Графічний дизайн доступний кожному - сервіс Canva

 1. Що таке Canva?
 2. Як працювати з Canva
 3. # Крок 1: Робота з елементом
 4. # Крок 2: Робота з предметами
 5. # Крок 3: Фон
 6. # Крок 4: Поєднання елемента і тла
 7. # Крок 5: Зміна макета
 8. Як створити графічний дизайн для певного ресурсу?
 9. створення графіки
 10. Чи зробить Canva дизайнера з аматора?
 11. Читайте також:
 12. Дизайн сайту для SEO: танець по сторінках пошуку

Не перший рік вся інтернетна громада вдосконалюється заради створення максимально позитивного користувацького досвіду

Не перший рік вся інтернетна громада вдосконалюється заради створення максимально позитивного користувацького досвіду. Найпопулярнішою сферою розвитку з недавніх пір став візуальний контент. Доказом цього виступає поява таких соціальних мереж, як Instagram, Pinterest, Snapchat і іже з ними.

Неможливо посперечатися з тим фактом, що найякісніший візуальний контент створюється професіоналами своєї справи - дизайнерами, фотографами, аніматорами, графічними художниками. Вони довго вчаться, практикують, використовують спеціальні програми та пристрої.

Але сьогоднішня тенденція, спрямована на спрощення життя користувача, привела до появи простих програм. Такі інструменти повинні були налагодити виробництво красивих зображень доступним кожному.

Спочатку так і було .. Але потім, мода на легкодоступний візуальний контент привела до виникнення неконтрольованих мас самопроголошених "дизайнерів", які готові отдізайнеріть все, що потрапить під руку.

Незважаючи на те, що такі сервіси допомагають зробити реально хороші дизайни, які не які жителі мережі пренебр егают найпростішими законами естетики і створюють воістину "сучасне мистецтво"

Але зараз ми не про це Але зараз ми не про це  Нам дійсно подобається ідея того, що кожна людина може безперешкодно створювати гарний візуальний контент Нам дійсно подобається ідея того, що кожна людина може безперешкодно створювати гарний візуальний контент. Варто тільки приділити увагу внутрішнім особливостям програм і ви зможете робити круті картинки для свого бізнесу, соц.сетей та іншого.

Сьогодні ми поговоримо про сервіс Canva , Який дає відчути себе творцем, потрібно всього лише вникнути в особливості його роботи.

Що таке Canva?

Canva - це один з перший стартапів (до речі, австралійський), який дав можливість будь-якому користувачеві займатися графічним дизайном. Причому онлайн. Причому безкоштовно. Тут не потрібно вміти малювати, розбиратися в шрифтах і колірних відтінках. Тут можна мати елементарне почуття стилю і у вас вийде непоганий дизайн. Після реєстрації (пошта, Facebook, Google+), вам стає доступна величезна кількість безкоштовних булочок: шаблони, макети, зображення, іконки, фони, шрифти, палітри та інше.

Canva працює по системі drag-and-drop , Яка дозволяє перетягувати будь-якої вподобаної елемент на ваш майбутній дизайн. Звичайно, існує і певна кількість платних фотографій, іконок і тд, але в більшості випадків вони не потрібні і користувачеві вистачає безкоштовних елементів.

Як працювати з Canva

Після найпростішої реєстрації сервіс Canva пропонує пройти невеликий курс навчання, який відмінно допоможе орієнтуватися в програмі при подальшому використанні. Давайте пройдемо це керівництво разом Після найпростішої реєстрації сервіс Canva пропонує пройти невеликий курс навчання, який відмінно допоможе орієнтуватися в програмі при подальшому використанні

# Крок 1: Робота з елементом

Сервіс пропонує змінити колір кола. Все просто: натискаєте на нього лівою кнопкою мишки і колірна палітра в лівому верхньому кутку пропонує десятки варіантів кольорів і відтінків. Далі, ви можете копіювати (дублювати) елемент, зробити його більше / менше і налаштувати прозорість кола.

# Крок 2: Робота з предметами

# Крок 2: Робота з предметами

Вам пропонують надіти капелюшок на мавпу. У пошуковому рядку введіть "капелюх" (або що-небудь інше) і перетягніть її на мавпу, змінюючи її розмір і кут нахилу:

У пошуковому рядку введіть капелюх (або що-небудь інше) і перетягніть її на мавпу, змінюючи її розмір і кут нахилу:

# Крок 3: Фон

Canva допомагає навчитися працювати з фонами. Ви можете проскролліть фони, знайти відповідний (платний або безкоштовний) і зробити бекграундом для вашого дизайну.

