Гра Парк Культури та Відпочинку в Вконтакте


Чи не втомлюється радувати новинками ігрової розділ соціальної мережі Вконтакте. Хоча здавалося б, зараз там стільки різних додатків, що пора б уже піти і якогось своєрідного затишшя.

Але не тут-то було, каталог стає все більше і більше, немов з кожним днем ​​збільшуючи і без того чималий темп оновлення. Сьогодні ми знову заглянули туди в пошуках новинок і пригледіли одне вельми цікаве додаток. Далеко ходити за ним не довелося, він розташовувався на самому верху найпопулярніших ігор за цей тиждень. Так що не ми одні зацікавилися цією грою. Не будемо вас далі мучити, і перейдемо відразу до нашого нового огляду. А то ви, напевно, вже зачекалися.

З назви, особливо у людей нового покоління, могли виникнути невірні уявлення про цю гру. Справа в тому, що гра оповідає нам про лунопарк, які стали поширеними в останнє десятиліття. І зараз вони стали вже статичними, хоча почали з пересувних варіантів. Раніше, в далекі часи близькі до СРСР, такі парки повні найрізноманітніших атракціонів називали ніяк інакше, як парк культури і відпочинку. У сучасного же жителя з такою назвою виникають асоціації чогось в стилі простого парку, з лавками і підгодованими голубами. Але мова тут йде саме про лунопарк, парку розваг, маленькому російською аналогу всемогутнього Дісней Ленда. Отже, ви, швидше за все вже зрозуміли, що гра представляє собою будівельну стратегію. Так що тут все рясніє елементами управління, але відсутній військові дії. Нам потрібно будувати і розвиватися, заробляти капітал, що б ще більше будувати і наймати персонал. Таким чином, і досягається прогрес в грі. Так само не варто забувати про те, що вашим головним мірилом успіху в грі залишаються ваші власні відвідувачі. Все що ви тут робить, все для них. Так що вкрай важливо домогтися від них прихильною оцінки, це буде основа вашого прибутку. Якщо люди задоволені вашим парком, то кількість їх збільшується з кожним днем, вони розповідають знайомим і друзям, про таке чудесне місці. Якщо їм щось не подобається, то кількість відвідувачів буде неухильно падати. Отже, що ж нам потрібно для того щоб заманити якомога більше людей в мережі свого парку розваг.

Атракціони в грі

Це найважливіший атрибут подібних розважальних місць. Як водяні гірки в аквапарку. Так що головна частина всіх фінансів буде припадати саме на атракціони. Є два показника витрат. Перший - це покупка атракціону, тобто його безпосереднє будівництво. А другий - це ремонт атракціону. Тому що після тривалої експлуатації він має погану звичку виходити з ладу. І вашим відвідувачам дуже і дуже не подобається, коли той чи інший атракціон зламаний. Навіть більше ніж, якби його взагалі не було. Тому завжди потрібно вчасно їх ремонтувати, про що вам підкаже ваш помічник. Взагалі, різні атракціони мають і різну місткість, і ціну квитка. Так чим крутіше рівень атракціону, тим більше прибутку він принесе. І більше буде витрат на його зведення.

Персонал в грі

Менш важливий, але все важливий показник. Ви розумієте, що без персоналу як такого, ви просто взагалі не зможете змусити ваш аквапарк працюватиме, хто буде обслуговувати атракціони, продавати квитки і напої, хто буде забиратися на вулицях і радувати дітей перевдяганням в клоуна або супер героя? Так що наймання персоналу важливий. Але слід наймати саме стільки робітників і співробітників, скільки вам потрібно. Буває дуже дурна ситуація, коли вашого персоналу в результаті просто більше ніж вам потрібно, і вони простоюють без діла. В такому випадку, терміново потрібно знайти їм заняття. Ну, або позбутися від них. Так само у вашого персоналу є свій рівень досвіду. І чим він ваше. Тим більш ефективно вони працюють. Намагайтеся відразу наймати хороших співробітників, це дорожче, звичайно, але в підсумку окупає себе.

Друзі в грі

Ваші друзі в цьому додатку мають свої власні парки культури і відпочинку, і вам іноді доведеться їм допомагати. Точніше не доведеться, ви можете їм допомагати. Але це дія несе для вас додаткові бонуси, так що краще не відмовляти їм. Це свого роду міні квести, невеликі дії, які не вимагає багато часу. І чим більше у вас друзів. Зареєстрованих в додатку, чим більше ви можете використовувати таких міні квестів. Тому є сенс запрошувати побільше друзів в гру. Тим більше що за це є і свої бонуси.

Загальна оцінка гри

Не можна сказати, що ідея свіжа і нова. Але при цьому, реалізація цілком гідна похвали. Тому ми не будемо журитися і шукати неіснуючих недоліків. Є свої невеликі мінуси, як посередня графіка, досить побитий геймплей і весь ігровий процес, відносно малий функціонал в грі і так далі. Але це дрібниці, в більшості своїй гра цілком пристойна. Так що ми сміливо дамо їй вісім балів. Грати варто всім, навіть не любителям стратегічного жанру.

Гра в контакті "Парк культури і Відпочинку": https://vk.com/parkkio

© vkontaktehit.ru - 23.03.2013
Разом з цією статтею зараз читають: