Гранд-кошторис

Оновлення програми «ГРАНД-Кошторис» версії 2019, яке своєчасно враховує нові вимоги до визначення кошторисної вартості будівництва і дотримання всіх наступних змін в нормативних документах ( старі версії нижче 8-ий зняті з підтримки , Час оновлюватися!):

Прямий друк вихідних документів і їх збереження в формати PDF і Excel. Створення та збереження користувальницьких довідників підписів, коефіцієнтів, витрат ОС і РСР, розділів і лімітованих витрат. Формування таблиці заміни матеріалів при роботі з базою ГЕСН-2017, ФЕР-2017. Колонка "Ідентифікатор" на екрані "Облік виконання". І багато іншого.

Дізнатися більше

Корисні нововведення програми «ГРАНД-Кошторис» версії 2018, які стануть в нагоді при роботі в зв'язку з реформою системи ціноутворення Росії:

Кошторисно-нормативна база ГЕСН-2017, ФЕР-2017 складі програмного комплексу «ГРАНД-Кошторис 2018». Ресурсний метод визначення вартості будівництва. Презентація нових можливостей «ГРАНД-Кошторис». Робота в новітній версії за методикою 2018. Новий документ "Транспортна калькуляція". Можливість прикріплення до кошторису різних файлів у вигляді вкладень. Пошук в нормативній базі з умовою АБО. Коректна робота в середовищі Linux (Лінукс). Новий формат довідників видів робіт. І багато іншого.

Дізнатися більше

Корисні нововведення програми «ГРАНД-Кошторис» версії 8.1, які стануть в нагоді при роботі з нової нормативної бази ФЕР-2017 і новим кодуванням ресурсів. Зведення витрат (новий тип документа), вставка зображень в кошторис, завдання загальної кількості ресурсів в позиції кошторису, порівняння розцінки в різних редакціях нормативних баз.

Дізнатися більше

Корисні нововведення програми «ГРАНД-Кошторис» версії 8.0, які стануть в нагоді при роботі з нової нормативної бази ФЕР-2017 :

Новий інтерфейс, новий пошук по нормативній базі. Друк технічної частини, настройка шрифту для відображення даних. Новий пошук в документі. Зміни кошторисних цін на матеріали згідно з Наказом № 41 / пр, 660 / пр, 661 / пр, 1038 / пр і 1039 / пр. Виключно корисна можливість: при перерахунку кошторисів в нову базу програма в автоматичному режимі замінює кодування ресурсів - замість старого коду ми отримуємо всюди нову систему кодування, яка передбачена нормативною базою в редакції 2017 року. Порівняння двох кошторисів, можливість встановити пароль для відкриття кошторису (або з повним доступом, або з блокуванням окремих операцій при роботі з кошторисом). Розрахунок витрат на електроенергію для машин і механізмів в локальному кошторисі. І багато іншого ... Увага! У версії 8.0 змінений формат нормативних баз. Файли з нормативними базами для версії 8.0 мають розширення * .GSD8. Для роботи програми потрібно обов'язкове оновлення нормативних баз до версії 8.0.

Дізнатися більше

«Гранд-кошторис» 10 жовтня 2016 Вийшла нова версія 7.3! Що нового в програмі - обговорили на XX всеросійському семінарі , Також читайте інформацію по посиланню нижче.

Всі доробки зроблені в допомогу кошториснику для визначення обсягів робіт при складанні кошторисної документації, особливо - ресурсним методом розрахунку, найпрогресивнішим сьогодні. Тепер можна скласти відомість обсягів робіт як окремий документ, звідки в локальний кошторис можна завантажувати результати розрахунку обсягів робіт. На особливу увагу заслуговує окрема програма в складі програмного комплексу «ГРАНД-Кошторис» - «ГРАНД-Калькулятор».

Корисними будуть також матеріали XX всеросійського семінару по "Гранд-кошторисі" і чому потрібно переходити з 5-ої версії .

Дізнатися більше

«Гранд-кошторис» Відмінне велике оновлення до версії 7.2! Ми пропонуємо спеціальні умови поновлення: пишіть, телефонуйте і дізнавайтеся подробиці пропозиції!

Натисніть кнопку «Дізнатися більше», щоб детальніше ознайомитися з наочним коротким керівництвом по використанню нових можливостей.

Дізнатися більше

«Гранд-кошторис» отримує нове оновлення до версії 7.1!

