Готові рішення - інформація на сайті umi-cms.ru

Бувають ситуації, коли компанії потрібно створити сайт за порівняно короткий час - наприклад, до якої-небудь події або заходу. В цьому випадку краще рішення - замовити сайт з готовим дизайном, щоб максимально швидко запустити веб-ресурс.

Готові движки для сайтів представлені на ринку в достатній різноманітності, і деякі з них включають в себе готові рішення для швидкого запуску сайтів без веб-розробки. Наприклад, купуючи будь-яку ліцензію системи UMI.CMS, ви отримуєте в комплекті цілий набір з 550 варіантів готових шаблонів сайтів.

При виборі таких рішень слід враховувати не тільки їх вартість, а й безліч інших факторів. Невірно вибравши систему управління сайтом, замовник може зіткнутися з цілим рядом проблем. На зовнішньому вигляді сайту вибір системи управління сайтом не відіб'ється, але вплине на його можливості, трудомісткість і вартість подальшої підтримки веб-ресурсу.

Створення сайтів зазвичай здійснюється з певною, найчастіше з комерційної, метою. Це може бути продаж товарів або послуг через інтернет, просування офлайнового бізнесу, сайт може створюватися як онлайн-портфоліо або як інформаційний новинний сайт. Купити правильний движок, який буде в точності підходити під цілі бізнесу - дуже важливий момент при створенні сайту.

Якщо вам потрібен сайт з готовим дизайном і функціональними можливостями, радимо звернути увагу на систему управління сайтами UMI.CMS. Крім того, що система створена однією з лідируючих компаній на російському ринку веб-розробки, в платформу UMI.CMS безкоштовно включені понад 550 варіантів готових шаблонів сайтів - вибравши один з них, ви зможете запустити власний веб-сайт за кілька днів. У наборі готових сайтів від UMI.CMS є варіанти для різних сфер бізнесу: будинок і побут, одяг і стиль, краса і здоров'я, освіта і багато іншого. А в магазині UMI.Market доступна велика кількість безкоштовних і платних модулів і розширень, які доповнять і поліпшать можливості вашого веб-ресурсу.

Дополнительная информация

rss
Карта