Гра "Драбинка-чудесенка" на Блоги Мам: віджети і гаджети

Автор: Алла

Ви вже читали статтю Тетяни Іванко про натхнення для блогу ? Якщо немає, обов'язково прочитайте - і сам пост, і коментарі до нього, дуже пізнавально вийшло. У статті Таня згадала про використання різних лічильників на сайті (наприклад, віджетів у вигляді прапорів або карти світу) і про те, яку користь вони приносять господарям і читачам блогу.

На всіх блогоплатформи існує безліч можливостей додавання гаджетів і віджетів для вашого сайту, функції у яких найрізноманітніші - від підрахунку статистики до трансляції стрічки   твіттера   на сайті, від пошуку до публікації новин по заданій темі, від списку блогів до слайдшоу з улюбленими фотографіями На всіх блогоплатформи існує безліч можливостей додавання гаджетів і віджетів для вашого сайту, функції у яких найрізноманітніші - від підрахунку статистики до трансляції стрічки твіттера на сайті, від пошуку до публікації новин по заданій темі, від списку блогів до слайдшоу з улюбленими фотографіями.

У блогерів вони називаються «гаджети», в wordpress - «віджети».

І сьогодні ми хочемо запитати вас:

Які віджети (гаджети) використовуєте ви на ваших блогах, а які - вам не підійшли, і ви їх не рекомендуєте?

Якщо ви працюєте з віджетами на інших платформах для блогів, сайтах або використовуєте їх на робочому столі комп'ютера (desktop), розкажіть нам про це!

Нагадуємо правила гри:

1. Ми задаємо питання, пов'язане з блогами або батьківством, серйозний або жартівливий. Сьогодні говоримо про віджети на блогах.

2. Ви коротко відповідаєте за допомогою форми коментаря і залишаєте посилання на один зі своїх останніх / обраних постів або просто даєте посилання на блог.

3. Потім заходите за посиланням, залишеної ПОПЕРЕДНІМ коментатором.

4. Прокоментуйте пост цього учасника у нього в блозі і не забудьте написати:

Понеділок - день веселий на Блоги Мам!

Доповнення до цього пункту: дівчатка, якщо ви берете участь в грі не в понеділок, а в інший день тижня, можете цю фразу змінити на свій розсуд. Це актуально також, якщо ви коментуєте серйозну або сумну статтю.

5. Відповідно, той, хто коментуватиме відразу після вас, клацне на вашу посилання і прокоментує вашу запис. Ось така "драбинка-чудесенка" 🙂

Веселого вам понеділка!

PS Минулого разу ми згадували про те, що спонукало нас на відкриття власного блогу і розповідали про свої перші записи. Всі відповіді зібрані тут

Спасибі всім, хто допомагає будувати нашу драбинку!

фото: topnews.in

Мамам на замітку:

А тепер давайте поговоримо про гаджетах для самих маленьких. Як ви думаєте, що це? Правильно, коляски. 🙂 Компанія Inglesina давно зарекомендувала себе як один з кращих виробників дитячих колясок. Але останні, найбільш сучасні моделі, не перестають вражати нашу уяву. Коляска inglesina sofia 2010 призначена для активних мам і тат - унікальна модель шасі Inglesina Ergo Bike не тільки виглядає спортивно, але й не боїться екстремального «водіння». А утеплена люлька, дощовик і москітна сітка дозволяють гуляти з малюком практично при будь-яких погодних умовах.

Як ви думаєте, що це?