Горбачов в черговий раз "раптово помер"

Михайло Горбачов. Фото: & nbsp; nnm.ru

Горбачов в черговий раз "раптово помер" https://cdn.segodnya.ua/img/article/4695/95_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/4695/95_tn.jpg 2013-10- 23T01: 01: 41 + 03: 00 Світ втретє за рік повідомлення колишньому президенту СРСР, 82-річному Михайлу Горбачову довелося спростовувати чутки про власну смерть

Радянський лідер, який в даний момент знаходиться на плановому лікуванні в німецькому Мюнхені, сприйняв "сумні новини" з властивою йому іронією і заявив, що "невиліковний" від чуток про власну смерть. "Це вже в порядку норми", - сказав Горбачов кореспондентові ІТАР-ТАСС.

" ось Зараз йду по вечірньому Мюнхену. Просто гуляємо. Озброєні до зубів ", - пожартував також Горбачов.

Інформація про смерть Горбачова на цей раз з'явилася в мікроблозі в Twitter видання "Аргументи і факти ", Проте до справжнього моменту вона вже видалена. Про існування повідомлення" Раптово помер Горбачов Михайло Сергійович, Президент СРСР "говорить в своєму мікроблозі в Twitter в тому числі журналіст Олег Кашин, який збирався зателефонувати екс-президенту для перевірки відомостей про його кончину. Самі співробітники "АіФ" стверджують, що їх рахунок у Twitter був зламаний.

"Наш твіттер був зламаний. АіФ ніколи не розміщує новин без посилання на сайт, щоб ви могли переконатися, що інформація вірна", - йдеться в повідомленні.

Цікаво, що в той час як "раптово помер" Горбачов посміявся над невдалої жартом про власну смерть, керівник прес-служби Горбачов-Фонду Павло Палажченко поставився до невірно піднесеним ЗМІ даними більш критично. "З'явилися в інтернеті повідомлення про його смерть вважаю безпардонною і потворної брехнею", - заявив Палажченко в інтерв'ю "Российской газете".

На даний момент Горбачов, давно бореться з діабетом, знаходиться на плановому лікуванні в одній з клінік Мюнхена, і з цієї причини, зокрема, він не зміг сьогодні бути присутнім на черговій зустрічі лауреатів Нобелівської премії миру, повідомляє "Інтерфакс".

У перший раз в цьому році повідомлення про смерть екс-глави СРСР з'явилося в Twitter 22 травня. "Не звертай увагу! - сказав тоді Горбачов кореспондентові ІТАР-ТАСС. - Мене давно ховають, а я живий і здоровий". 7 серпня радянському лідеру знову довелося спростовувати інформацію про свою смерть. "Я живий-здоровий. Як то кажуть, вистачить топтати Горбачова", - підкреслив перший президент СРСР. Тоді він зазначив, що знаходиться в нормальному настрої, і, не дивлячись на те, що чутки про його смерть виникають періодично, він при цьому завжди відчуває себе добре.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку