Google Assistant придбав нові голоси, став ввічливіше і незабаром заговорить по-російськи

Крім того, що незабаром за допомогою технології Duplex голосовий помічник Google Assistant зможе замість вас дзвонити в магазин і оформляти будь-якої замовлення, він ще і обзаведеться іншими корисними функціями.

Своєму асистенту Google на заході Google I / O приділила чимало уваги. Ми ж коротко відзначимо найцікавіше і найважливіше.

Ми ж коротко відзначимо найцікавіше і найважливіше

Отже, у Assistant з'являться нові голоси. Починаючи з сьогоднішнього дня Assistant пропонує на вибір шість нових голосів. Також невдовзі не потрібно буде кожного разу повторювати фразу «Hey Google» для нового питання. Голосовий помічник і без цього буде розуміти, що бесіда триває.

З'явиться можливість задавати подвійні питання. Наприклад, дізнатися, яка погода в Москві і Пітері, задавши лише одне питання.

Окремо можна виділити цікаву функцію «збільшення ввічливості». Якщо при зверненні до помічника будуть використовуватися ввічливі вирази ( «будь ласка», «дякую» і так далі), він також буде використовувати подібні конструкції для відповіді.

Корисною буде і можливість створювати тригери. Вже з сьогоднішнього дня Assistant дозволить створювати фрази-тригери для множинних подій. Наприклад, по фразі «Ей, Google, я вдома» включиться лампа, музичний програвач з певними композиціями і кондиціонер.

Ті самі смарт-дисплеї, про які ми вже кілька разів говорили, з'являться у продажу в липні. Крім того, Assistant інтегрували в сервіс Google Maps, тобто прямо з навігатора можна за допомогою голосових команд запустити музику або відправити повідомлення.

Ну і для нас, ймовірно, однією з найважливіших новин є те, що Assistant заговорить по-російськи ще до кінця року. В цілому Google пообіцяла підтримку понад 30 мов до кінця поточного року, що дуже радує.