Google випустила Chrome 70. Що нового в цьому апдейте?

Компанія Google випустила фінальну версію великого апдейта Chrome 70
Компанія Google випустила фінальну версію великого апдейта Chrome 70. Оновлений браузер доступний для завантаження на macOS, Windows, Linus і iOS, а пізніше в цьому місяці з'явиться на Android.
У цій збірці розробники змінили принцип авторизації Google-аккаунта: тепер автоматичну синхронізацію історії браузера, вкладок і паролів при вході, наприклад у Gmail, можна відключити в налаштуваннях. Для цього в розділі «Політика конфіденційності» потрібно перед входом до системи деактивувати пункт «Дозволити вхід в Chrome».
Також в новій версії Chrome при спробі зайти на сайт незахищеним протоколом HTTP буде з'являтися попереджувала повідомлення червоного кольору з написом «Не безпечно». Так компанія планує змусити розробників переходити на більш досконалий протокол HTTPS.

Для декодування відео браузер тепер використовує просунутий кодек AV1, розроблений Alliance for Open Media. У Google стверджують, що ступінь стиснення даних стала в середньому на 30% вище, ніж була при VP9. Внесли зміни і в роботу механізму очищення cookie - тепер видаляються 100% даних.
Останнє, але одне з найцікавіших нововведень - підтримка веб-додатків типу PWA. Вони є звичайними веб-оболонками сайту, з якими користувач може працювати як із звичайними програмами в Windows.

Апдейт Chrome вже сьогодні може бути встановлений вами через налаштування або ж браузер автоматично оновиться, коли ви не будете його використовувати. Якщо нова версія не відображається на вашому пристрої, потрібно просто почекати.

iGuides в Telegram - t.me/iguides_ru
iGuides в Яндекс.Дзен - zen.yandex.ru/iguides.ru
Даруємо подарунки за кращі статті в блогах