Нові можливості, що надаються в версії 7.1:

 • Новий відкритий формат зберігання кошторисів для повної сумісності між версіями програми.
 • Нові можливості при роботі з актами виконаних робіт.
 • Новий спосіб зберігання документів, що підвищує надійність і мобільність.
 • Менеджер автоматичних оновлень (оновлюємо програму самі!).
 • Новий корисний модуль - «Гранд-калькулятор» (можна доповнювати своїми розрахунками!).
 • Нові шаблони кошторисів.
 • Новий документ - відомість обсягів робіт.
 • Нові макроси для обробки кошторисів.
 • Додана можливість використання в якості сховища кошторисів MS SharePoint 2010, а також будь-які інші інтернет-сховища (Яндекс.Діск, Google Drive, DropBox, SkyDrive).
 • Змінено робота автосохранения. Додана можливість відновлення документів при випадковому виключенні комп'ютера.
 • Відображення в дереві з об'єктами не тільки файлів у форматі програми (.gsfx), але і будь-яких інших файлів, зареєстрованих в операційній системі.

Це лише невеликий перелік нововведень оновленої версії «Гранд-кошторису». Дізнайтеся більше, щоб подивитися повний список нових функцій і інструкція по їх використанню.

Дізнатися більше Колектив компанії "Галактика ІТ" www.all-smety.ru - перші, у кого стало можливим купити "Гранд-кошторис ФЛЕШ" - мобільний варіант програмного комплексу для складання кошторисної документації «ГРАНД-Кошторис», версія 5.5, 6 або 7 Флеш!
Які були основні труднощі у кошторисника, коли він збирався встановити кошторисну програму на свій комп'ютер? Сама установка? Або перенесення даних, баз до кошторисів? Підключення своїх збірників та каталогів? Налаштування? Заміна версії ПК «Гранд-Кошторис» і оновлення «Гранд-СтройІнфо»? Або банальний крах операційної системи? Дізнатися більше

Всі наші Клієнти, які купують програму для себе або організації, починаючи з вересня 2014 року або оновлювати версію з 5 або 6 на нову версію "Гранд-кошторис" 7 в цей же період отримують її безкоштовно!

Що викликає найбільший інтерес і відгук у наших Клієнтів:

 • подальше вдосконалення роботи зі змінними і ідентифікаторами - автоматичне призначення, підстановка в формули замість букв числових значень;
 • можливість створити новий кошторис як суму декількох актів;
 • можливість сформувати зведену відомість ресурсів з кількох кошторисами на виконаний обсяг робіт;
 • можливість спільного використання в одному розрахунку елементів кошторисної вартості, порахованих різними методами - наприклад, базисно-індексний зарплата і експлуатація машин плюс ресурсні матеріали;
 • автозавантаження цін на ресурси при роботі з кошторисом - аналогічно тому, як раніше була реалізована автозавантаження індексів;
 • ранжування ресурсів при застосуванні ресурсного методу розрахунку, з автоматичною угрупованням ресурсів кошторису і виділенням у складі кожної групи матеріалу-представника - унікальна методика для максимально ефективного розрахунку кошторисної вартості будівництва на підставі фактичних витрат підрядних організацій;
 • принципово новий режим складання кошторисів на ПИР - нова структура документа (як збірника розцінок в нормативній базі, так і самого кошторису), автоматичний вибір розцінки в групі відповідно до заданого об'ємом робіт, автоматичний розрахунок вартості, в тому числі з екстраполяцією вниз і вгору, особливий порядок застосування коефіцієнтів (відносної вартості , в залежності від стадії проектування).
 • І багато іншого - читайте про те, що нового в "Гранд-кошторис" 7.0 - найповніша інформація у нас на сайті за посиланням ...
Дізнатися більше

Навіщо оновлювати Гранд-Кошторис до версії 6? Ось лише невелика частина нового поліпшеного функціоналу версії 6.0.4 від 7 листопада 2013 року, в якому по максимуму враховані всі побажання користувачів Гранд-Кошториси

Дізнатися більше За гарантії (якщо протягом 6 місяців була придбана програма або оновлення до неї) всім Клієнтам оновлення "Гранд-кошторис" надається БЕЗКОШТОВНО! В рамках даного поновлення наші Користувачі отримують: оновлення функціоналу програми до самої останньої версії, оновлення нормативних баз і індексів, а також "СтройІнфо" згідно підписці. Безкоштовну лінію консультацій (телефон, електронна пошта) і добірку унікальних методичних матеріалів, які перевірені "на собі". Дізнатися більше Які були основні труднощі у кошторисника, коли він збирався встановити кошторисну програму на свій комп'ютер?
Сама установка?
Або перенесення даних, баз до кошторисів?
Підключення своїх збірників та каталогів?
Налаштування?
Заміна версії ПК «Гранд-Кошторис» і оновлення «Гранд-СтройІнфо»?
Або банальний крах операційної системи?

Дополнительная информация

rss
Карта