по використанню, але має багато різних потрібних інтеграцій з потрібними для бізнесу інтернет-сервісами), тому я, природно, пішов їхньою порадою і інструкцій.

Цей банк дозволяє власнику картки (свого клієнта) без проблем підключити і рублевий, і доларовий рахунок, і євро і ін. Валютні рахунки, і легко і без проблем здійснювати всі подальші операції з обміну валют, перекладам і платежами без будь-яких доплат зі свого телефону або комп'ютера не відвідуючи банк.

Щоб відкрити рахунок і отримати рублеву карту (живу в Росії, мені потрібні рублі 🙂), досить оформити її онлайн , Дочекатися повідомлення про готовність і отримати свою карту в найближчому відділенні банку.

Заявку на оформлення карти я залишав на сайті «Альфа-банку», попередньо відсортувавши з усього розмаїття запропонованих пластикових карт, тільки дебетові карти visa.

Заявку на оформлення карти я залишав на сайті «Альфа-банку», попередньо відсортувавши з усього розмаїття запропонованих пластикових карт, тільки дебетові карти visa

Далі, для оформлення картки необхідно заповнити онлайн-анкету:

 • Персональні дані. Ім'я, по батькові, прізвище, телефон, емейл, і тут же вказати, як ви хочете, щоб було написано ваше ім'я на самій карті.
 • Паспортні дані громадянина. Серія, номер, дата народження, ким і коли виданий паспорт, змінювався чи документ або ім'я та по батькові.
 • Адреса постійної реєстрації. Індекс, населений пункт, вулиця, будинок, квартира.
 • Адреса фактичного проживання. На той випадок, якщо він не збігається з адресою реєстрації.
 • Додаткова інформація. Це вказівка ​​типу вашої зайнятості і кодове слово.

Після заповнення анкети, треба підтвердити свою заявку 5-ти значним кодом, який приходить в смс-повідомленні на номер телефону вказаний в заявці. Свою заявку я оформив і підтвердив 9 грудня.

А вже 12-го грудня банк повідомив мене про готовність карти новим смс повідомленням. Тепер залишилося тільки дістатися до відділення банку і отримати свою карту на руки. Моє найближчого відділення Альфа банку знаходиться в Новоросійську, в 25-ти км, тому добрався я до нього не відразу.

18 грудня я був в Новоросійську, в відділенні банку. Отримав талон електронної черги і хвилин через 15 мене вже запросили для оформлення.

Для отримання картки у відділенні банку, потрібні всього 2 документа.

 1. Паспорт громадянина РФ
 2. Другий документ (на вибір): водійське посвідчення, закордонний паспорт, свідоцтво ІПН, страховий поліс ОМС, страхове пенсійне свідоцтво

Важливо! Саме в процесі оформлення картки у відділенні банку, треба сказати оператору, що необхідно відкрити відразу і доларовий рахунок на вашій новій рублевої карті!

І ще один нюанс. Разом з картою клієнт отримує і "пакет обслуговування" на вибір. "Оптимум", "Комфорт" і "Максимум +". Саме пакет дозволяє вибрати будь валюти будуть працювати з картою, якою буде нараховуватися відсоток на залишок на рахунку і т.д. Банк є банк, він теж хоче заробляти.

Тобто, незалежно від того, яку конкретно карту вибирати, за кольором, за малюнком, за бонусами в описі, основні, потрібні функції вирішує саме купується пакет послуг.

Я вибрав найпростіший, "Оптимум", за 199 рублів на місяць. Це 2 388 рублів на рік. З огляду на, що ця карта мені потрібна для заробітку, це не так вже й багато.

З огляду на, що ця карта мені потрібна для заробітку, це не так вже й багато

І так. Щоб активувати карту, оператор просить зробити два платежу. Поповнити картку через банкомат на 2 000 рублів, прямо там же в відділенні банку. З цих же грошей на наступний день списується плата за обслуговування.

Потім потрібно здійснити платіж вже з карти, через мобільний додаток. Наприклад, я поповнив рахунок свого мобільного на 10 рублів. До речі, додаток я скачав там же, в банку, в процесі оформлення. Посилання на скачування прислала в смс повідомленні дівчина-оператор.

Дівчина-оператор звірила дані в моїх документах з тими, що я залишив в онлайн-заявці, я зробив платежі, потім вона розповіла про доступні мені тепер можливості і переваги і вручила мені договір і саму карту.

Весь процес оформлення і отримання карти зайняв хвилин 15-20.

Таким чином з 18 грудня 2017 року я став клієнтом Альфа-банку і власником пластикової картки. Тепер мені залишалося тільки вказати свої платіжні реквізити в налаштуваннях облікового запису гугл адсенс. Робиться це просто!

З договором від банку я отримав і роздруковані реквізити. Далі я просто вкажу, які дані і в які поля я вписував в налаштуваннях облікового запису гугл адсенс. Ось ці реквізити з додатка до договору з банком

Треба вписати в зазначені поля, при налаштуванні способу оплати в гугл адсенс. Після чого вказати там же, тільки що налаштований спосіб оплати, як основний.

Як тільки я виконав всі описані вище дії, в той же день, на мою електронну поштову скриньку прилетіло такий лист.

Як тільки я виконав всі описані вище дії, в той же день, на мою електронну поштову скриньку прилетіло такий лист

Необхідно уважно заповнювати всі поля і перевіряти ще раз кожну введену цифру, в уникненні проблем з виплатами! Це відповідальний момент!

Так ось. Це було 18 грудня і до години-ікс залишалося зовсім небагато. Нагадаю, рулетку беруть участь раз на місяць 24-25-го числа.

Найприємніший момент, це момент коли приходить смс про поповнення рахунку! Значить все зроблено правильно і все працює!

Спочатку 21 грудня прийшов електронний лист, мовляв платіж відправлений, перевіряйте, чи надійшов платіж.

Як зазначено в цьому листі, зазвичай кошти зараховуються протягом п'яти робочих днів. У моєму випадку пройшло чотири дні і 25 грудня додаток банку на моєму смартфоні сповістило мене про надходження на рахунок 200,74 $. Відмінно!

Причому це гроші не за якусь виконану роботу. Це самий що ні на є пасивний дохід! Я нічого не робив (люди самі клацають по банерах) і отримав гроші на карту!

Я нічого не робив (люди самі клацають по банерах) і отримав гроші на карту

Чому 200,74 $, а не 245 $? Тут все просто. Гугл нараховує гроші за попередній місяць. Тобто я отримав гроші за жовтень з 27-го числа, коли мій блог пройшов модерацію, і за листопад з 1-го по 30-е число.

Гроші які нараховані в грудні, гугл мені виплатить в 20-х числах січня 2018 го року. За січень в лютому, за лютий в березні і т.п.


Тут є ще один момент! Гугл знімає якусь частину грошей за кліки, які система порахувала "сміттєвими" або недійсними.

За яким алгоритмом ця система приймає рішення щодо деяких кліків, я поки точно не знаю. Але якийсь відсоток таких кліків дана система побачила і на моєму блозі, за що я недоотримав 6,95 $

Але якийсь відсоток таких кліків дана система побачила і на моєму блозі, за що я недоотримав 6,95 $

Проте я зовсім не засмутився! Адже 200 баксів-то я вже отримав!

Як показав мій досвід, на рекламі від гугл можна цілком непогано заробляти, якщо є трафік. Легко і приємно!

Які висновки я зробив з усієї цієї історії

Висновок перший. Це легкі гроші! Настільки легкі, що я навіть не помітив як вони запрацювались! Це як ніби у мене маленький день народження, щомісяця, з приємними подарунками і вітальними смс-ками! Це приємно!

Висновок другий. Чим більше трафіку - тим більше грошей. Це я зрозумів майже відразу, як тільки почав робити і вести свій блог. Просто на прикладі гугл адсенс це максимально наочно. У якісь дні, коли трафіку приходить більше, я заробляв і до 30 $ за добу, а в якісь дні, коли відвідувань мало, і до одного долара не доходила. Висновок - мені потрібно більше трафіку! Це важливо!

Висновок третій. Отримати зароблені гроші просто! У мене цей процес зайняв тиждень, так як немає відділення Альфа-банку в моєму місті, а в сусідній Новоросійськ їхати тільки через карти не хотілося. В принципі, оформити карту і налаштувати виплати можна за 2-3 дня максимум. І це зовсім не складно, ви це повинні були помітити зі статті 🙂

Висновок четвертий. Якби НЕ схема Дубровського , Я б сьогодні не відчув такого кайфу від отриманих грошей, і навряд чи домігся б такого ефекту, такого результату, за такий короткий час. Я б може бути поколупався в доступних в мережі матеріалах якийсь час, спробував би створити блог або свій сайт, але як на ньому можна так швидко почати заробляти, я б сам швидше за все не придумав. А так заробляти - дуже класно!

Висновок п'ятий. Заробіток на рекламних банерах від гугл доступний всім. Реально всім! Тобто буквально, можна писати на своєму сайті або блозі про що душі завгодно (в рамках пристойності і закону, зрозуміло!) І при цьому заробляти додаткові гроші. Кожен день. Цілий рік. Завжди. Це супер!

PS Як завжди, буду вдячний за коментарі, питання, уточнення, побажання і вашу увагу!

Де взяти реквізити?
Чому 200,74 $, а не 245 $?