# Крок 4: Поєднання елемента і тла

Ваше завдання - знайти в пошуку будь-який фрукт і перетягнути на наданий фон. Звичайно, ви можете змінити розміри, нахили і ступінь прозорості кожного фрукта.

# Крок 5: Зміна макета

Для початку, перейдіть у вкладку "Макети" і виберіть сподобався. Потім, клікніть на нього, він з'явиться на вашій рамці.

Далі, ви можете поміняти будь-який елемент макета - від зображення до напису.

(Так, ми любимо фільм Інтерстеллар)

(Так, ми любимо фільм Інтерстеллар)

На цьому початкова керівництво закінчується і Canva відправляє вас у самостійну подорож по своїм закликом.

Як створити графічний дизайн для певного ресурсу?

Почнемо з того, що Canva пропонує безліч стандартних шаблонів для різних призначень. Серед них шаблони для:

 • соціальних мереж (Twitter, Tumblr, Pinterest, Facebook. Instagram)
 • документів (лист, презентація, фірмовий бланк, журнал, резюме, сертифікат)
 • блогів і електронних книг (електронна книга, фон для робочого столу, обкладинка книги для Wattpad, обкладинка Kindle, заголовок блогу, графіка для блогу, обкладинка для альбому, інфографіка)
 • маркетингових матеріалів (флаєр для нерухомості, постер, плакат, меню, візитка, брошури, подарунковий сертифікат, етикетка, логотип, business card)
 • заголовків для соціальних мереж і електронних листів (обкладинка заходи в Facebook, мініатюра YouTube, банер і оформлення для каналу YouTube, банер для Tumblr, Twitch, LinkedIn, Soundcloud, фото обкладинки для Etsy, фони для Twitter, Google+, дизайн імейл-розсилки, піктограма Etsy, LinkedIn post header)
 • подій (листівка, запрошення, фотоколаж, оголошення, ярлик, програма заходу)
 • реклами (реклама в Facebook, банер, таблиця лідерів, шаблони для бюро інтерактивної реклами (IAB))

створення графіки

Давайте разом спробуємо створити графіку для блогу.

Для початку, клікніть на "Графіка для блогу" і виберіть сподобався макет із запропонованих. Далі, дайте волю фантазії і створіть унікальний дизайн, який буде відповідати стилю вашого сайту і сподобається вашій аудиторії.

Наприклад, ось так:

Наприклад, ось так:

Всі інші дизайни робляться за таким же принципом. Міняйте розміри і кольору, написи, знаходите нові елементи, перетягуйте існуючі ілюстрації або завантажуйте фото з комп'ютера.

Якщо ви навчилися вільно орієнтуватися в сервісі і точно знаєте, що хочете створити, у вас вийде.

Чи зробить Canva дизайнера з аматора?

Canva - це відмінний помічник в створенні дизайну. Його головна перевага полягає в простоті і маловитратні. По суті, будь-яка людина може реалізувати свій задум, не маючи спеціальної освіти. Тільки уявіть, тепер, щоб красиво оформити блог або подія, вам не потрібно витрачати дні на вивчення професійних програм або гроші на роботу дизайнера.

Так, подібні інструменти частково забирають хліб у справжніх дизайнерів. Але це мінімальні втрати. Тому що Canva і її аналоги дозволяють створювати єдине ціле з шаблонів, позбавляючи власника унікальності, а професіонали створюють унікальні роботи. Так що попит на самобутність буде завжди.

До речі, ловите схожі на Canva сервіси:

Ну що ж, бажаємо вам успішної дизайнерської практики і сподіваємося, що якість візуального контенту в мережі буде поліпшуватися в геометричній прогресії Ну що ж, бажаємо вам успішної дизайнерської практики і сподіваємося, що якість візуального контенту в мережі буде поліпшуватися в геометричній прогресії

Читайте також:

Один за всіх і всі за веб-дизайн: 7 трендів 2017 року

Дизайн сайту для SEO: танець по сторінках пошуку

Як воскресити UX і UI: 10 порад

Що таке Canva?
Що таке Canva?
Як створити графічний дизайн для певного ресурсу?
Чи зробить Canva дизайнера з аматора?

Дополнительная информация

rss
Карта