Говоріть ці 12 фраз своєму чоловікові, і він буде любити вас ще сильніше

 1. 1. Я розумію
 2. 2. Мені подобається!
 3. 3. Як ти плануєш робити?
 4. 4. Ти такий ... турботливий / рішучий / сміливий
 5. 5. Чи може, сьогодні тобі провести час з друзями?
 6. 6. Пам'ятаєш, як ми ...
 7. 7. Яке у тебе найщасливіший спогад з дитинства?
 8. 8. Прости
 9. 9. Дякую
 10. 10. Ти впораєшся
 11. 11. Я люблю тебе
 12. 12. Я щаслива з тобою

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

Ми точно знаємо, що близька людина заслуговує найкращих слів в світі. Але частенько ми опиняємося в ситуаціях, коли буває складно правильно висловити те, що відчуваєш.

AdMe.ru ділиться з вами фразами, які психологи рекомендують говорити улюбленим, щоб відносини були міцними, як сталь.

1. Я розумію

Я розумію

У напруженій ситуації важливо підлаштуватися під настрій співрозмовника. Сумує? Можна трошки посумувати разом, щоб дати йому зрозуміти, що ви на одній хвилі. Навіть в самому безрадісному монолозі знайдеться пара-трійка моментів, з якими захочеться погодитися. А потім можна і до веселих тем переходити.

2. Мені подобається!

Мені подобається

Ми сприймаємо досягнутий результат тільки як половину успіху. Друга половина - це коли тріумф визнали навколишні і, найголовніше, кохана людина. Тільки після схвалення ми отримуємо повне задоволення від досягнення мети, відчуваємо себе успішними і щасливими. А адже саме це і потрібно, вірно?

3. Як ти плануєш робити?

Як ти плануєш робити

Коли люди розповідають про проблему, вони не чекають керівництва, а розраховують на емоційну підтримку. Замість непрошеного ради краще висловити свою участь простим питанням: «Як плануєш робити?»

4. Ти такий ... турботливий / рішучий / сміливий

турботливий / рішучий / сміливий

Компліменти - цінна «валюта», яка нам нічого не варто, але налаштовує на успіх, вселяє силу і дає підтримку. доведено , Що мозок сприймає компліменти так само, як грошову винагороду за виконану роботу.

5. Чи може, сьогодні тобі провести час з друзями?

Чи може, сьогодні тобі провести час з друзями

Кожному в парі потрібно особистий простір. Якщо партнеру потрібно побути наодинці з собою, варто дати йому час на те, щоб він відновив енергію.

6. Пам'ятаєш, як ми ...

Пам'ятаєш, як ми

Цей простий питання допоможе запустити потік позитивних спогадів, створить затишну та теплу атмосферу в найсумніший день. доведено , Що ностальгія допомагає впоратися зі стресом і тривогою, підвищує оптимізм, пробуджує натхнення.

7. Яке у тебе найщасливіший спогад з дитинства?

Яке у тебе найщасливіший спогад з дитинства

Виділіть 10 хвилин в день, щоб поговорити зі своїм партнером про що завгодно, крім роботи, сім'ї або відносин. Запитаєте, який у нього улюблений фільм і чому. Попросіть поділитися щасливими спогадами з дитинства. Робіть це за обідом, перед сном або в будь-який інший час. Поки ви це робите кожен день, ви розвиваєте відносини , Вливаєте в них життя.

8. Прости

Прости

Сваритися - це нормально. Головне - повернути мир, залишивши образи в минулому, адже нікому не хочеться жити в зоні «бойових дій». У сварці не буває одного винного, і чим швидше один визнає свою частину неправоти, тим вище ймовірність дочекатися відповідних вибачень.

9. Дякую

Дякую

психологи відзначають, що вдячність - одна з найбільш позитивних емоцій. Коли людина відчуває, що йому вдячні за щось, він налаштовується робити це ще краще заради самого факту подяки. Просто завдяки за що-небудь, ми формуємо в партнері потрібні почуття і наміри крім його свідомого контролю.

10. Ти впораєшся

Ти впораєшся

ця фраза здатна будь-який здається поразку перетворити на відкладену перемогу. Впевненість в тому, що партнер впорається, допоможе йому відчути себе здатним витримати будь-які випробування.

11. Я люблю тебе

Я люблю тебе

Всі пари різні, тому психологи радять прямо запитати у партнера: «Що я можу зробити, щоб ти відчував себе коханим?» Це буде ваш власний спосіб визнання в любові, який підійде тільки вам двом.

12. Я щаслива з тобою

Я щаслива з тобою

Любити по-справжньому - це ще й хотіти, щоб партнер був щасливий. Це не означає, що один має владу (або обов'язок) зробити щасливим іншого. Щастя не приходить ззовні - воно живе всередині. Воно залежить не від вчинків партнерів. Щастя приходить від того, як кожен з двох сприймає ці вчинки. Якщо в парі обидва щасливі, значить, в їх відносинах враховуються інтереси і потреби кожного.

Ілюстратор Sergey Raskovalov спеціально для AdMe.ru

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

3. Як ти плануєш робити?
5. Чи може, сьогодні тобі провести час з друзями?
7. Яке у тебе найщасливіший спогад з дитинства?
Сумує?
А адже саме це і потрібно, вірно?
3. Як ти плануєш робити?
Замість непрошеного ради краще висловити свою участь простим питанням: «Як плануєш робити?
5. Чи може, сьогодні тобі провести час з друзями?
7. Яке у тебе найщасливіший спогад з дитинства?

Дополнительная информация

rss
Карта